Роман Ковальчик: «Думаю, що Плахов і Дем’янчук все знають»

0
494

Головний тренер хмельницького «Сокола» Роман Ковальчик відповів на питання за підсумком матчу його команди проти київського клубу «SkyUp Futsal» (1:2) в 19-му турі чемпіонату України серед команд Екстра-ліги

– Роман Миколайович, завершилася гра, «Соколу», на жаль, не вдалося здобути очки. Таке питання, яке було і до представника «SkyUp Futsal»: Ви можете те, що сьогодні було на майданчику, назвати футзалом?
– Це було регбі сьогодні, однозначно, і взагалі, коментар, що щось сказати, в мене просто думки так не складаються, що ще говорити. Думаю, що Плахов і Дем’янчук, двоє – от вони все знають. З ними треба спілкуватися, що таке футзал, що таке регбі, як судити. Тут навіть більше немає про шо говорити.

– У Вас величезна тренерська практика. Ви коли-небудь бачили, щоб вилучений представник команди тим не менше продовжував залишатися на майданчику, активно втручатися в гру? Можете щось пригадати подібне?
– Так, в нас в Україні так всім командам можна, окрім «Сокола». Це всі знають. І я впевнений, що їм за це нічого не буде. І взагалі це все спустять так легесенько на рівному місці.

– Шість жовтих у «Сокола» – це рекорд сезону. Чи всі вони були? Все ж таки я бачив зверху, що Ви висловлювали претензії гравцям. Чи це вже наслідок?
– Це наслідок Плахова і Дем’янчука. Більше ніяких моментів нічого сказати не можу.

– Але стосовно того футзалу, який все ж таки був, своїм гравцям можете за щось дорікнути?
– Вони молодці, гравці нашої команди. Грали чесно, добре. Знову ж таки, Плахов і Дем’янчук, все закривається на них. Я Вам нічого більше не можу сказати.

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ