Роман Ковальчик: «Гравці перестали в себе вірити, що вони можуть грати»

0
1689

Головний тренер хмельницького «Сокола» Роман Ковальчик відповів на питання за підсумком матчу його команди проти херсонського «Продексіма» (1:7) в 2-му турі Favbet Екстра-ліги

– Роман Миколайович, до 15-ї хвилин майже ідеальний захист від «Сокола». Потім – все ж таки досвід. Так?
– Досвід, як Ви сказали, не заперечую. Кожен футзаліст в собі, своє «я» знизив в цій гри. Все було правильно, все було добре, єдине, що нам завадило правильно, до кінця, всі 40 хвилин зіграти, це те, що гравці перестали в себе вірити, що вони можуть грати. В кожного там свої варіанти, 200 відсотків, що так воно і є. Це їм і помішало грати. Вони десь трошки почали програвати суто одноборства, тому що всі голи нам забили тільки з програних індивідуальних одноборств. Я розумію, хлопці молоді, але ті одноборства були програні не через швидкість, не через силу. Ті одноборства були програні тільки через вибір неправильної позиції, що їм говорилося, що награвалося. Вони ще не до кінця навчені все зробити, що їм говориться. Заставити не те, що зробити – себе заставити. Себе самого, себе любимого заставити це зробити. Це єдине, що нам завадило. По веденню гри – все правильно, все, що ми говорили, дотримувалися. Себе самого треба було кожному заставити в тих ігрових моментах грати. Моментів було багато, був би зовсім інакший результат.

Поки вони цього не переборють, а ми допомагаємо це зробити, і думаю, що це дуже ключова гра. Ми її розберемо, буде дуже серйозний наголос, думаю, що вони це поправлять, більшість з них це поправить.

– Тож акцент буде робитися перед грою з «Ураганом» саме на це?
– Перед грою на кожну команду у нас є свої акценти, але це єдиний акцент, де воно природньо так і має бути. Поки з’явиться впевненість в тій грі, в боротьбі, щоб не була надмірна емоційність, недовиконання. Все треба збивати в одне. Це єдина наша помилка. Поки що.

– Чи є можливість повернення когось з ключових гравців, які зараз травмовані?
– На гру з «Ураганом» – ще ні. Тому що нам потрібні здорові виконавці, здорові гравці, які зможуть грати на майданчику впевнено. У нас і так ще дуже молодий склад, якщо один не допрацьовує, нам надзвичайно важко. Що дало взнаки. Тому до повного відновлення ніхто з них не буде приймати участі в грі.

Текстова версія – прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ