Роман Ковальчик: «Було важко, але все склалося так, як нам було потрібно»

0
543

Головний тренер хмельницького «Сокола» Роман Ковальчик відповів на питання за підсумком гри-відповіді його команди проти київського клубу «CLUST» (2:2) в 1/8 фіналу Vbet Кубку України

– Роман Миколайович, команда досягла того результату, який дозволив кваліфікуватися до «Фіналу восьми». Наскільки Ви задоволені, і спочатку мова піде про результат.
– Результатом, звісно, я і команда задоволені, все добре. Ми виконали все то, про що говорилося на тактичних заняттях, і все, щоб був результат. Було важко, але все склалося так, як нам було потрібно.

– При підготовці до гри обговорювався той момент, що команда «CLUST», в неї дуже високий показник результатів, коли вона відкриває рахунок, то вона перемагає? Тому в цій грі важливо нашій команді першою відкрити рахунок.
– Звісно, обговорювалося. І рахунки, і результати, і те, що три м’ячі. Все обговорювалося. Перша четвірка – просто молодці, друга четвірка дуже важко зіграла, і весь тягар на себе взяла по грі, можу сказати, що перша четвірка.

– З приводу того, як вибудовували гості гру, вони нічим не здивували, і було зрозумілим, що якщо якось гра спочатку піде не за їхнім планом, то буде багато гри з п’ятим.
– Ми це знали і розглядали. І в нас був запасний варіант, що ми могли ще йти з п’ятим. В нас було декілька моментів, загалом непогано в захисті стояли, що перехоплювали м’яч.

– Мабуть, у Вас є невдоволення, і в Києві у команди були чудові моменти, щоб забити у порожні. Сьогодні були моменти, були три-чотири спроби вразити порожні ворота, але ніяк. Що заважає хлопцям в ці моменти?
– Психологічна неврівноваженість на майданчику, коли дуже відповідально давить на гравця результат. Це кількість награних стресових ігор. В кожної людини вона є своя, в кожної команди вона своя. Коли вони це переступлять, тоді воно буде. Нам сьогодні важко, тому що в нас проблема з другою четвіркою. В кожній грі, і замін поки що ми не маємо. В нас молоді хлопці, які ще далекі від того, якими ми б хотіли їх бачити.

– Левову частку м’ячів у «CLUST-у» забивають два гравці, Мельник і Семенченко, чи акцентували Ви увагу, що коли в них є можливість пробити, зоб завадити їм це зробити?
– Не тільки їх розбирали, ми всіх гравців розбирали: і Бессалова, і Чеберяків. Ми всіх розбирали – хто, звідки забиває, всі деталі розбираються. Все гравці знали, більше виконувала установку і грала перша четвірка. Друга четвірка з перших хвилин погано увійшла в гру, і було дуже важко, тому що повністю випали з гри.

– Не в перший раз Ви акцентуєте увагу на другій четвірці, який же є позитив по їхній сьогоднішній грі?
– Вони старалися, як завжди, поки що останнім часом. Не вийшло, але все ж таки результат стався на нашу користь. Але, знову ж таки, завдяки першій четвірці.

– Тим не менше, не можна забувати, що в першій грі друга четвірка два м’ячі забила, і в Києві зробила результат.
– Це в них появилося більш менш сумбурно, вони ще не грають так, як вони мають грати: впевнено, розумно. В нас є дуже багато ще аспектів, як це все виправляти.

– Вже в п’ятницю гра з «Кардиналом-Рівнестандарт». Що можна зробити за один день перед цією грою?
– Звісно, будемо відновлювати команду, відновлювати тих гравців, які будуть грати. В нас вибору великого немає. В сім чоловік будемо грати.

– Ви неодноразово акцентували увагу, що можна фізично відновити, а от емоції, які сьогодні вийшли на майданчик, це важно буде відновити до гри з «Кардиналом».
– Звісно, що це буде дуже важко, тому що в нас дуже важка гра була, і ми виїжджали на половині команди. Це не є добре. Але вони занадто молоді, в них ще більше емоції грають, чим розум, досвід.

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ