Роман Ковальчик: «Дуже задоволений, що ми пройшли ці два турніри»

0
858

Після завершення фінальної гри «Кубку Львівщини» головний тренер «Сокола» Роман Ковальчик відповів на питання як стосовно львівського турніру, так і загалом тих матчів, які нашою командою були зіграні в передсезонний період.

– Роман Миколайович, завершився і другий передсезонний турнір. Перше питання по фінальній грі «Кубку Львівщини». Хлопці в ній були в складній ситуації, але уникнули поразки завдяки тому, що в нас награється в тренувальному процесі. Що Вас потішило в цій грі, а що ні?
– І фінал, і весь турнір склалися для нас в кращу сторону. Вони нам вказали індивідуальні помилки, над виправленнях яких потрібно допрацювувати, саме тих, які ми не побачили на одеському турнірі, і таких, які ми би не змогли побачити в тренувальному процесі. Я цим дуже задоволений, тому що помилки були у тих гравців, яким було потрібним, щоб вони їх побачили. Потішило те, що команда всі чотири дні, всі чотири гри дотримувалася того аспекту гри, якому ми їх вчимо. А не потішило те, що в нас все ж таки були збої в іграх з деякими командами, потрібно було брати хвилинний тайм-аут і їх підганяти. Це все нормально, тому все це період становлення команди, так має бути. Дуже задоволений, що ми пройшли ці два турніри, які нам показали, в чому нам потрібно допрацьовувати.

– Загалом, якщо брати чисто спортивні результати, а ми провели вісім матчів і тільки в одному програли в основний час, немає у Вас побоювань, що хлопці вийшли на високий рівень форми трошки раніше, ніж потрібно до старту чемпіонату?
– Ні, все йде за планом. Ми ще й близько не підійшли до піку форми, нам ще добирати і добирати. Це – по-перше. А по-друге, нам все було потрібно, щоб десь хлопців поправляти і ментально. Всі точно знають, що в футбол грають не ноги, але не всіма це втілюється на майданчику.

– Тоді як би Ви оцінили в відсотковому відношенні рівень готовності на сьогоднішній день?
– На 70 відсотків – це максимум.

– За рахунок чого можемо додати?
– Тільки ми виправляємо тактичні помилки, яких ми припускалися в цих іграх, додаємо психологічної впевненості та бійцівських якостей, то гравці вийдуть на вищий рівень.

– Резервом може бути те, що в нас є низка гравців, які в окремих іграх не мали ігрового часу?
– Ми, дійсно, їх розглядаємо поки як резерв. Навіть при тому ігровому часі, який вони мали, ми придивляємося хто може грати, які ігри може грати, а в яких їм ще зарано грати. Ми все це їм доводимо до відома після кожної гри. Поки вони грали там, де вони могли. Нам потрібно і за основних гравців дбати, тому що і їм ще багато потрібно в голову вкладати.

– Які першочергові завдання будуть на той час, що залишився до нашої першої гри?
– Три-чотири тренувальних дні присвятимо виправленню припущених на цьому турнірі помилок – це як індивідуальні, так і командні. В командному аспекті їх, до речі, було не дуже багато, а вже з понеділка почнемо готуватися до «Продексіма».

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ