Роман Ковальчик: «Добре, що хлопці сьогодні прислухалися і зробили все, що їм говорилося»

0
427

Головний тренер хмельницького «Сокола» Роман Ковальчик відповів на питання за підсумком матчу його команди проти «in.IT» (3:1) в 11-му турі чемпіонату України серед команд Екстра-ліги

– Роман Миколайович, Ви акцентували увагу свої гравців на тому, що для «in.IT» це фактично гра, якщо зіграти навіть внічию, то команда втрачає навіть теоретичні шанси на плей-офф. Тому вони будуть, так би мовити, «вмирати» на цій грі?
– Звісно, ми це все враховували, хлопці все знали. І все ж таки початок гри дуже важко нам давався, тому що в нас зараз дуже насичений календар. Поки вкаталися, поки все розібрали, що нам треба поправити, хвилин 10-12 важко йшла гра. Потім всі шальки терезів були на нашому боці, просто треба було всі ці моменти реалізувати.

– Помітно було, що по перерві команда, важко вирахувати, в два чи три рази швидше забігала, але вочевидь швидше заграла. Які слова в перерві Ви казали?
– Ми цієї швидкості досягнули за рахунок тактичної перестановки гравців.

– Що саме зробили? Чи не хочете всі деталі розкривати?
– Все самі подивитесь і побачите. Зони відкривання, яруси просто поміняли, і м’яч почав швидше рухатися. Ми втекли від боротьби, більше втекли від боротьби і з’явилося більше зон.

– За сім хвилин до кінця гри суперник пішов «на п’ятого». Готова була команда, що це буде в саме цю мить? Не застукало це зненацька?
– Я дивився і вів гру своєї лави запасних, тому думав, що вони підуть з п’ятим на хвилині 12-13-й. Думав, що вони підуть набагато скоріше. Тому що було видно, що в четвірці… Тут не від результату треба відштовхуватися, в четвірці вони шансів мали надзвичайно мало сьогодні забити нам гол в другому таймі. Моментів навіть не було.

– «in.IT» єдина команда, яку «Сокіл» тричі переміг, не втратив з нею очок. Як можете підвести загальний підсумок? Три різних матчі – перемоги 2:1, 4:0, 3:1, яка з них була найскладнішою в цих трьох матчах?
– Я би не сказав, що була якась дуже складна гра. Ігри всі важкі, вони всі даються трошки по-різному. Я так загалом не можу сказати, ця легша, а ця ні. В кожній грі треба було працювати і віддаватися, щось міняти. Добре, що хлопці сьогодні прислухалися і зробили все, що їм говорилося, і вони самі відчули наскільки їм стало легше сьогодні грати. Саме головне, що я радий, що сьогодні було багато боротьби на полі, але вся вона була в нашу користь. Це мені дуже імпонувало.

– Були сьогодні присутні вболівальники. За «in.IT» діти вболівали, були наші вболівальники, давно вже «Сокіл» не грав за такої галасливої підтримки, навіть барабан чутно було. Як атмосфера Вам сьогоднішньої гри?
– Думаю, що хлопцям нашим це плюс декілька балів для емоційного ведення гри. Ми вимушені так грати, тому що Ви знаєте, чим в нас займається Асоціація футзалу України, ми вже до того прищеплені. В них там відчуття якоїсь міри немає, там немає з ким про що говорити.

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ