Роман Ковальчик: «Хлопці ще не розуміють, що всю дистанцію вони можуть подолати успішно»

0
902

Головний тренер хмельницького «Сокола» Роман Ковальчик відповів на питання за підсумком матчу його команди проти київської «Aurora Team» (2:5) в 24-му турі чемпіонату України серед команд Екстра-ліги

– Роман Миколайович, тиждень тому після гри з «Енергією» Ваш коментар вийшов під назвою «Суперник не зробив свої моменти, а ми їх йому подарували». Якою може бути теза після гри з «Aurora Team»?
– Резюме може бути в тому ж напрямку. Хлопці ще не розуміють, що всю дистанцію, від старту до фінішу, вони можуть подолати успішно. Вони ще зупиняються на перепочинки біля берегів. Потрібно ще трошки часу, і вони це зрозуміють. В нас немає жодного гравця, які б на цьому рівні грали, тому нас полярно і розкидає по результатах.

– З «Енергією» команда грала «5 на 4», створила лише один момент. Сьогодні майже дев’ять  хвилин, і при кількох гольових моментах не вдалося забити бодай м’яч. Це проблема?
– Так, це – проблема. Гру «5 на 4» не так просто поставити, плюс команда повинна відчути суперника, а ми це ще погано робимо. У всьому, що ми сьогодні робили, в нас була одна ключова помилка, на якій ми робили акцент в одному тренуванні тижневого циклу, але мене ще гравці до кінця не почули, щоб не було отих перепочинків – вони все сміло можуть робити.

– Коментатори гри між собою сперечалися, яким був ключовий момент в грі – третій пропущений м’яч перед перервою чи четвертий після помилки нашого воротаря. А яким він був на Вашу думку?
– Я Вам скажу так – і третій, і четвертий. Обидва. Це були дві такі грубі помилки, які все перевернули з ніг на голову. Але я десь чекав цього, ще немає психологічної впевненості по веденню гри, щоб таких помилок не було. В нас кожний гравець один одного до цього спонукає. Таке нам потрібно перейти і перебороти.

– В чемпіонаті команда не виграє вже чотири гри. Чи не відчуваєте Ви, що можна потрапити у психологічно яму?
– Нічого страшного не сталося. Психологічна яма це дещо інше. Гравці повинні правильно проаналізувати, і самі з цього стану вибратися. Я їх за вуха не витягну. От коли вони самі зрозуміють, що вони зможуть пропливти всю дистанцію, все стане на свої місця.

– За кілька лічених днів у «Сокола гра з «in.IT». Вас не здивувала сьогоднішня перемога львів’ян над «Кардиналом-Рівне»?
– Абсолютно ні. Я дивився їхню кубкову гру, попередні ігри обох команд в чемпіонаті, тому цей результат закономірний. Наших гравців зараз не потрібно буде додатково налаштовувати. Як вони зрозуміють, як потрібно пропливти 40 хвилин гри, таким і буде результат. А це до гравців обов’язково має прийти. Вони вже недалеко від цього.

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ