Роман Ковальчик: «Гра була дуже насичена індивідуальними помилками»

0
1828

Головний тренер хмельницького «Сокола» Роман Ковальчик відповів на питання за підсумком матчу його команди проти «Кардиналу-Рівне» (1:3) в 8-му турі Favbet Екстра-ліги

– Роман Миколайович, чи вплинув на те, як складалася гра, той швидкий гол, який пропустила Ваша команда? І загалом, що не вдалося сьогодні «Соколу»?
– Перше – на результат вплинув не перший гол, швидкий (ми це розбираємо, розберем і це), а третій гол, який забили з-під Сохорука. Він вплинув на результат гри, тому що ми далі готувалися з «п’ятим» грати, і трошки не встигли застосувати цю дію в грі.

По грі – надзвичайно хороша гра була, цікава, правда, вона була дуже насичена індивідуальними помилками обидвох команд гравців, але вона вийшла надзвичайно бійцівська. Думаю, що вболівальники, які спостерігали за грою, залишилися задоволеними.

– Як оцінюєте рівень виступів своєї команди в порівнянні зі стартом сезону і передсезонним турніром? Зросла команда?
– Звісно. В нас розписана програма на цей весь сезон по травень місяць, напрямки роботи, по тактико-технічних діях команди, виходячи з її зростання. Ми від цього відштовхуємося завжди, я говорив, що ми іноді навіть готуючись до команди наступного суперника, ми все ж таки 50-60 відсотків напрямку недільного мікроциклу перерозподіляємо в бік їхнього зростання, а не в бік 100-відсоткової підготовки до даної гри, даного суперника. Ми так ведемо, що хлопці молоді, і хочеться, щоб максимально швиденько вони позагублювали свої помилки. Щоб зростали, в міру можливості.

– Чимось здував Вас суперник? Було те, до чого Ви готувалися, і те, що побачили сьогодні?
– Взагалі нічим не здивував. Я ж хлопців всіх знаю, і команду знаю. Розбиралися, все, до чого готувалися. Наші гравці молоді, і вони десь розуміють, що можна щось зробити трошки по-інакшому, і воно буде непоміченим самою грою чи тренером. Все сталося надзвичайно прогнозовано, все, що ми попереджали і говорили. Все так один в один і вийшло. Так само і ви нас розбирали. Я впевнений, що не дуже теж щось там здивувало. Зараз все доступно, розібрати гру можна надзвичайно детально. Тільки б вміти закласти це в голову футзалісту чи інші дії, який має виконувати ті чи інші дії на майданчику. Якщо він більше програний, дисциплінований і команда вищого рівня, це легше зробити. Воно і виконується, навіть похибки перекриваються. А якщо молодий, воно дуже важко це закрутити. Ми стараємося, ми від цієї дороги не відходимо, все в нас добре, ми працюємо, звісно, багато роботи індивідуально по мірі зростання хлопців. Це все має правильно поправлятися, і якщо буде правильно поставлена робота, воно свій позитив завжди принесе.

Текстова версія – прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ