Преміум-ліга: синхронні перемоги фаворитів

0
3090

Поєдинки 7-ого туру змагань у дивізіонах 4 та 5 особливих несподіванок не подарували

Все більше та більше загострюється змагальна інтрига в дивізіонах 4 та 5 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу, організованого Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. Минулого вік-енду там були зіграні матчі 7-ого туру групової стадії, за підсумками яких боротьба за омріяні перепустки у плей-офф перейшла ще в більш цікаве русло. Про це все далі в нашому огляді.

«Нейрон» – ДЮСШ «Спортлідер+» – 6:4 (2:1)

Арбітр: Муляр

Голи: Вознюк (11), Моспан (20), Кушнір (32, 38), Дудко (36, 39) – Кіт (19, 22, 39), Цилепа (39)

«Нейрон»: Вознюк, Кушнір, Дудко, Драпак, Моспан, Карелов

ДЮСШ «Спортлідер+»: Райтаровський, Ліпчинський, Цилепа, Король, Вербовий, Т. Мельник, Р. Мельник, Кіт, Коваленко, Бойчук, Первеєв

Попередження: Кушнір (23) – Цилепа (10), Т. Мельник (27)

Відкривав ігровий вік-енд цікавий двобій між представниками групи лідерів змагань у дивізіоні 5, «Нейроном» та ДЮСШ «Спортлідер+». З перших секунд суперники розпочали діяти у відкритій манері, відповідаючи атакою на атаку, що неабияк тішило багаточисленних вболівальників на трибунах. Як часто буває у подібних випадках, все вирішила реалізація, яка в цей день кращою виявилася у «нейронівців», які шість із своїх численних атакувальних випадів довели до логічного завершення у вигляді забитих м’ячів. Юним «лідерам» подібне ж вдалося лише чотири рази, чого виявилося замало бодай для нічиї – 6:4 на користь «Нейрона», який завдяки цьому успіху виходить на третє місце у турнірній таблиці змагань у дивізіоні 5. В складі переможців найбільш помітним був дует Кушнір-Дудко, кожен з якого оформив по дублю у ворота суперників.

«Політ» – МФК «Ехо» – 1:6 (0:3)

Арбітр: Муляр

Голи: Крулік (37) – С. Якимчук (9, 20), А. Якимчук (20), Бурковський (27, 40), Віколаш (30)

«Політ»: Пекнич, Крулік, Полюк, Чурбанов, Князь, Коваль, Бондар, Баула, Мельничук, Дзюбинський

МФК «Ехо»: Ястремський, С. Якимчук, А. Якимчук, Бурковський, Сметана, Віколаш, Пастух

Попередження: Бондар (40)

Продовжив свою виграшну серію МФК «Ехо», який в 7-ому турі виявився сильнішим за «Політ». Колектив із Ярмолинець в усіх ігрових компонентах переважав свого опонента на майданчику, і провівши по три м’ячі у ворота Пекнича у кожному із таймів, зняла усі питання щодо переможця ще задовго до фінального свистка. «Політ» ж голом престижу у виконанні Крулика спромігся лише дещо підсолодити гіркоту власної поразки – 6:1 на користь МФК «Ехо», яке, здобуваючи третю перемогу поспіль, продовжує погоню за трійкою лідерів змагань у дивізіоні 4.

«Інтерпродсервіс» – «Смайл» – 14:0 (6:0)

Арбітри: Юдін, Шашин

Голи: Панькевич (10, 12, 27, 40), Віхренко (11, 27, 39), Нік (16, 21, 33), Швець (17, аг.), Ніцак (18), Мазур (35), Рауфі (40)

«Інтерпродсервіс»: С. Малукалов, І. Малукалов, Гарбар, Іщук, Рауфі, Нік, Ніцак, Мазур, Віхренко, Панькевич

«Смайл»: Ціпко, Фамілярський, Швець, Фурман, Павловський, Блажков, Плеканець, Геут, О. Лисий, Островський, Грильов

Здобув три очки і «Інтерпродсервіс», який в 7-ому турі каменя на каменя не залишив від бідолашного «Смайла». По-суті, доля зустрічі була вирішена ще у першій 20-ти хвилинці, впродовж якої номінальні господарі провели шість м’ячів без відповіді у ворота свого опонента. Після відпочинку «Інтерпродсервіс» вирішив не зупинятися на досягнутому, і ще вісім разів змусивши капітулювати Блажкова, в ефектному стилі довела справу до переможного завершення. Найактивнішим у стадії завершення атак був Сергій Панькевич – в його активі чотири результативні удари. Спантилечені таким розвитком подій гравці «Смайла» не спромоглися відповісти бодай голом престижу – більш ніж переконлива перемога «Інтерпродсервіс» із рахунком 14:0, який завдяки осічці ДЮСШ «Спортлідер+» випереджає її за додатковими показниками і піднімається на четвертий щабель у табелі про ранги змагань у дивізіоні 5.

ФК «Зеніт-Юрія-Фарм» – ДЮФК «Проскурів-Фортуна» – 12:1 (7:0)

Арбітри: Юдін, Ратушний

Голи: Гизлик (5, 9, 18, 25, 32, 33), Радюк (6), Олещук (15, 19), Пушкар (20), Токарський (22, 37) – Шперчук (29)

ФК «Зеніт-Юрія-Фарм»: Гулько, Токарський, Зеленко, Олещук, Пушкар, Гизлик, Генсіровський, Радюк, Бистрицький, Шостак

ДЮФК «Проскурів-Фортуна»: Сметана, О. Кучерявий, І. Кучерявий, Побута, Дядюк, Ягольніцький, Шперчук, Черновський, Попов, Ремушевський, Матвеєв, Ільчишин, Ковальчук

Попередження: Радюк (28) – О. Кучерявий (39)

В схожому ключі проходив і наступний поєдинок 7-ого туру у дивізіоні 5, в якому зустрічалися ФК «Зеніт-Юрія-Фарм» та ДЮФК «Проскурів-Фортуна». З перших секунд ігрового часу колектив із Городка заволодів тотальною ігровою перевагою, в підсумку відвантаживши у ворота бідолашного Сметани дванадцять м’ячів, які забивалися на будь-який смак вибагливої публіки. Юні гравці ДЮФК «Проскурів-Фортуни» голом престижу, автором якого став Шперчук, зуміли лише дещо врятувати свій престиж – 12:1 на користь ФК «Зеніт-Юрія-Фарм», яка завдяки цій перемозі закріплюється на другій позиції у дивізіоні 5. В складі переможців найбільш помітним був Олександр Гизлик – на його рахунку шість забитих м’ячів.

«Ракета» – «МобіФренд» – 7:2 (3:1)

Арбітр: Юдін

Голи: Антончик (2), Садовець (14), Нечипор (18), Горбієвський (24), Стрілець (30), Муравський (37, 38) – Вакух (6), Султанов (38)

«Ракета»: Дзюбак, Нечипор, Антончик, Слободян, Горбієвський, Садовець, Стрілець, Шушвар, Муравський

«МобіФренд»: Вакух, Ладунець, Мазур, Герасимчук, Султанов, Філіпчук, Єременко, Гулько

Попередження: Гулько (10), Султанов (12), Ладунець (37)

Здобула три очки і «Ракета», яка в 7-ому турі виявилася сильнішою за «МобіФренд». Номінальні господарі в усіх ігрових компонентах переважали свого опонента, в підсумку сім із своїх численних атакувальних випадів довівши до логічного завершення у вигляді забитих м’ячів. «МобіФренд» ж відповів лише двома результативними ударами, чого виявилося замало бодай для нічиєї – 7:2 на користь «Ракети», яка завдяки цьому успіху закріплюється в трійці лідерів змагань у дивізіоні 4.

«Раково-сіті» – «Фахівець» – 3:5 (1:2)

Арбітр: Юдін

Голи: Кочетков (14), Рубцов (38), Бобцов (40) – Хлопонін (10, 38), Шевчук (18, 23), Гавага (28)

«Раково-сіті»: Приведенець, Бобцов, Кочетков, Рубцов, Жук, Романов, Сонник, Дашкевич, Шкарбун, Веприк, Гурман, Рогатюк, Михайленко

«Фахівець»: Клімцов, Хлопонін, Гавага, Присяжнюк, Шевчук, Атласюк, Бобік

Попередження: Шкарбун (4) – Присяжнюк (7), Гавага (25)

Продовжив свою виграшну серію і «Фахівець», який в 7-ому турі зламав опір «Раково-сіті». Перший тайм завершився за мінімальної переваги номінальних гостей у рахунку, що обіцяло доволі цікаве продовження подій на майданчику, однак стати його свідками численним вболівальникам у спорткомплексі «Конфермат» так і не судилося. Виною тому, перш за все, більш ніж переконлива гра «Фахівця» у другій 20-ти хвилинці, який зумів продемонструвати на майданчику свої найкращі якості, і доволі швидко провівши три м’ячі у ворота Приведенця, зняв усі питання щодо переможця дуелі. Віддамо належне «Раково-сіті», який не опустив руки, і зусиллями Рубцов та Бобцова зумів дещо оживити інтригу, однак на більше зусиль номінальних господарів у цій зустрічі не вистачило – 5:3 на користь «Фахівця», який із стовідсотковим очковим доробком продовжує зберігати пальму лідерства у дивізіоні 4. В складі переможців найбільш активними був дует Хлопонін-Шевчук, кожен з якого по два рази залишав у воротах суперника свій «автограф» у вигляді забитого м’яча.

«Фортуна» – «Тролейбусник» – 5:6 (1:4)

Арбітр: Сас

Голи: Мельник (7, 23), К. Флерко (31, 36), Кравчук (39) – Побережний (4, 24, 34), Гіджеліцький (12), Самолига (19, 19)

«Фортуна»: Балабанов, Романов, Куцак, Гурницький, Туменко, Мельник, Ю. Флерко, К. Флерко, Резнік, Кравчук, Бевза, Фурсеєв

«Тролейбусник»: Афанасьєв, Гіджеліцький, Самолига, Стрембіцький, Побережний, Мамонтов, Волинець

Неймовірно напруженим видався двобій між сусідами по турнірній таблиці, «Фортуною» та «Тролейбусником». Перший тайм краще провели номінальні гості, які пішли на перерву із відчутним гандикапом у три забиті м’ячі, зробивши цим самим доволі вагому заявку на підсумковий успіх. Віддамо належне «Фортуні», яка не опустила руки і в другій 20-ти хвилинці, продемонструвавши характер, зуміла скоротити відставання у рахунку до мінімального, однак на більше зусиль номінальних господарів у цій зустрічі не вистачило – непроста перемога «Тролейбусника» із рахунком 6:5, який завдяки цій перемозі впритул наближається до лідируючої групи змагань у дивізіоні 5.

«Стандарт» – «Тепловик» – 2:5 (0:3)

Арбітри: Сас, Стецюк

Голи: Гаврилюк (29), Полупан (34) – Кисіль (8, 14), Лисий (20, 31), Шатілов (40)

«Стандарт»: Горбатюк, П. Дідишен, В. Дідишен, Полупан, Бардецький, Якимчук, Касімов, Чернилевський, Гаврилюк, Рев’якін, Гаркун

«Тепловик»: Забіяка, Малий, В. Степко, Поліщук, О. Степко, Атаманчук, Тарадай, Лисий, Кисіль, Квасниця, Шатілов

Попередження: Полупан (16), Гаркун (39) – О. Степко (8)

Здобув три очки і «Тепловик», який виявився сильнішим за «Стандарт». Фактично, доля зустрічі була вирішена ще у першому таймі, коли «тепловики» в ефектному стилі провели три «сухих» м’ячі у ворота Горбатюка. Після відпочинку «Стандарту» вдалося вирівняти хід подій на майданчику, однак нівелювати відставання за підсумками 20-ти хвилинки Полупан та компанія не зуміли – 5:2 на користь «Тепловика», який завдяки цій перемозі суттєво покращує власні шанси на вихід у плей-офф змагань у дивізіоні 4.

«Ауді» – «Армада» – 8:5 (5:3)

Арбітри: Сас

Голи: Савчук (1, 13, 15, 40), Алексеєв (3), Ялтуховський (8), Гриньков (40, 40) – Демчук (15, 28), Юрчук (17), Побережний (20), Максименко (35)

«Ауді»: Гриньков, Войтович, Алексеєв, Савчук, Стратійчук, Бондарчук, Процанюк, Ялтуховський, Симчак, Козар, Барановський, Баценко

«Армада»: Величко, Квасниця, Юрчук, Побережний, Максименко, Жеребний, Курманський, Верескун, Демчук, Шевчук, Ковальчук

Попередження: Симчак (40) – Шевчук (40)

Порадувало своїх вболівальників і «Ауді», який в 7-ому турі в неймовірно напруженому двобої здолало опір «Армади». Неймовірно вдало розпочавши матч (вже на 15-ій хвилині «автомобілісти» вели у рахунку із перевагою у чотири забиті м’ячі – прим. автора), далі номінальні господарі розпочали діяти дещо розслаблено, чим сповна скористалися іх опоненти, які проявивши неймовірно морально-вольові якості, зуміли відновити статус-кво у рахунку! Надалі рівна гра на майданчику справедливо знаходила своє відображення у цифрах на табло, і здавалося, що так все і завершиться, проте зовсім по-іншому вважали на рахунок цього номінальні господарі, які тричі на останній хвилині змусивши капітулювати Величка в ефектному стилі зуміли вирвати переможний результат – 8:5 на користь «Ауді», яке продовжує обіймати другу позицію у табелі про ранги змагань у дивізіоні 4. В складі переможців найбільш активним знову був Віктор Савчук – в його доробку чотири результативних удари.

«Агробізнес» – ДЮЦ «Іскра» – 7:1 (4:0)

Арбітри: Ратушний, Стецюк

Голи: В. Цимбалюк (3), Кошовський (12), Калинюк (13, 33), О. Цимбалюк (19, 40), Муляр (26) – Шумський (39)

«Агробізнес»: Бабійчук, Наталюк, Глуховатий, Калинюк, Кошовський, Суховерко, Гоцуляк, В. Цимбалюк, О. Цимбалюк, Муляр

ДЮЦ «Іскра»: Стецюк, Шумський, Ноль, Мировіцький, Гурняк, Лазаренко, Моргун, Сопілко, Пендичук, Місюра, Ільчук

Попередження: Бабійчук (19) – Стецюк (6), Сопілко (39)

В останньому матчі ігрового вік-енду здобув перемогу «Агробізнес», який виявився сильнішим в очній дуелі за ДЮЦ «Іскру». Фактично, доля поєдинку була вирішена ще у першій 20-ти хвилинці, впродовж якої колектив із Нової Ушиці в ефектному стилі провів чотири м’ячі без відповіді у ворота свого опонента. Після відпочинку «Агробізнес» вирішив не зупинятися на досягнутому, і ще три рази змусивши капітулювати Стецюка, зняв усі питання щодо переможця ще задовго до фінального свистка. ДЮЦ «Іскра» ж зуміла голом престижу у виконанні Шумського лише дещо підсолодити гіркоту власної поразки – 7:1 на користь «Агробізнеса», який продовжує лідирувати у дивізіоні 5.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ