Преміум-ліга: визначилися усі півфіналісти Малого Кубку

0
2601

Поєдинки 1/8 та 1/4 фіналу розіграшу особливих несподіванок не подарували

Загострюється інтрига у розіграші Преміум-ліги відкритого Кубку Хмельницького з футзалу, організованому Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. Минулого вік-енду, 2-ого та 3-ого січня, наряду із поєдинками у верхній сітці, були зіграні чергові матчі і у розіграші Малого Кубку, за підсумками яких стали відомими імена усіх півфіналістів турніру. Хоч особливих несподіванок, чим славляться ігри на виліт, не було зафіксовано, адже усі фаворити синхронно пройшли далі кубковій сітці, сумувати численним вболівальникам у спорткомплексі ХНУ явно не доводилося. Про все це далі у нашому огляді.

«Товтри» – «Родові помістя-Адвокат» – 3:1 (1:0)

Арбітри: Муляр, Сас

Голи: Сердунич (2), Ліщук (45), Дзюбак (46) – Кравчук (37)

«Товтри»: Деркач, Дзюбак, Сердунич, Забродський, Клапченко, Вільчинський, Луньо, Ліщук, Садовнік

«Родові помістя-Адвокат»: Давидюк, Зозуля, Галюк, Козак, Дунець, Крафт, Кравчук, Цибрій, Буткевич, Никонюк, Забавчук, Горчиця, Кащенко

Попередження: Клапченко (46) – Козак (42)

Відкривав ігровий вік-енд цікавий двобій за участі «Товтр» та «Родових помість-Адвокату». Розпочали активніше гру номінальні господарі, які вже на 2-ій хвилині повели у рахунку після влучного удару Сердунича, однак «Родові помістя-Адвокат» не опустили руки, і на 37-ій хвилині відновивили статус-кво зусиллями Кравчука. Повіривши у власні сили, номінальні гості в надії здобути переможний результат перейшли на гру в п’ять польових, що в підсумку і зіграло з ними злий жарт: на останніх хвилинах Ліщук та Дзюбак, результативно використавши помилки свого опонента при розіграші «зайвого» зняли усі питання щодо переможця – 3:1 на користь «Товтр», на які у 1/4 фіналу очікує двоматчеве протистояння із «Кардіффом».

«Фаворит» – «Прикордонник-2» – 5:0 (тех.)

Арбітри: Муляр, Сас

«Фаворит»: Януш, Мевша, Д. Огороднічук, Р. Огороднічук, Альміз, Веселовський, Люховець

Без бою переміг «Фаворит», який так і не дочекався на майданчику свого суперника по 1/8 фіналу в особі «Прикордонника-2». З яких причин «прикордонники» не зуміли зібратися на даний матч залишається загадкою, проте констатуємо факт – «Прикордонник-2» в прямому сенсі «подарував» своєму опоненту путівку у наступний раунд, де на «Фаворит» очікує непростий суперник в обличчі «Динамо-УМВС».

ФК «ЛП-Добряк» – «Фахівець» – 3:4 (2:2)

Арбітри: Фертюк, Гончарук

Голи: О. Муравський (4), Козубович (7), Пучков (40) – Шевчук (3), Хлопонін (10), Семенюк (31, 45)

ФК «ЛП-Добряк»: Ковальчук, Козубович, Пучков, Скальський, О. Муравський, Палійчук

«Фахівець»: Клімцов, Хлопонін, Семенюк, Шевчук, Голоднюк, Атласюк, Бобік, Присяжнюк

Попередження: Бобік (37)

Неймовірно напруженим видався двобій між ФК «ЛП-Добряк» та «Фахівцем». Левову частку ігрового часу на майданчику можна було спостерігати доволі рівну гру, яка справедливо знаходила своє відображення у цифрах на табло, і здавалося, що все вирішиться у серії післяматчевих пенальті, однак зовсім іншої думки на рахунок цього був лідер атак номінальних гостей, Федір Семенюк, який голом у власному виконанні під завісу основного часу приніс своїй команді перемогу, а з нею – путівку у наступний етап. В підсумку – 4:3 на користь «Фахівця».

«Армада» – «Прикордонник» – 0:11 (0:3)

Арбітри: Гончарук, Фертюк

Голи: Цуприк (7, 16, 29, 31), Дьомін (15, 28, 43), Куліковський (37, 37, 38), Мельников (46)

«Армада»: Величко, Юрчук, Демчук, Левковицький, Квасниця, Максименко, Побережний, Ковальчук, Жеребний, Верескун, Шевчук, Курманський

«Прикордонник»: Тимощук, Мельников, Куліковський, Дьомін, Цуприк, Голенко

Попередження: Левковицький (38)

Ще одним чвертьфіналістом розіграшу Малого Кубку став «Прикордонник», який в 1/8 фіналу не залишив жодних шансів «Армаді». Фактично, доля зустрічі була вирішена ще у першій 23-ти хвилинці, впродовж якої «прикордонники» у впевненій манері провели три м’ячі без відповіді у ворота свого опонента. Після відпочинку підопічні Сергія Каштеляна вирішили не зупинятися на досягнутому, і ще вісім разів змусивши капітулювати Величка в ефектному стилі довели справу до переможного завершення. Спантиличені таким розвитком подій гравці «Армади» не спромоглися відповісти бодай голом престижу – 11:0 на користь «Прикордонника», який в 1/4 фіналу зіграє із «Фахівцем».

«Нейрон» – «МобіФренд» – 0:5 (тех.)

Арбітри: Юдін, Бойко

«МобіФренд»: Вакух, Ладунець, Єременко, Мазур, Гулько, Філіпчук, Посмітюха, Султанов

Без бою здобув путівку у наступний етап «МобіФренд», який не дочекався на майданчику свого опонента в обличчі «Нейрона». В підсумку – технічна перемога «МобіФренда» із рахунком 5:0, на який в 1/4 фіналу очікує побачення із «Газовиком».

ДЮЦ «Іскра» – «Лада» – 2:12 (1:6)

Арбітри: Бойко, Стецюк

Голи: Шумський (4), Кучеревич (34) – Лисюк (2), П. Шульган (10, 25, 28, 41), Арт. Панасенков (14, 14, 15), Іщук (16, 29, 45), Мустафін (42)

ДЮЦ «Іскра»: Стецюк, Шумський, Пендичук, Гурняк, Ноль, Моргун, Лазаренко, Бойко, Кучеревич, Варвус

«Лада»: Анд. Панасенков, Іск. Умаров, П. Шульган, Лисюк, Дияк, Панасенков, Мустафін, Малюта, Іщук

Попередження: Пендичук (21) – Іщук (31)

Ще одним чвертьфіналістом Малого Кубку стала «Лада», яка в 1/8 фіналу розгромила ДЮЦ «Іскру». Номінальні гості в усіх ігрових компонентах переважали на майданчику свого опонента, і забивши у ворота Стецюка по шість м’ячів у кожному із таймів, зняли усі питання щодо переможця ще задовго до фінальної сирени. ДЮЦ «Іскра» ж спромоглася відповісти лише двома влучними ударами, які її в підсумку дозволили лише дещо підсолодити гіркоту власної поразки – розгромна перемога «Лади» із рахунком 12:2. В складі переможців найбільш помітним був Павло Шульган – в його активі чотири забитих м’ячі.

«Раково-сіті» – «ЕкоАльт» – 1:0 (0:0)

Арбітри: Бойко, Юдін

Голи: Романов (30)

«Раково-сіті»: Приведенець, Сонник, Дашкевич, Шкарбун, Романов, Рогатюк, Лапенюк, Гурман, Кочетков, Бобцов, Михайленко

«ЕкоАльт»: Тихонюк, Камінський, Потюк, Михайлов, Булка, Щіпанський, Рибчинський, Волощук

Попередження: Гурман (4), Рогатюк (44), Шкарбун (45)

Вилучення: Гурман (31, друге попередження)

В заключному матчі 1/8 фіналу Малого Кубку перемогу святкувало «Раково-сіті», яке в наднапруженій боротьбі виявилося сильнішим за «ЕкоАльт». Долю матчу вирішив епізод на 30-ій хвилині, коли Романов влучним ударом завершив стрімку контратаку номінальних господарів. Надалі обидва суперники створили масу нагод для того, аби змінити цифри на табло, проте забитих м’ячів у цій зустрічі вболівальники не дочекалися – перемога «Раково-сіті» із рідкісним як для футзалу рахунком 1:0, яке в 1/4 фіналу очікує зустріч із «Ладою».

«Динамо-УМВС» – «Фаворит» – 7:2 (1:0)

Арбітри: Юдін, Фертюк

Голи: Березовський (21, 44), Бабій (27, 33), Заєць (30), Колесников (41), Наскальний (46) – Р. Огороднічук (25, 37)

«Динамо-УМВС»: Попроцький, Ковальчук, Колесников, Бабій, Сохорук, Наскальний, Глушок, Подлюк, Березовський, Розгон, Заєць, Лахмай, Сторожук

«Фаворит»: Януш, Мевша, Веселовський, Альміз, Д. Огороднічук, Р. Огороднічук, Ткачишин

Першим півфіналістом Малого Кубку стало «Динамо-УМВС», яке в 1/4 фіналу виявилися сильнішим за «Фаворит». Перший тайм завершився за мінімальної переваги номінальних господарів, що обіцяло доволі цікаве продовження подій на майданчику після перерви, але його свідками численні вболівальники у спорткомплексі ХНУ так і не стали. Виною тому, перш за все, більш ніж переконлива гра «динамівців», які у другій 23-ти хвилинці шість разів змусили капітулювати Януша. «Фаворитівці» відповіли ж лише дублем у виконанні Руслана Огороднічука, чого виявилося замало бодай для нічиєї – 7:2 на користь «Динамо-УМВС». У складі переможців найбільш помітним був тандем Березовський-Бабій, кожен з якого відзначився дублем у воротах суперників.

«Прикордонник» – «Фахівець» – 5:4 (3:2)

Арбітри: Фертюк, Юдін

Голи: Мельников (5, 9), Цуприк (22), Дьомін (39, 42) – Хлопонін (4), Гавага (10, 32, пен.), Шевчук (31)

«Прикордонник»: Тимощук, Мельников, Дьомін, Цуприк, Голенко, Власов

«Фахівець»: Клімцов, Хлопонін, Шевчук, Атласюк, Бобик, Присяжнюк, Голоднюк, Гавага

Попередження: Дьомін (44) – Хлопонін (32)

Вилучення: Семенюк (46, неспортивна поведінка)

Здобув путівку до півфіналу і «Прикордонник», який в неймовірнонапруженому поєдинку 1/4 фіналу здолав опір «Фахівця». Левову частку ігрового часу на майданчику можна було спостерігати доволі рівну гру, яка справедливо знаходила своє відображення у цифрах на табло, і здавалося, що все вирішиться у серії післяматчевих пенальті, однак зовсім іншої думки на рахунок цього був лідер атак номінальних господарів, Богдан Дьомін, який ефектним ударом під поперечину на 42-ій хвилині схилив шальки терезів на користь своєї команди. «Фахівець» відразу відчайдушно кинувся відіграватися, однак команді НАДПСУ ціною надзусиль таки вдалося втримати переможний результат – 5:4 на користь «Прикордонника», який в 1/2 фіналу зіграє із «Динамо-УМВС».

«Газовик» – «МобіФренд» – 16:3 (6:3)

Арбітри: Фарина, Сас

Голи: Баландюк (4), Нємий (5, 15, 34, 34, 35), Рефель (18, 44), Романюк (21), Опольський (22, 31, 33), Бармак (25, 36, 42), Остапишен (40) – Султанов (3), Вакух (9, 19)

«Газовик»: Петричук, Рефель, Романюк, Остапишен, Баландюк, Нємий, Бармак, Опольський, Загородній, Чабан

«МобіФренд»: Вакух, Ладунець, Посмітюха, Герасимчук, Султанов, Гулько, Мазур

Здобув путівку у наступний етап і «Газовик», який в 1/4 фіналу на класі розібрався із «МобіФрендом». Номінальні господарі в усіх ігрових компонентах переважали свого опонента на майданчику, в підсумку у ефектному стилі відвантаживши шістнадцять забитих м’ячів у ворота Гулько. Найбільш активним у стадії завершення атак «Газовика» був Артур Нємий – на його рахунку п’ять результативних ударів. «МобіФренд» ж відповів лише трьома влучними ударами – надпереконлива перемога «Газовика» із рахунком 16:3.

«Лада» – «Раково-сіті» – 3:1 (3:0)

Арбітри: Сас, Фарина

Голи: Іск. Умаров (5), Іщук (13, 19) – Сонник (27)

«Лада»: Анд. Панасенков, Іщук, Іск. Умаров, П. Шульган, Лисюк, Дияк, Арт. Панасенков, Мустафін, Самсонов, Малюта

«Раково-сіті»: Приведенець, Лапенюк, Жук, Кочетков, Бобцов, Дашкевич, Романов, Рогатюк, Сонник, Шкарбун, Михайленко

Попередження: Мустафін (44)

Останнім півфіналістом розіграшу Малого Кубку стала «Лада», яка в 1/4 фіналу переграла «Раково-сіті». Фактично, доля матчу була вирішена ще до перерви, коли номінальні господарі провели три м’ячі без відповіді у ворота Приведенця, зробивши цим самим вагому заявку на підсумковий успіх. Після перерви «Раково-сіті» вдалося вирівняти гру, однак зусиль та старань в підсумку вистачило лише на гол престижу, автором якого став Сонник – 3:1 на користь «Лади», наступним суперником якої стане «Газовик».

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ