Роман Ковальчик: «Грубих помилок в нас вже сьогодні було набагато менше, і це – не випадковість»

0
1009

Головний тренер хмельницького «Сокола» Роман Ковальчик відповів на питання за підсумком матчу його команди проти «Продексіму» (3:6) в 10-му турі Parimatch Екстра-ліги

– Роман Миколайович, враховуючи ті кадрові проблеми, які в нас були, вже постійно, сьогодні могло бути два варіанти: або грати в свою гру, або закритися, як деякі команди, окопатися, грати на контратаках. Яким був Ваш план на цю гру, і чому саме його Ви обрали?
– Я вже декілька тижнів тому казав, що ми такий стиль гри будемо грати, яку гру ми проповідуємо і вчимо. Ми нічого під суперника на теренах України, ніхто нічого міняти не збирається. Ми повинні грати в наш хороший, швидкісний, атакуючий футзал.

– На Ваш погляд, чи можна вважати початок другого тайму ключовим? Тому що все ж таки в ці перші п’ять хвилин по перерві швидкий гол. По-друге, нас конкретно затиснули.
– Так, я вважаю, що перший гол, коли Микола Сохорук зробив те, що ми казали з Херсоном не робити, і цей гол десь трошки погано повпливав на нашу одну та другу четвірки. Але я задоволений тим, що до двох здач ми все це вирівняли.

– «5 на 4» – ми частенько граємо, як Вам сьогодні, чи вдалася сьогодні команді така гра?
– Так, вже є надзвичайно хороші здвиги, і бачу розуміння в гравців при грі «5 на 4». Тих грубих помилок в нас вже сьогодні було набагато менше, і це – не випадковість. Тому що на тренуванні було видно, що вони зробили маленький крок вперед з грою «5 на 4».

– Щодо фізичного стану, все ж таки «Продексім» гра в три четвірки, ми в дві, на кілька змін виходили кілька гравців. Як, враховуючи ті проблеми, які були протягом підготовки до цієї гри, команда відпрацювала фізично?
– Ідеально. Я хлопців запитував, і ні в кого надзвичайно великої втоми не було. Високий темп гри тримали, мінялися своєчасно і відновлювалися достатньо, виходили свіжі на свою зміну. Молодці в цьому відношенні, в нас проблем сьогодні не було.

– А чи не буде проблема, в нас наступна гра 11-го числа, це фактично менше тижня. Як плануєте готувати команду?
– Тут нічого страшного не буде. В нас є гравці, відновим зараз за день-два, і працюємо в такому режимі, як завжди. Тут нічого такого надзвичайного немає. Нормальний цикл, нормальна кількість днів, я вважаю, тут взагалі все добре.

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ