Роман Ковальчик: «Емоції позитивні, і не тільки через те, що перемогли»

0
1066

Головний тренер хмельницького «Сокола» Роман Ковальчик відповів на питання за підсумком матчу його команди проти «Урагану» (3:2) в 11-му турі Parimatch Екстра-ліги

– Роман Миколайович, команда з січня не перемагала в офіційних матчах, тому перше питання: які емоції Ви відчуваєте після виїзду до Івано-Франківська?
– Загалом емоції позитивні, і не тільки через те, що перемогли. Позитивні, тому що з кожною грою гра команди більше стабілізується, і гравці більш вірніше грають. Оце для мене найбільший позитив.

– Які головні складові у того переможного результату, який був здобутий в Івано-Франківську?
– Всі гравці в двох четвірках виконали кожний свою програму і загальнокомандну, яка була показана для вирішення позитивного результату в цій грі.

– Але в будь-якій навіть переможній грі кожний головний тренер помітить якісь недоліки. Як з цим було в івано-франківській грі?
– На даний рівень їхньої готовності, нашої загальнокомандної готовності, гравці виконали всі покладені на них завдання, я би сказав, на оцінку «добре». Але такої гри не буває, щоб не було недоліків, вони і тут були, але вони не були значимо суттєві, щоб поміняти результат. Більше було правильних дій, тому гра склалася на нашу користь.

– Мабуть, найбільш складний момент гри був, коли суперник на початку другого тайму забив двічі. Який настрій в той момент був на лаві запасних, і за рахунок чого вдалося поновити статус-кво на нашу користь?
– Настрій був таким, як і протягом всієї гри, нічого не помінялося. Гравці розуміли, що це проскочили наші дві групові помилки. Їм було сказане їх прибрати, вони дослухалися і завдяки цьому знову вернулися в гру. Хоча це були просто групові помилки, які проскочили чисто ситуативно.

– Максим Павленко був у розпачі від гри «5 на 4» своєї команди в заключні хвилини, хоча, заради справедливості, один вбивчий момент франківці створили. Загалом, грати вчотирьох проти п’яти для «Сокола» нехарактерно, йому цього сезону більше доводилося грати навпаки. Які слова Ви сказали хлопцям, коли за 1.22 Ваш колега взяв тайм-аут і очевидно було, що господарі зараз підуть на останній штурм?
– Відпрацювати в своїх зонах всім чотирьом гравцям. А ще я зробив акцент, що вони повинні були звернути увагу на те, як розбиралася гра «Урагану»: в цій команді в критичний момент останній пас йде під замикання в дотик з правої чи лівої сторони після прострілу на дальню штангу. В основному з лівої сторони.

– Є такий в футболі постулат, що найскладніша гра – це наступна гра. Чи бачите Ви складнощі, повязані з тим, що гравцям треба якнайшвидше забути гру з «Ураганом», щоб у всеозброєнні підійти до гри за тиждень з «Viva Cup»?
– Ні, складнощів ніяких немає, все йде в правильних тижневих циклах, в правильній підготовці. Ейфорії ніякої немає, хлопці завжди працюють відповідально. Так що, я не бачу, що з цим можуть бути проблеми.

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ