Преміум-ліга: визначились фіналісти Малого Кубку

0
2648

У головному матчі турніру зустрінуться «Динамо-УМВС» та «Газовик»

Поступово виходить на фінішну пряму розіграш Преміум-ліги відкритого Кубку Хмельницького з футзалу, організований Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. Якщо у верхній сітці за підсумками матчів минулого вік-енду визначились імена півфіналістів, то у розіграші Малого Кубку вже стали відомими учасники головного поєдинку. Ними стали «Динамо-УМВС» та «Газовик». Єдині представники дивізіону 1 у цих змаганнях переконливо здолали усіх своїх опонентів на попередніх стадіях, і тепер у очному поєдинку визначать хто ж і стане володарем трофею. Про їх останній крок до фіналу далі у нашому огляді.

«Газовик» – «Лада» – 9:4 (2:1)

Арбітри: Попик, Щепанський

Голи: Нємий (5, 29, 35, 39, 41), Мих. Паюк (9, 30), Ситнік (26), Остапишен (45) – Мустафін (13), Дияк (38), Підлісний (41), Лисюк (46)

«Газовик»: Петричук, Рефель, Лисенко, Романюк, Остапишен, Нємий, Ситнік, Бармак, Опольський, Загородній, Чабан

«Лада»: Анд. Панасенков, Лисюк, П. Шульган, Дияк, Іск. Умаров, Арт. Панасенков, Мустафін, А. Шульган, Підлісний, Іщук

Попередження: Мустафін (11), Підлісний (32)

Першою путівку до фіналу забезпечив «Газовик», який в 1/2 фіналу переграв «Ладу». Номінальні гості з перших хвилин вибудували свою гру від захисту, намагаючись за рахунок величезної самовіддачі на кожному клаптику майданчику нівелювати хоч і невелику, але таки різницю у класі суперників. Якщо у першому таймі, який завершився мінімальною перевагою «Газовика» у рахунку, підопічним Ісмаїла Умарова це ще більш менш вдавалося, то вже у дебюті другої 23-ти хвилинки захист «Лади» розсипався ніби картковий будиночок, розпочавши припускатися неприпустимих помилок. Усі вони «вмістилися» у часі у відрізок з 26-ої по 38-ту хвилину, і п’ять з них гравці «Газовика» результативно використали, вирішивши долю путівки до фіналу ще задовго до завершення зустрічі. В останні хвилини суперники розпочали діяти у відкритій манері, відповідаючи атакою на атаку, які доволі часто завершувалися взяттям воріт, яких в підсумку у цій грі вболівальники побачили аж тринадцять – результативна перемога «Газовика» із рахунком 9:4. У складі переможців найбільш помітним був Артур Нємий, який забивши п’ять м’ячів у ворота суперників одноосібно очолив залік бомбардирів розіграшу Малого Кубку.

«Динамо-УМВС» – «Прикордонник» – 8:5 (4:3)

Арбітри: Щепанський, Попик

Голи: Колесников (8, 25), Подлюк (13), Кордас (21), Бабій (22, 33), Розгон (28), Сторожук (30) – Мельников (9, 22, 23), Голенко (38), Власов (46)

«Динамо-УМВС»: Папроцький, Колесников, Бабій, Соботюк, Сохорук, Глушок, Подлюк, Розгон, Березовський, Кордас, Сторожук, Заєць

«Прикордонник»: Тимощук, Мельников, Дьомін, Нікішов, Голенко, Власов

Попередження: Папроцький (42) – Мельников (12), Нікішов (19)

Інший півфінал, в якому зустрічалися «Динамо-УМВС» та «Прикордонник», видався значно цікавішим. В першому таймі на майданчику можна було спостерігати рівну боротьбу, в якій далася взнаки більша виконавська майстерність номінальних господарів, які пішли відпочивати із мінімальним гандикапом у рахунку. Все це обіцяло доволі цікаве продовження подій у другій 23-ти хвилинці, однак його свідками вболівальники у спорткомплексі ХНУ так і не стали. Виною тому, перш за все, більш ніж переконлива гра «динамівців», які продемонструвавши на майданчику свої найкращі якості, застосовуючи при цьому максимальні швидкості, що стало справжнім одкровенням для гравців «Прикордонника», видали на гора ударну семихвилинку, впродовж якої у впевненій манері «відвантажили» чотири м’ячі без відповіді у ворота Тимощука. Віддамо належне підопічним Сергія Каштеляна, які не опустили руки, і зусиллями Голенка та Власова зуміли дещо скоротити відставання, проте на більше старань номінальних гостей у цій зустрічі не вистачило – 8:5 на користь «Динамо-УМВС», яке стає друге фіналістом розіграшу Малого Кубку. У складі переможців найбільш активним був дует Колесников-Бабій, кожен з якого оформив по дублю у ворота суперників.

Фінальний поєдинок розіграшу Малого Кубку відбудеться у неділю, 17-ого січня, у спорткомплексі УМВС. Початок гри – о 13:15. Запрошуємо усіх бажаючих стати свідками вирішального двобою турніру, за підсумками якого і визначиться ім’я його переможця!

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ