Road to WWFC Kharkiv Open Cup: бої за участю Олександра Горшечніка та Миколи Мартинюка

0
3194

18 липня в Харкові вперше з введенням карантину буде проведена перша частина серії турнірів Road to WWFC Kharkiv Open Cup.

Серед учасників турніру – вихованці СК «Сокіл» Олександр Горшечнік (вагова категорія – 65,8 кг) та Микола Мартинюк (вагова категорія – 77,0 кг), яких на бої виведе Заслужений тренер України Вадим Будзихівський.

За жеребом суперником Миколи Мартинюка буде представник Одеси Андрій Баркар, а Олександр Горшечнік буде битися з Олександром Федоновим (Дніпро). Початок боїв – о 17.00. В разі перемог над цими суперниками Олександр Горшечнік та Микола Мартинюк сьогодні проведуть ще по одному поєдинку в своїй ваговій категорії.

В прямій трансляції за боями за участю Миколи Мартинюка та Олександра Горшечніка, які будуть проходити в харківському Mandarin Club House, можна буде спостерігати на майданчику MEGOGO за цим посиланням.

Продовження відбіркового турніру призначене на 2 серпня, а фінальні бої відбудуться також в Харкові 23 серпня, в День міста, на центральній площі.

World Warriors Fighting Championship (WWFC) – міжнародна організація, яка проводить бої зі змішаних бойових мистецтв (MMA) серед професіоналів.

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ