Роман Ковальчик: «Допустили помилки самі»

0
276

Головний тренер хмельницького «Сокола» Роман Ковальчик відповів на питання за підсумком матчу його команди проти львівської «Енергії» (2:2) в 23-му турі чемпіонату України серед команд Екстра-ліги

– Роман Миколайович, звичайно, що коли команда виграє 2:0, а в кінці пропускає два м’ячі, тренер в розпачі. Бачу, що і Ви в розпачі. По-перше, що у Вас з голосом?
– Загалом багато голосно накричався. Сьогодні була гра з нашою перевагою два тайми. В кінці припустилися буквально однієї помилки, і «Енергія» цим скористалася. Другий гол це недопрацювання наших гравців і помилка, про які я завжди говорю.

– Перший гол, який забив Легендзевич, він не тільки, мабуть, Вам нагадує до болі той самий гол, який тут забив «ХІТ». Нібито команда працює, а помилки повторюються.
– Одні і ті ж помилки, просто дали іншим гравцям сьогодні награватися з п’ятим. Зовсім інша четвірка, трошки даємо їм привикати в захисті. Допустили помилки самі. Навіть не дві, а одну. Сталося що сталося, будемо виправлятися.

– В першому таймі була обережна гра, я нарахував чотири моменти, по два з кожної сторони, це якщо рахувати влучання в поперечину. Чому така гра? Команди побоювалися пропустити м’яч?
– Думаю, що обидві команди просто захотіли вкотитися в гру, щоб потім щось поміняти в тактиці. І потім ми прибрали все в свої руки, вже непогано грали, моменти, але результат Ви бачите на табло.

– Сьогодні вперше в сезон від дзвінка до дзвінка відіграв Богдан Бабенко. Ваш коментар по його грі.
– Непогано вів гру до гри з п’ятим.

– А що там було не так?
– Трошки невпевнено командував захистом, контратаки погано вводилися. А так, достатньо непогано, до поки не розпочалася гра з п’ятим достатньо було все добре.

– Оцінку яку можна поставити – задовільно чи добре?
– Задовільно.

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ