Роман Ковальчик: «Гравці думали, що так легенько ці всі м’ячі позалітають»

0
1775

Головний тренер хмельницького «Сокола» Роман Ковальчик відповів на питання за підсумком матчу його команди проти «ДЕ ТРЕЙДИНГа» (0:3) в 16-му турі чемпіонату України з футзалу

– Роман Миколайович, цікавий був матч, матч гідних суперників, команди були приблизно рівними за силами, але цього разу фортуна посміхнулася господарям. А за рахунок чого, як Ви вважаєте, Вам не вдалося досягти потрібного позитивного результату?
– Нереалізація гольових моментів. Це було видно і в першому, і в другому таймі. Дуже погано наші гравці зіграли в третьому ярусі, без самовіддачі. Вони думали, що так легенько ці всі м’ячі позалітають. Ваша команда використала всі свої моменти, які мала, сповна, 100 відсотків. Загалом, і такий результат.

– Ви спеціаліст по роботі з молодими футзалістами, а чи важко з молоддю працювати?
– З усіма важко працювати. Якщо хороші гравці, світового рівня, з ними по-інакшому треба працювати, з молодими – по-іншому. Кожна робота по-своєму специфічна і кожну треба виконувати, в кожній є свої нюанси, які треба враховувати. Ми стараємося з цього виходити, тому що в нас молода команда, і бачите, на рівному десь граємо.

Текстова версія – прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ