Роман Ковальчик: «Гравці повністю виконали тактичний план на гру»

0
592

Головний тренер хмельницького «Сокола» Роман Ковальчик відповів на питання за підсумком матчу його команди проти «in.IT» (4:0) в 20-му турі чемпіонату України серед команд Екстра-ліги

– Роман Миколайович, сьогодні у команди були суттєві кадрові проблеми. Раніше ніколи не було Вам питань про план на гру, але цього разу його потрібно озвучити. Як Ви планували вибудувати гру, маючи одну четвірку досвідчених гравців, а в другій три необстріляних гравці плюс Богдан Токар?
– Перше, що від них вимагалося, це чітко дотримуватися тактики ведення гру, яку ми готували до цієї гри. Щоб була дисципліна, щоб не витворювали щось непотрібне своє. Це б дозволило дотиснули цю команду.

– По перерві Ви помітили, що Андрій Федюк побачив, що в нас з четвірками, і змінив порядок виходу свої четвірок. Якими були Ваші контрзаходи?
– Ми нічого не стали підлаштовувати, і за рахунок того, що проти нашої першої четвірки грала їхня друга, ми прагнули створити більше гостроти і реалізувати свій момент. Друга четвірка була готовою до гри, вона і в другому таймі все правильно робила, все те, що ми обговорювали на тактичних заняттях. Вони розуміли, що робити, коли буде гра суперника з п’ятим.

– З погляду на те, що команда відіграла на нуль, Ви не можете не бути задоволеним грою команди в захисті. Чи є якісь питання?
– В другому таймі у «in.IT» і моментів навіть не було. Я так скажу – гравці повністю виконали тактичний план на гру. Одне прикро, що травма у Богославського, і випав ще один гравець.

– Не можна не спитати про дебют Назара Першина. Хлопцю 15 років, вперше вийшов в Екстра-лізі, і не тоді, коли з рахунком все було зрозумілим, а грав і в своїй зміні, і навіть коли «Сокіл» грав «чотири проти п’яти».
– Він розумний хлопчик, і він дуже швидко опановує гру. Назар все уважно слухає на тренуваннях і виконує все, що йому говорять. Як на перший раз, він чудово впорався з усіма завданнями, які перед стояли.

– В кінці «Сокіл» бив пенальті, дуже важливий був момент – рахунок всього 2:0, і в суперника ще були якісь шанси. Ви якось вплинули на те, хто пробивав пенальті, чи гравці поміж собою визначили того, хто буде бити?
– В нас є визначена кількість гравців, які можуть пробивати шестиметровий удар і 10-тиметрові удари. Але мав бити той, хто в момент краще себе почуває, бо гравці чимало часу провели на майданчику, проводили контратаки, і це могло відобразитися на диханні.

– До наступної гри практично обмаль часу, вона вже в середу 7 лютого. Яку можна встигнути провести підготовку до гри з «Ураганом»?
– Головне, щоб було дві четвірки, а далі вже будемо відштовхуватися від цього. Ще один гравець зазнав сьогодні травми. Абзалову вчора зробили операцію. Втім, будемо готуватися, але наперед ще не можу сказати конкретніше.

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ