Роман Ковальчик: «Дві команди зіграли на одному рівні»

0
553

Головний тренер хмельницького «Сокола» Роман Ковальчик відповів на питання за підсумком матчу його команди проти «Енергії» (0:2) в 16-му турі чемпіонату України серед команд Vbet Екстра-ліги

– Загалом рівна боротьба. Футзал сьогодні був надзвичайно емоційний, надзвичайно було багато боротьби. Дві команди зіграли, я би так сказав, на одному рівні, «Енергія» десь більше скористалася індивідуальними помилками наших гравців, тому результат склався в цю сторону. Але, знову ж таки, тут ще треба заглянути і на суддівство, з таким суддівством вигравати дуже важко, тому що було дуже багато грубих помилок. Ми на них вплинути не можемо, і це повторюється від гри до гри. Ми говоримо, а далі рішення приймає асоціація.

А по гравцям своїм я би сказав, вони достатньо непогано зіграли, в нас склад весь час тасується, не всі були здорові. По самовіддачі в мене до них питань немає. По тактичному аспекту ведення гри в мене також питань до них немає, десь трошки індивідуально деякі гравці самовпевнено зіграли, або з браком. Гра, як мінімум, нічия, це моє бачення.

– Ваша команда доволі рано почала задіювати воротаря як п’ятого гравця в атаці, починаючи десь з половини другого тайму.
– Це був наш вимушений хід, тому що в нас в другій четвірці грав гравець, який трошки травмований, і десь в двох четвірках далі витримувати те, що ми в тактичному аспекті хотіли, нам вже важко вдавалося. Ми спробували з п’ятим – не дуже нам це сьогодні вдалося, але розберемо помилки, будемо працювати далі.

Текст – прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ