Путівка до півфіналу залишається вакантною: «Сокіл» програв «Енергії» в другій чвертьфінальній грі

0
170

Єдиною зміною в стартових п’ятірках, яка відбулася в другій чвертьфінальній грі між «Соколом» та «Енергією» в порівнянні з першою грою двотижневої давнини, був вихід у львів’ян замість Кардаша Назарія Войтовича, і цей хід Валерія Легчанова був зрозумілим. Не можна було казати, що ця заміна виявилася для «Сокола» неочікуваною, тим не менше, постійні підключення воротаря змушували хмельничан сидіти на своїй половині і суттєво зменшувало їхній атакувальний потенціал. Межою, яка змусила Романа Ковальчика рішуче втрутитися в гру, став небезпечний момент біля воріт Шевченка, коли на 11-й хвилині Буньо опинився сам перед воротами і якимось дивним чином пробив повз метрів з чотирьох.

Хвилинна пауза вплинула на гравців потрібним чином, але не в повному обсязі. «Соколу» потрохи вдалося перевести гру на половину суперника, але потрібної гостроти не було, і завантажити Войтовича роботою не вдавалося. Ледь виникала миттєвість для удару, як м’яч наражався на чиюсь ногу або навіть не долітав до голкіпера «Енергії». Несподіванкою для нього став дальній удар справа від бокової лінії Первєєва на 18-й хвилині, коли м’яч влучив в дальню штангу. За хвилину Бабак по центру вирвався на ударну позицію, пробив, і м’яч влучив в ногу Войтовича.

По перерві «Енергія» продовжила гнути свою лінію з підключеннями Войтовича, а ще з довгими закиданнями вперед в розрахунку, що Кузь буде чіплятися за м’яч. На 24-й хвилині це і принесло результат львів’янам: після передачі від свого воротаря Кузь прийняв м’яч, який пролетів повз Абзалова, далі зробив перебачу на Ігоря Марциняка, який спокійно вразив відкриті ворота.

Пропущений м’яч зобов’язував «Сокіл» грати активніше, і це проявилося в постійних підключеннях Шевченка до атак. В цьому був ризик, адже ворота тривалий час були порожніми. На 29-й хвилині після чергового підключення Шевченка до атаки Чижик завдав дальнього удару, м’яч не долетів до Войтовича, але відскочив до Олега Легендзевича, який зі складного становища вразив порожні ворота, які ніхто з гравців «Сокола» не встиг підстрахувати.

І за рахунку 0:2 «Сокіл» продовжив гру з п’ятим у її різних варіантах: або з Шевченком, або з Хамдамовим. І врешті решт, така гра принесла забитий м’яч: після передачі Сохорука Олег Гуцуляк переправив м’яч до сітки. До завершення основного часу залишалося більше шести з половиною хвилин – це чимало, щоб гру перевести в овертайм. Втім, гра з п’ятим у «Сокола» була зосереджена під завершення ударом з середньої відстані, а цю потенційно небезпечну зону «Енергія» уважно пильнувала. В цейтноті «Сокіл» перебудуватися не зміг і зазнав поразки 1:2.

Рахунок в серії зрівнявся – 1:1, і в суботу для обох команд фактично головна гра року. Її переможець крокує далі в півфінал, щоб боротися за медалі, а для переможеного сезон завершується.

СТАТИСТИКА МАТЧУ

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ