Road to WWFC Kharkiv Open Cup: Олександр Горшечнік здобув дві перемоги і вийшов в фінал Гран-Прі!

0
3079

18 липня в Харкові в спортивному клубі Mandarin Club House відбулися бої першої частини серії турнірів Road to WWFC Kharkiv Open Cup. В цих престижних змаганнях приймали участь два представники СК «Сокіл» Олександр Горшечнік (вагова категорія до 66 кг) та Микола Мартинюк (вагова категорія до 77 кг), яких на бої виводив Заслужений тренер України Вадим Будзихівський.

Першим з наших бійців в «октагон» вийшов Олександр Горшечнік, суперником якого був представник Дніпра Олександр Федонов. В дуже напруженому бою, який тривав два раунди по 5 хвилин, завдяки роздільному рішенню арбітрів 2:1, перемогу здобув Олександр Горшечнік, який і вийшов в фінальний бій турніру.

Одразу після цього бою черга дійшла до Миколи Мартинюка, якому довелося битися з одеситом Андрієм Баркаром. І знову був виснажливий двохраундовий бій, в якому більш переконливим і сильнішим був представник СК «Сокіл», причому одностайним рішенням арбітрів.

На фінальні бої серед підопічних Вадима Будзихівського також першим вийшов Олександр Горшечнік, якому протистояв Іван Рац з Кременчука. «Протистояння» тривало всього… 58 секунд. Рівно стільки знадобилося хмельничанину, щоб технічним нокаутом примусити капітулювати свого суперника. Тож, Олександр Горшечнік – в фіналі WWFC Kharkiv Open Cup!

Заключним боєм турніру став поєдинок Миколи Мартинюка та Павла Пинзула, який представляє місто Вознесенськ. Треба сказати, що у Пинзула шлях до вирішального бою був набагато простішим, ніж у представника СК «Сокіл» – Пинзул переміг вже в самому початку першого раунду, тож у фіналі був дещо свіжішим. На третій хвилині першого раунду Микола Мартинюк пропустив потужний удар суперника, який призвів до нокауту.

Фінал Гран-Прі WWFC Kharkiv Open Cup відбудеться в Харкові 23 серпня, в день міста, на центральній площі Харкова – Майдані Свободи.

World Warriors Fighting Championship (WWFC) – міжнародна організація, яка проводить бої зі змішаних бойових мистецтв (MMA) серед професіоналів.

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ