Різниця мінімальна, перемога беззаперечна: «Сокіл» взяв реванш у «Aurora Team»

0
544

Неймовірно зголоднілим до матчів чемпіонату і вмотивованим вийшов на гру «Сокіл» і з перших же хвилин притиснув гостей до володінь Бутова. Хмельничани мали чималу кількість стандартів поблизу воріт «Aurora Team», втім, завантажити роботою воротаря не вдалося. Після першої зміни четвірок кияни стали більше володіти м’ячем, і навіть змусили Шевченка похвилюватися після дальніх ударів Боргуна та Школьного. Варто було гравцям «Aurora Team» повірити в те, що вони контролюють гру, як Абзалов вдало зіграв на перехоплені, розігнав контратаку «3 в 2», передачею вправо під себе вивів на удар Даніїла Чижика, який з дуги вразив ближній кут воріт.

Спроби підопічних Євгена Задорожного сходу відігратися наразилися на надійну гру «Сокола» в захисті. Хоча на майданчику і йшла динамічна гра, загрози воротам бракувало, що дозволяло і Бутову, і Шевченку охоче підключатися до атак. Робили вони це виважено, тому помилок не було, відповідно, і можливостей вразити порожні ворота. Коли для Романа Ковальчика стало помітним, що його друга четвірка просідає під тиском суперника, на майданчик був відправлений Богославський, і це вийшло настільки доречним, що Андрій вразив ворота першим же дотиком. Подвійний сейв Бутова після ударів Первєєва призвів до кутового, Владислав верхом прострілив в штрафний майданчик, де вільний Богославський головою спрямував м’яч під поперечину. Гості розгубилися і за дві хвилини пропустили втретє. Чижик протаранив захист «Aurora Team» на правому фланзі, стягнув на себе увагу Бутова і двох його партнерів. Це дозволило Хамдамову прийняти м’яч поблизу воріт, але бити капітан «Сокола» не став, а відкотив м’яч Костянтину Абзалову, який з семи метрів холоднокровно розстріляв ворота.

В заключні хвилини гості активно тиснули на ворота Шевченка, мали нагоди скоротити рахунок, але «Сокіл» його зберіг. Свою справу кияни продовжили по перерві, але відіграти один м’яч їм вдалося не після масованої атаки, а після помилки «Сокола» в середині майданчика, що дозволило Владиславу Завертаному вийти сам на сам з Шевченком і не залишити воротарю жодних шансів на порятунок.

В цей час у воротах «Aurora Team» вже грав Андрій Лисюк, номінально третій воротар. Ігрової практики цього сезону він мав небагато, до цього ж, був зосереджений на постійних підключеннях до атак. Розуміючи це, «Сокіл» перейшов на обстріл воріт гостей дальніми ударами, і це принесло результат. На 26-й хвилині Даніїл Чижик забив м’яч, який просто зобов’язаний бути серед кращих голів всього сезону. Прийнявши м’яч від Хамдамова з ауту, Даніїл трохи підробив м’яч собі під удар, а далі шедеврально пробив по воротам метрів з 14-ти: м’яч зі шаленою швидкістю встромився в дев’ятку – про такі м’ячі кажуть, що вони не беруться!

«Сокіл» повернув собі перевагу «плюс три», але активна гра «Aurora Team» давала розуміти, що три очки хмельничанам просто так не впадуть. Передача м’яча назад Данилюка, після якої Шевченко накрив м’яч руками, призвела до призначення вільного удару, і його дотепний розіграш у виконанні гостей дозволив Юрій Сагайдачному скоротити розрив до двох м’ячів. Пройшло ще дві хвилини, і розрив став мінімальним. Два Максими – Літвінов і Чеберяк – за рахунок стіночки залишили Хамдамова поза грою, і Літвінов зліва чітко пробив в дальній кут.

Все, що награв «Сокіл» раніше, опинилося під загрозою, і яким же доречним для хмельничан став дальній удар Владислава Первєєва на 36-й хвилині. Він не був таким потужним і ефектним, як у Чижика, тим не менше: м’яч низом пролетів повз захисників, а Лисюк відверто свою команду не виручив.

Опинившись в скрутному становищі, гравці «Aurora Team» не знітилися. Гості перейшли на гру з п’ятим, яким діяв Максим Бессалов, він же і довів кінцівку гри до точки кипіння: дві хвилини до сирени, а рахунок 5:4. «Сокіл» не став сидіти біля власних воріт, а перейшов на активний пресинг на протилежній половині. Це дозволило «вбити» хвилину, а за 12 секунд до сирени Шевченко мав нагоду вразити порожні ворота, але пробив повз.

5:4 – «Сокіл» взяв реванш за поразку від «Aurora Team» в першому колі, наступна гра за тиждень вже в Новому році – 6-го січня в Сумах проти МСК «Харків».

СТАТИСТИКА МАТЧУ

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ