Роман Ковальчик: «Діями наших хлопців я дуже задоволений»

0
185

Головний тренер хмельницького «Сокола» Роман Ковальчик відповів на питання за підсумком другого матчу 1/8 фіналу Кубку України проти «Урагану» (2:4)

– Роман Миколайович, «Сокіл» сьогодні зазнав поразки 2:4. Після першого матчу, який був в Івано-Франківську, «Сокіл» мав «мінус 4», якими були плани «Сокола» на перший тайм?
– І на перший, і на другий ми готувалися, щоб виграти. Перш за все, в цій грі хлопці виконали те, що ми готували до неї. Ми старалися і все нам достатньо непогано вдавалося, тому що було багато моментів, які ми не реалізували. Вважаю, що рахунок не по грі, це однозначно, тому що франківці скористалися чотирма грубими нашими помилками, це технічні помилки наших гравців. Але, як кажуть, результат на табло, поки що так склалося. Загалом діями наших хлопців я дуже задоволений.

– В чому Ви вбачаєте природу цих технічних індивідуальних помилок?
– Я Вам скажу, що «Ураган» сьогодні тактично нічого, моментів в них не було.

– Але йому сьогодні нічого і не потрібно було.
– Нічого не потрібно, нічого і не склалося. Ми вирівняли сьогодні по веденню гру і мали багато хороших моментів, не вистачило нам точності в ключових моментах, в кінцівках деяких моментів.

– Сьогодні «5 на 4» більше десяти хвилин грали в доволі незвичній ситуації, коли не воротар грав п’ятим, а Андрій Хамдамов. Як би Ви оцінили цю гру?
– Це прокоментую тим, що Сергій Шевченко в нас ще не відійшов від травми, і загалом ми його награвали. А два інших воротаря вони ще не достатньо впевнено грають з п’ятим, хоча моментами підключення Кожуховського вже непогано виходили. Але ще трошки потрібно часу, ще шість місяців тому він грав в чемпіонаті Хмельницького.

Прес-служба СК «СОКІЛ»

P.S. Головний тренер «Урагану» Максим Павленко від післяматчевих коментарів відмовився.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ