Продемонстрували і характер, і майстерність: «СОКІЛ» в гостях здолав «Ураган»

0
1113

Вперше цього сезону «Сокіл» мав можливість дві гри поспіль провести одним складом, і це була добра новина зі стану нашої команди напередодні матчу в Івано-Франківську проти місцевого «Урагану». Хоча і вона відносна, якщо б припуститися, що в грі з чемпіоном України змогли бути присутніми на майданчику Андрій Хамдамов, Артур Подлюк та Сергій Шевченко. Але всі троє в процесі відновленні, втім, лише Хамдамов, дуже хочеться на це сподіватися, повернеться до гри в найближчому майбутньому.

Гра могла вдало розпочатися для «Сокола»: на першій хвилині Гуцуляк вийшов сам на сам з Левандівським, але не пробив, а його передачу вправо перервав Кордоба. За дві хвилини хмельничани дотепно розіграли кутовий, і Бабак ударом злету струсонув штангу. Втім, з третього заходу «Сокіл» таки відкрив рахунок: Богдан Токар блискуче розібрався з Левандівським при виході сам на сам.

Поступаючись в рахунку, господарі перевели гру на половину хмельничан, по воротах пішли дальні удари, і Бабенку довелося попрацювати. На 10-й хвилині біля воріт «Сокола» було зовсім гаряче, і Гуцуляк своєчасно опинився на лінії воріт, врятувавши їх після удару Коваля з-меж штрафного майданчика. Загалом же, на половині «Сокола» було дуже багато гри, і нашим гравцям доводилося відпрацьовувати в захисті. Контратаки однак залишалися нашою зброєю, на 17-й хвилині Бабак міг подвоювати рахунок, але свою дуель Левандівському програв.

За півтори хвилини до завершення першого тайму в пасиві «Сокола» стало п’ять фолів, і це напружувало ситуацію. Непотрібного фолу нам уникнути вдалося, і якби Бабак реалізував ще один вихід сам на сам, то для «Сокола» в першій 20-тихвилинці все б взагалі завершилося на мажорній ноті.

А от друга половина почалася для «Сокола» з мінору: вже на першій хвилині Назар Швед зліва вийшов на ударну позицію, пробив, і м’яч прошмигнув до сітки. Пройшло ще дві хвилини, і «Ураган» вже був попереду – це Михайло Грицина вразив ворота ударом зліва з гострого кута. Дуже неприємні хвилини довелося перетерпіти нашим гравцям, але потрохи хмельничани почали відповідати, і на 26-й хвилині Микола Сохорук ударом справа з нульового кута прошив Левандівського. А за дві хвилини наша команда вдруге була попереду після того, як Микола Грицина головою вразив власні ворота. Левандівського в цьому голі важко звинувачувати, але головний тренер франківців Максим Павленко прийняв рішення випустити в «рамку» Романа Колтка.

Знову м’ячем більше володіли «ураганівці», а «Соколу» доводилося думати про захист власних воріт. На 36-й хвилині дещо пощастило Бабенку, коли після удару Абакшина нашого воротаря підстрахувала штанга. А невдовзі те, чого варто було очікувати – «Ураган» почав грати з п’ятим польовим, яким діяв Шеремета. Господарям вдався розіграш зайвого, але Фаренюк з двох метрів примудрився не влучити у ворота. Надалі «Сокіл» при грі «чотири проти п’ятьох» діяв безпомилково, і довів гру до перемоги: першої в цьому сезоні і першої на виїзді за останні два роки.

Гру наступного туру, під номером дванадцять, «Сокіл» проведе в Хмельницькому, де 20 листопада зіграє проти харківського клубу «Viva Cup».

СТАТИСТИКА МАТЧУ

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ