Роман Ковальчик: «Хлопці дослухалися і зіграли все, що ми готували на тактичних і практичних заняттях»

0
326

Головний тренер хмельницького «Сокола» Роман Ковальчик відповів на питання за підсумком матчу його команди проти «ХІТа» (2:1) в 21-му турі чемпіонату України серед команд Екстра-ліги

– Роман Миколайович, сьогодні Ваша команда здобула перемогу, і, можливо, Ви не в курсі, це була перша перемога «Сокола» над «ХІТом» в чемпіонатах України. Які чинники спрацювали на те, щоб команда здобула ці три очки?
– Перш за все, команда вже виходить на такий рівень, що вже може дуже серйозно протистояти і обігрувати деякі команди. Це завдяки тому, що рівень наших гравців потрошки піднімається, хоча вони надзвичайно молодці. А якщо по сьогоднішній грі, то просто хлопці дослухалися і зіграли все, що ми готували на тактичних і практичних заняттях ці три дні.

– Ви в другому таймі доволі рано, на 29-й хвилині, взяли тайм-аут. Чим була обумовлена необхідність цього тайм-ауту?
– Після другого забитого голу команда почала відкочуватися назад і зберігати рахунок. Ми цього не мали робити.

– Ваш колега Владислав Лисенко відмітив, що дуже впевнено зіграв воротар «Сокола». А як би Ви зі свого боку оцінили гру Ярослава Кожуховського?
– П’ятдесят на п’ятдесят. У воротарській зоні від відстояв нормально, такого рівня вже є воротар, а от з веденням гри в нас в другому таймі трошки було багато проблем.

– Ті проблемні моменти, які були в нього, ще залишаються?
– В першому таймі, поки він був спокійнішим, все було достатньо непогано як на цей процес і на цей час, який він в команді, і на ту кількість занять, які ми з ним проводили. В другом таймі все ж таки дався взнаки трохи емоційний стан. На лінії він – молодець, справився, а з вводами у нас трошки були проблеми.

– Те, що в другом таймі замість Кравця вийшов Сухов, для Вас було неочікуваним? І якщо Ви це очікували,, то що скорегували в діях гравців після того, як Сухов вийшов на другий тайм?
– Ми взагалі очікували, що Сухов буде з перших хвилин грати. Це все розбиралося, і те, що він вийшов, нічого не потрібно було говорити, хлопці все знали. Я просто з Віталієм Ігоровичем примушував їх, щоб вони все робили.

– Гра «чотири проти п’ятьох», коли вона вже пішла з підключенням Журби, розпочалася за п’ять хвилин до сирени. Майже половину цього часу нормально відіграли, чому та помилочка вийшла, після якої Сірому вдалося скоротити рахунок?
– Помилка сталася тому, що гравець передньої лінії засипався в задню лінію, і з зайвим гравцем не перекрили дальню штангу. Помилка гравця. Але вона, напевне, вже вийшла тому, що, Ви бачили, в нас не повний склад, дуже багато гравців травмовані і не могли сьогодні грати.

– Після того як рахунок став 2:1, у Вас вже не було тайм-ауту. Що вдалося підказати, щоб ще такої помилочки не було?
– Ми вже по ходу підказували, сказали, щоб вони вже до кінця виконували те, що ми розбирали, і не робили непотрібних речей. Ми все розбирали. Вони все знали. Щоб вони дотримувалися структури в обороні, те, що ми розбирали на тактичних заняттях.

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ