Роман Ковальчик: «Будемо старатися в другому колі виконати своє завдання»

0
379

Головний тренер хмельницького «Сокола» Роман Ковальчик відповів на питання за підсумком матчу його команди проти клубу «SkyUp Futsal» (Київ) (4:2) в 10-му турі чемпіонату України серед команд Екстра-ліги

– Роман Миколайович, вдалий початок для СК «Сокіл», впевнений перший тайм, в другому таймі команда вже грала по рахунку. В принципі, в неї це вийшло. Загальні враження від цього поєдинку.
– Дякую хлопцям щодо тактичного виконання і психологічного ведення гри і перший, і другий тайм. Загалом дві команди нав’язали такий дуже в’язкий футзал, і було важко обидвом командам. Дуже багато сил витратили на полі дві команди, але тактичніше, і гостріше, і більше моментів було на стороні «Сокола». І ми реалізували свої моменти.

– Ще про в’язкий футзал сьогодні. До того команди двічі зустрічалися між собою. На «Кубку Львівщини» взагалі феєрверк голів був, 6:5 «авіатори» перемогли, 2:2 в першому колі було. Як Ви вважаєте, чим ця зустріч відрізнялася від двох попередніх?
– Більш аргументовано і обдумано мої хлопці вели цю гру.

– Зараз команда після цієї перемоги на третьому місці перебуває. Зважаючи на попередній сезон, це дуже непоганий результат турнірний, чи тисне це на команду, чи ви рухаєтеся від матчу до матчу, налаштовуєтеся на перемоги і не дивитеся в турнірну таблицю?
– На цьому рівні, на якому ми зараз перебуваємо, ігри десь складаються непогано. Але ключові ігри ще хлопцям психологічно важко вести, в нас ще є багато збоїв. Але це було ще тільки перше коло, в першому колі ми своє завдання виконали. Будемо зараз старатися в другому колі виконати своє завдання. Перед ними стоїть чітке завдання, вони його знають. Чітко від гри до гри будемо старатися це реалізувати.

Текстова версія – прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ