Роман Ковальчик: «Були зайві з нашого боку непотрібні емоції, що призвели до непотрібних фолів»

0
479

Головний тренер хмельницького «Сокола» Роман Ковальчик відповів на питання за підсумком матчу його команди проти «ХІТа» (1:3) в 12-му турі чемпіонату України серед команд Екстра-ліги

– Роман Миколайович, «Сокіл» поступився 1:3, перший тайм 0:2, другий 1:1. Чи можна казати, що ця поразка обумовлена тим, що команда гірше провела перший тайм, ніж другий?
– Ні, я би сказав, що «Сокіл» два тайми провів на одному рівні, була мінімальна перевага по веденню гри, і в першому, і в другому таймі, але результат складався не в бік «Сокола», а бік «ХІТа».

– За рахунок яких саме моментів?
– «ХІТ» краще розібрався в своїх гольових моментах і їх реалізував. Ми не реалізували свої гольові моменти.

– Нещодавно «Сокіл» грав на цьому ж майданчику з «Aurora Team» і в кінці першого тайму наразився на шостий фол. Сьогодні та ж сама історія. Які думки у Вас стосовно цих паралелей?
– І перед «Aurora Team» ми проводили розбір, і перед грою з «ХІТом обговорювали, що таке може бути, що треба уникати зайвих фолів, плюс фактор виїзного суддівства. Але були зайві з нашого боку непотрібні емоції, що призвели до непотрібних фолів. Хлопці не дослухалися.

– Команда за 11 днів провела чотири матчів. Як би Ви оцінили, вона фізично витримала таке навантаження?
– Так, достатньо непогано ми провели ці ігри, на хорошому рівні, не було спадів. Головне, що не сталося травм.

– «Сокіл» пішов на гру з пятим за 3.45 до фінальної сирени. Чи не запізно?
– Ми раніше почали грати «5 на 4», коли постійно підключався Кожуховський. А потім же п’ятим став грати Хамдамов. Просто є два різних варіанти.

– Після гри з «Енергією» вже було питання про те, що і з нею, і з «Aurora Team» «Сокіл» багато часу грав «5 на 4». Сьогодні по це теж можна говорити, як і про те, забити при цій більшості не вдалося.
– Я ж казав, що з п’ятим надзвичайно важко все ідеально відпрацювати. Думаю, що в гравців все потрохи накопичується, відкладається, і згодом буде приносити результат.

– Цей ігровий нон-стоп добіг завершення, і наступна гра у команди через вісім днів. Які у команди найближчі плани?
– Зараз дамо хлопцям психологічно відновитися, і будемо готуватися до заключних матчів регулярного чемпіонату.

– Чи можете для вболівальників сказати, Шевченко, Богославський та Абзалов в процесі відновлення. Які в них перспективи на квітень?
– Конкретні дати важко спрогнозувати, йдемо по їхньому відновленню за планом. Очікуємо, що через тиждень приступає до повноцінної роботи Абзалов, а через два Богославський.

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ