Роман Ковальчик: «Це був сьогодні достатньо хороший крок вперед нашої команди»

0
140

Головний тренер хмельницького «Сокола» Роман Ковальчик відповів на питання за підсумком матчу його команди проти «Урагану» (2:3) в 9-му турі чемпіонату України серед команд Екстра-ліги

– Роман Миколайович, я був присутнім на передматчевих тренуваннях протягом тижня, Ви дуже акцентували увагу, щоб в той час, в ці три хвилини 49 секунд, команда не пропустила. Але все ж таки пропустила. Що не склалося? Нібито випадковий м’яч, але все ж таки це гол.
– Випадкових м’ячів не буває, випадковостей також. Недопрацювання Вадима Данилюка в цій ситуації, коли велася гра. Але потім він трошки почав справлятися і почав грати правильно. Молодий гравець, ще формується, і зрозуміло, що такі помилки допускаються. Звісно, що це погано впливає на результат команди, але так гравці ростуть.

– По другому тайму два м’ячі команда забила, жодного не пропустила. Що би Ви ще з позитивного відмітили по грі команди в другому таймі?
– Єдине, що хлопці бачать, що немає незамінних гравців, тренерів. Просто якщо виконувати чітко вказівки по веденню гри, наскільки вони детально розбираються, то будь-який результат буде в наш бік.

– Наскільки все ж таки команді був важливий сьогодні результат? Багато перед такими матчами кажуть, що немає турнірного значення, напевне, це все ж таки не зовсім правильно. Кожна гра має турнірне значення.
– Звісно, і ми кожну гру стараємося виграти, закінчити перемогою. Плюс в нас, звісно, ми ще відштовхувалися від карток і того, що нас чекає надалі.

– Ви випустили на одну зміну Артура Хібовського, як він сьогодні на Вашу думку її провів?
– Сьогодні він краще зіграв ті 30 секунд, які він провів на майданчику. Правильно думав, правильно рухався, не метушився, можна казати, що він був не те, що в попередній грі.

– «5 на 4» гра, команді вдалося забити, чого не вистачило, щоб забити ще один? Щоб досягти хоча б нічиєї. Момент у Шевченка був.
– Були ще два 100-відсоткових моменти, просто в порожні не попав. Це просто випадковість, гра проводилася достатньо правильно. Трошки не вистачило впевненості в своїх діях, але я за сьогоднішню гру хлопцям подякував в роздягальні, тому що вони грали правильно, так, як від них хотів тренер. Це був сьогодні достатньо хороший крок вперед нашої команди.

– Стосовно подякувати. Чи можна хлопцям подякувати за весь регулярний чемпіонат? За ті 27 ігор, які команда провела в ньому.
– Будемо дякувати в кінці сезону, подивимося, яке ми місце посядемо.

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ