Роман Ковальчик: «Гравцям шкода програвати такі ігри»

0
273

Головний тренер хмельницького «Сокола» Роман Ковальчик відповів на питання за підсумком матчу його команди проти львівського клубу «in.IT» (0:1) в 17-му турі чемпіонату України серед команд Vbet Екстра-ліги

– Роман Миколайович, команда поступилася в грі, яку з точки зору турнірної стратегії не можна було програвати. Є таке, що якщо не забивати, то і на нічию не варто претендувати, а ще й пропустити… Другу поспіль гру команда не забиває, і звідси такий невтішний результат. Що Ви побачили з лави запасних по цій грі?
– В тактико-технічному розумінні ведення гри хлопці зіграли надзвичайно добре, правильно, затиснули суперника на їхній половині. Було надзвичайно багато гольових моментів, де треба було майстерно розпорядитися з тими гольовими моментами, які ми мали. Хлопці не розпорядилися, не вистачило індивідуальної майстерності. Тому результат склався не на нашу користь.

– По грі в захисті: і у суперника було чимало моментів. Перші хвилини, і таке враження, що команда виявилася не готовою до того, що активно розпочне «in.IT» гру, бо більшість часу, перші п’ять-шість-сім хвилин «in.IT» більше володів м’ячем.
– Команда входила в гру. Ви ж бачили, суперники вже вкатані в сезон, програні, в них вже 15-та гра, в нас набагато менше, і в нас зараз грають гравці, які пропускали рік, пів року, важко вкотитися в гру, і це наклалося і дало відбиток на те, що ми так погано стартонули.

– Чи є така небезпека, що хлопці після такої поразки можуть впасти в якусь психологічну яму?
– Та ні, навпаки будуть зліші, будуть краще відноситися до своїх моментів ігрових. Це їм хороший урок під час ігор. Я думаю, навпаки, це їх буде більше мотивувати, тому що їм теж шкода програвати такі ігри. Моментів було предостатньо, в пусті не забиваємо.

– Знову ж таки, гра «5 проти чотирьох» приблизно на тому ж рівні, як була і з «Енергією». Моментів було фактично обмаль. На тренуваннях награють, награють…
– Ну, не вистачає значить кількості тренувальних годин, щоб вони це перенесли в гру, тому що тут пульс високий, стресова гра, відповідальність і десь комплексують, щоб не помилитися. Воно все прийде, треба працювати, ще більше треба працювати, і все буде нормально.

– Після гри Вам вдалося з командою поспілкуватися? Що Ви гравцям сказали?
– Сказав, що дрібниць не буває, сказав правду. Кожен, хто, де останній термін часу займався не повністю професійно в своєму відношенні до футзалу, воно все сказується, дрібниць не буває. Треба серйозно допрацьовувати всі моменти в собі, перш за все. Хоча загалом вони вже вирівнюються, але це не так скоро станеться. Все треба заслужити. Вони повинні цю перемогу заробити, заслужити своїм трудом, своєю відданістю команді. Нам ще треба працювати, в нас зараз напружений ігровий цикл. Я думаю, за цей ігровий цикл це дуже серйозно мотивує психологічно. Стільки ігор в такий короткий проміжок часу вони ще не грали.

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ