Здолавши «Феміду-Старлайф» у третій грі фінальної серії плей-офф, підопічні Артема Гласа в третій рік поспіль виборюють чемпіонське звання у найсильнішому дивізіоні Преміум-ліги
Добігає до свого логічного завершення сезон у Преміум-лізі відкритому чемпіонаті Хмельницького з футзалу, організованому Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. У суботу, 19-ого березня, змагальний марафон продовжився заключними матчами вирішальними серій плей-офф у дивізіоні 1, за підсумками яких у найсильнішому дивізіоні Преміум-ліги стали відомими імена переможця та призерів. Чемпіонство втретє поспіль тут здобув «Спортлідер-3», який в серії післяматчевих 6-ти метрових ударів дотиснув «Феміду-Старлайф», якій дісталися срібні медалі. «Бронзу» вибороло «Динамо-УМВС», яке у вирішальній грі серії здобуло вольову перемогу над «Кардіффом». Крім цього у суботу були зіграні заключні поєдинки Кубку Поділля у дивізіоні 1, а також перші стикові матчі за місця у дивізіонах 2 та 3 на наступний сезон, які сповна потішили багаточисленну глядацьку аудиторію змістовним та результативним футзалом. Про все це далі у нашому огляді.
«Спортлідер-2» – «Фаворит» – 15:0 (5:0)
Арбітри: Бондар, Сас
Голи: Люблінський (11), Рябоконь (12, 26, 37, 53), Кручек (26, 26, 35), Соколюк (43, 44, 50), Ковалишин (45, 47, 53), Черевко (52)
«Спортлідер-2»: Чех, Черевко, Рябоконь, Соколюк, Ковалишин, Люблінський, Кручек
«Фаворит»: Януш, Мевша, Веселовський, Д. Огороднічук, Р. Огороднічук, Ткачишин, Ташкінов
Завершив сезон на мажорній ноті «Спортлідер-2», який в заключній грі Втішного Кубку декласував «Фаворит». «Лідери» в підсумку у цій зустрічі влаштували своєму супернику яскравий майстер-клас з гри футзал, відвантаживши у ворота бідолашного Януша п’ятнадцять «сухих» м’ячів. Забивали «лідери» на будь-який смак вибагливої публіки: і за допомогою дальніх ударів, і внаслідок грамотного розіграшу «стандартів», і після досконалих розіграшів п’ятого польового. Найбільш ж активним в стадії завершення атак був Віталій Рябоконь, в активі якого чотири забитих м’ячі, не дуже від нього відставали Богдан Кручек, Андрій Соколюк та Олег Ковалишин, які відзначилися хет-триками. Спантеличені таким розвитком подій «фаворитівці» не спромоглися відповісти бодай голом престижу – розгромна перемога «Спортлідера-2» із нищівним рахунком 15:0, який і стає володарем Втішного Кубку.
«Мустанг-Автолідер» – «Карат-Олешин» – 3:4 (1:2)
Арбітри: Сас, Бондар
Голи: Кореганов (25, 29), Віт. Сироватко (40) – Століта (8, 28), Хребтатий (21), Сінькевич (43)
«Мустанг-Автолідер»: Кисельов, Петрук, Кореганов, Голець, Будченко, Третьяков, Віт. Сироватко, Косевич
«Карат-Олешин»: Нагорняк, Гуляк, Століта, Хребтатий, Сінькевич, Гринчук, Пасічник
Попередження: Кореганов (12), Третьяков (48)
Вилучення: Третьяков (50, друге попередження)
Продовжував програму ігрової суботи перший стиковий матч за місце у дивізіоні 2 між «Мустангом-Автолідером» та «Каратом-Олешином».
Розпочали гру активніше «мустангівці», однак варте віддати належне номінальним гостям, які досить вміло стримали стартовий атакувальний порив свого опонента, і невдовзі отримали за це приємну винагороду у вигляді забитого м’яча. Його автором став Століта, який влучним ударом в ліву «шістку» замкнув націлену передачу Пасічника з кутової позначки – 0:1. «Мустангівці» не опустили руки, і вже у наступній атаці зрівнювати рахунок на табло міг Косевич, який на швидкості викотився віч-на-віч із голкіпером після блискучої передачі Кореганова, однак не зумів у ближньому бою переграти Нагорняка. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Після провалу захисту номінальних господарів Хребтатий по флангу вибіг на побачення із Кисельовим, і холоднокровно пробивши у дальній нижній кут, подвоїв перевагу «каратівців» у рахунку – 0:2. Такий розвиток подій не на жарт розлютив «Мустанг-Автолідер», який став наполеглевіше діяти в атаці, і досяг свого під завісу першого тайму. Це Кореганов, з другої спроби перегравши Нагорняка після розіграшу кутового, скоротив розрив у рахунку до мінімального – 1:2.
Другий тайм видався не менш цікавим. Вже в його дебюті результативними ударами з дальніх дистанцій обмінялися Століта та Кореганов – 2:3. Поступово ініціатива перейшла на бік «мустангівців», які відверто «зачинили» свого опонента на його ж половині майданчику. До пори до часу Нагорняку вдавалося рятувати свою команду, але і він виявився безсилим на 40-ій хвилині, коли Сироватко прицільним ударом в праву «шістку» замкнув націлений пас врозріз від активного Кореганова – 3:3. Не встигли «мустангівці» як слід натішитися забитим м’ячем, як невдовзі вже самі були вимушені розпочинати гру від центральної лінії. Це Сінькевич, виявившись найспритнішим на дальній стійці після прострілу Пасічника, знову схилив шальки терезів на користь номінальних гостей – 3:4. В заключні хвилини суперники створили ще вдосталь нагод для взяття воріт одне одного, однак більше забитих м’ячів у зустрічі вболівальники більше не побачили – 4:3 на користь «Карату-Олешина», яка до матчу-відповіді підходить із мінімальною перевагою у рахунку.
«Менс» – «AVIVA» – 3:3 (1:1)
Арбітри: Гончарук, Сас
Голи: Шадрін (13), Левчук (47), Казмірчук (49, аг.) – Чеботарьов (23), Якубов (34), Резніченко (42)
«Менс»: Вінницький, Лисий, Гілюк, Юзвак, Є. Павлюк, Левчук, Шадрін, Кіданчук, Дарченко, В. Павлюк, Лісоводський
«AVIVA»: Євтушок, Вислободський, Бондаренко, Шпичко, Рабченюк, Резніченко, Клімішин, Кравецький, Якубов, Казмірчук, Намба, Казва, Чеботарьов
Попередження: Кравецький (44)
Наступними на майданчик вийшли «Менс» та «AVIVA».
Розпочали краще гру номінальні гості, які з перших секунд прибрали ігрову ініціативу під свій контроль, однак втілити її у забиті м’ячі їм її заважала то натхненна гра Вінницького, який парирував два удари впритул від Чеботарьова, чи то каркас воріт суперника, який прийняв на себе підступний постріл Вислободського з-за меж воротарського. За подібне марнотратство гольових моментів «АVIVA» була покарана на 13-ій хвилині, коли Шадрін влучним ударом завершивши як по по нотах розіграну швидку контратаку «менсівців» – 1:0. Пропущений м’яч неабияк додав спортивної злості номінальним гостям, які стали ще активніше шукати свого щастя в атаці, і досягли свого пісд завісу першої 25-ти хвилинки, коли Чеботарьов холоднокровно пробив зльоту впритирку із стійкою після навісної передачі від Казмірчука – 1:1.
Другий тайм видався не менш цікавим. Вже в його дебюті небезпечними ударами обмінялися Резніченко та Кіданчук, однак на висоті були голкіпери обох команд. Поступово ігрова перевага перейшла на бік номінальних гостей, які її втілили у забитий м’яч на 34-ій хвилині, коли Якубов виявився першим на м’ячі після довгого вводу від Євтушка, і невідпорно пробив з розвороту під поперечину – 1:2. Не встигли «менсівці» як слід прийти в себе, як вже майже відразу Резніченко, виявившись найспритнішим на дальній стійці після навісної передачі від Вислободського, довів перевагу «АВІВИ» до двох забитих м’ячів – 1:3. На куражі номінальні гості могли зняти усі питання щодо переможця, однак Клімішин після вивіреного пасу від Кравецького з кількох метрів, на щастя для «менсівців», поцілив у стійку воріт. Віддамо належне номінальним господарям, які не опустили руки, і проявивши характер зуміли врятуватися від поразки. Спочатку Левчук ударом з-за меж воротарського застав зненацька Євтушка, а вирішальним у матчі став автогол Казмірчука, рикошетом від якого сфера залетіла у сітку після прострілу того ж Левчука – бойова нічия із рахунком 3:3, і доля путівки до дивізіону 2 на наступний сезон вирішиться у другому матчі цих суперників.
«Ротор» – «Бамбук» – 0:1 (0:0)
Арбітри: Жмурко, Гончарук
Голи: Кушнірук (37)
«Ротор»: Олексійчук, Шпаков, Левченко, Камінський, Ісхаков, Гайдашевський, Думанюк, Крутяков, Васильчишин, Логвіненко, Морозов, Данилюк, Туз
«Бамбук»: Гарбар, Антонов, Павліш, Кульбачний, Кушнірук, Кучерук, Стеценко
Попередження: Павліш (43), Кушнірук (52)
Продовжував програму ігрової суботи перший стиковий матч за місце у дивізіоні 1, в якому силами мірялися «Ротор» та «Бамбук».
Розпочався матч з атак «роторців», які з перших секунд стали діяти першим номером, і розпочали один за одним створювати гольові моменти для взяття воріт свого опонента. Блискучі шанси для того, аби змінити рахунок на табло мали Шпаков та Думанюк, які по черзі впритул розстрілювали Гарбара, однак кіпер «Бамбука» на останньому рубежі власних воріт діяв вище всяких похвал, раз за разом рятуючи свою команду, а коли вже і він був безсилим, на допомогу йому прийшов Кучерук, який в останню мить виніс сферу із «стрічечки» вже порожніх воріт. Поступово «бамбуківцям» вдалося вирівняти гру і перехопити ігрову ініціативу, і тоді їх суперникам довелося ой як несолодко. Найреальнішу нагоду для того, аби змінити нулі на табло мав Стеценко, однак завадив цьому Камінський, який в останній момент виніс шкіряний снаряд з лінії вже незахищених воріт після удару Богдана.
Основні події у матчі відбулися в другому таймі. Активніше другу 27-ти хвилинку розпочали гравці «Бамбука», які свого досягли всередині другої половини матчу. Це Данилюк, намагаючись винести шкіряний снаряд подалі від власних воріт, в підсумку викотив його під удар набігаючому Кушніруку, який таким подарунком скористався сповна, влучно вдотик пробивши точнісінько у правий верхній кут – 0:1. Пропущений м’яч не на жарт по-спортивному розлютив номінальних господарів, які з усіх сил прагнули змінити цифри на табло, однак реалізація в цей день вперто підводила підопічних Валерія Олексійчука. Зрівнювати рахунок на табло повинен був Шпаков, який опинився на ударній позиції після ефектної «стіночки» із Тузом, однак капітан «Ротора» свій шанс змарнував, пробивши з кількох метрів поруч із стійкою, а через декілька миттєвостей вибачив суперника і Гайдашевський, не зумівши з близької відстані вразити вже фактично незахищену ціль. За таке марнотратство покарати свого суперника на останніх секундах ігрового часу міг Антонов, який потужно пробивав у праву «дев’ятку» після розіграшу ауту, однак «Ротор» від неприємностей врятувала стійка – мінімальна перемога «Бамбука» із рахунком 1:0.
«Евеліна» – «Лада» – 3:3 (3:0)
Арбітри: Подворний, Жмурко
Голи: Дияк (9, аг.), Белінський (22), Ошовський (27) – Лисюк (33), А. Шульган (36), Мустафін (42)
«Евеліна»: Мельник, Приступа, Стожик, Ошовський, Белінський, Штокало, Кучерявий, Мердюк, Рудий
«Лада»: Анд. Панасенков, Лисюк, П. Шульган, А. Шульган, Дияк, Іск. Умаров, Мустафін, Підлісний, Іщук, Малюта
Попередження: Стожик (44) – Іщук (54)
Наступними на паркет спорткомплексу УМВС вийшли «Евеліна» та «Лада».
Розпочався матч з атак «Евеліни», яка вже з перших секунд ігрового часу взяла ініціативу під свій контроль, буквально «зачинивши» свого суперника у його ж карному майданчику. Дива воротарської майстерності раз за разом демонстрував Панасенков, парируючи «мертві» м’ячі після ударів Белінського та Мельника, а коли вже і він був безсилим, на допомогу йому прийшов каркас воріт, який прийняв на себе потужний постріл Кучерявого з-за меж воротарського. Гол у ворота «Лади» назрівав, і стався на 9-ій хвилині, коли «допоміг» супернику Дияк, зрізавши сферу у сітку власних воріт у верховій боротьбі із Стожиком – 1:0. Відчувши впевненість у власних силах, «Евеліна» стала ще наполеглевіше діяти в атаці, і вдало провівши заключний відрізок першої половини матчу, довела рахунок на табло до розгромного. Спочатку подвоїв перевагу колективу із Ярмолинець Белінський, влучно пробивши під поперечину після довгого вводу від Рудого, а перед самісіньким свистком на перерву втретє змусив у матчі капітулювати Панасенкова Ошовський, якому після ефектної «стіночки» з Мельником залишалося лише влучити у порожній кут з кількох метрів – 3:0.
Віддамо належне «Ладі», яка не знітилася, і зробивши правильні висновки із власних помилок у перерві, підопічні Ісмаїла Умарова вже в дебюті другої половини матчу зуміли скоротити відставання у рахунку до мінімального. Спочатку овації трибун зірвав Лисюк, який видавши блискучий сольний прохід, під час якого обіграв відразу двох захисників суперника, і зряче пробив з розвороту у праву «дев’ятку», а через декілька миттєвостей поринув в обіймах партнерів і Андрій Шульган, який холоднокровним ударом впритирку із стійкою замкнув навісну передачу у виконанні Підлісного – 3:2. Відчувши впевненість у власних силах, «Лада» стала з ще більшим завзяттям діяти в атаці, однак кіпер та захисники «Евеліни» із своєю роботою справлялися на «відмінно». Сам ж колектив із Ярмолинець отримав можливість діяти у улюбленій манері, очікуючи свого щастя на контратаках, і невдовзі ця тактика ледве не увінчалася успіхом для номінальних господарів. Знімати усі питання щодо переможця міг Ошовський, який ефектно в падінні пробивав у ліву «шістку» після прострілу з флангу, однак Панасенкову у неймовірному стрибку вдалося врятувати свою команду від вірного голу. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Це Мустафін, влучно пробивши з розвороту у ліву «шістку» з лінії воротарського, встановив остаточний рахунок у матчі – бойова нічия із рахунком 3:3, і доля путівки до дивізіону 1 на наступний сезон вирішиться у матчі-відповіді цих суперників.
«Динамо-УМВС» – «Кардіфф» – 6:3 (1:1)
Рахунок у серії: 2:1
Арбітри: Подворний, Жмурко
Голи: Сторожук (14), Бабій (42, 53), Наскальний (53), Колесников (54, 54) – Ребекевша (17, 40, 52)
«Динамо-УМВС»: Ковальчук, Попроцький, Колесников, Сохорук, Соботюк, Бабій, Березовський, Заєць, Наскальний, Сторожук, Лахмай
«Кардіфф»: Чиж, Козак, Яремчук, Загуровський, Лук’янов, Пампурак, Ковальчук, Манільчук, Юрко, Ребекевша
Попередження: Заєць (40), Бабій (53) – Пампурак (26), Лук’янов (54)
Продовжував програму ігрової суботи вирішальний матч «бронзової» серії у дивізіоні 1 між «Динамо-УМВС» та «Кардіффом».
Розпочали суперники гру доволі жваво, вже в її дебюті обмінявшись доволі гострими випадами. Спочатку добряче поталанило «Кардіффу» в епізоді, коли Загуровський зрізав сферу у перекладину власних воріт після прострілу від Наскального, а через декілька миттєвостей пані Фортуна посміхнулася вже «динамівцям», коли Ребекевша з кількох метрів пробив повз ворота після скидки від Яремчука. Поступово ініціатива перейшла на бік «динамівців». Спочатку знову за «Кардіфф» зіграв каркас воріт, який прийняв на себе гарматний постріл Наскального з-за меж воротарського, а на 14-ій хвилині рахунок у матчі таки було відкрито. Це Сторожук вдало зіграв на випередження після прострілу Лахмая у центр воротарського, і з кількох метрів переправивши сферу у сітку, відрив рахунок у матчі – 1:0. Однак такий рахунок на табло тримався не дуже і довго. Вже майже відразу Ребекевша, виявившись найспритнішим на дальній стійці після націленого прострілу Ковальчука, відновив статус-кво – 1:1.
Основні події у матчі відбулися після перерви. З перших хвилин мінімальна територіальна перевага була на боці номінальних гостей, які втілили її у забитий м’яч на 40-ій хвилині, коли Ребекевша оформив дубль у матчі, з другої спроби перегравши Чижа при розіграші штрафного – 1:2. Віддамо належне «динамівцям», які не опустили руки, і вже доволі швидко змогли відродити інтригу в матчі, вкотре грамотно використавши свою головну зброю – вдалий розіграш стандартних положень. Соботюк з кутового відпасував на ближню стійку, де набігаючий Бабій вдотик пробив точнісінько у праву «шістку» – 2:2. Однак невдовзі вже і «Кардіфф» всім прекрасно довів, що теж прекрасно вміє розігрувати «стандарти»: Загуровський виконав націлений простріл на дальню стійку, де ніким не прикритий Ребекевша, з кількох метрів пробивши у ліву «шістку», втретє у матчі змусив капітулювати Ковальчука – 2:3. Грати залишалося вже доволі мало часу, і «Динамо-УМВС» нічого не залишалося як йти ва-банк, і переходити на гру з п’ятим польовим. Ризик виправдав себе вже майже відразу: Колесников блискучим пасом врозріз вивів віч-на-віч із голкіпером Наскального, і той холоднокровно перегравши у ближньому бою Чижа, забив дуже своєчасний для номінальних господарів м’яч – 3:3. Не встигли гравці «Кардіффа» як слід прийти в себе, як вже невдовзі Бабій, з другої спроби заштовхавши м’яч у сітку, перевернув у цьому матчі все з ніг на голову – 4:3. Такий розвиток остаточно деморалізував номінальних гостей, чим сповна скористалися їх суперники. На авансцену вийшов Олексій Колесников, який оформивши дубль протягом останньої хвилини ігрового часу зняв усі питання щодо переможця. В першому випадку капітан «Динамо-УМВС» влучним ударом в ліву «шістку» завершив простріл Наскального на ближню стійку, а в другому – холоднокровним пострілом в ліву «дев’ятку» реалізував дабл-пенальті. В підсумку – вольова перемога «Динамо-УМВС» із рахунком 6:3, яке завдяки цьому успіху виборює бронзові нагороди у дивізіоні 1, а ось «Кардіфф» завершує сезон на підсумковій четвертій позиції.
«Спортлідер-3» – «Феміда-Старлайф» – 1:1 (1:1) пен. 5:4
Рахунок у серії: 2:1
Арбітри: Куцак, Божко
Голи: К. Шляховий (7) – Рибак (25)
«Спортлідер-3»: Алексейчук, Трочинський, Гончар, Глас, Юхимович, А. Шляховий, К. Шляховий, Роговський, Розпаченюк, Філь, Малишевський, Рибчинський
«Феміда-Старлайф»: Остяк, Купчанко, Бойко, Бабак, Бродзянський, Бакалярик, Бородій, Гончар, Гончарук, Гребенюк, Дележа, Маковійчук, Рибак, Ткачук
Попередження: Розпаченюк (25) – Гребенюк (21), Остяк (54)
Серія пенальті: Глас – 1:0, Гончарук – 1:1, Малишевський – 2:1, Бабак – 2:2, Розпаченюк – 2:2 (повз ворота), Бродзянський – 2:3, Юхимович – 3:3, Ткачук – 3:4, К. Шляховий – 4:4, Дележа – 4:4 (воротар), А. Шляховий – 5:4, Гребенюк – 5:4 (воротар)
Наступними на майданчик вийшли «Спортлідер-3» та «Феміда-Старлайф», які у вирішальному, третьому, матчі фінальної серії плей-офф у дивізіоні 1 і повинні були з’ясувати, хто ж стане чемпіоном у найсильнішому дивізіоні Преміум-ліги та представлятиме Хмельниччину на всеукраїнському фіналі АФЛУ, який вже 25-ого березня стартує у Житомирі.
Розпочали матч суперники дуже обережно, розуміючи досить високу ціну допущеної помилки, яка цілком могла зіграти вирішальну роль. Вже по-суті перша осмислена атака у матчі увінчалася взяттям воріт. «Лідери» заробили право на небезпечний штрафний удар поблизу карного майданчику суперника, який холоднокровним пострілом в праву «шістку» реалізував Костянтин Шляховий – 1:0. Віддамо належне «Феміді-Старлайф», яка не опустила руки, і вже у наступній атаці цілком могла зробити рахунок на табло рівним. Алексейчук парирував перед собою сферу після потужного пострілу від Гончарука, а ось першим на підборі виявився Маковійчук, який, на щастя, для «лідерів» з кількох метрів не зумів влучити у порожню ціль. Відповідь номінальних господарів не змусила на себе довго очікувати. Подвоювати перевагу «Спортлідера-3» у рахунку міг Юхимович, який після передачі Гласа при розіграші штрафного ефектно у падінні пробивав у ліву «дев’ятку», однак Купчанку в неймовірному стрибку таки вдалося врятувати свою команду від вірного голу. Відоме футбольне правило спрацювало відразу, і зазначимо, що «фемідівцям» приніс успіх також грамотний розіграш стандартного положення: Дележа зі штрафного відпасував ліворуч на набігаючого Рибака, який влучно вдотик пробивши у протихід Алексейчуку зробив рахунок на табло рівним – 1:1.
Після перерви ігровий малюнок істотно не змінився. Суперники як і раніше основну увагу приділяли діям у захисті, а вже потім подумували про атаку. Перший гострий момент у другій 27-ти хвилинці створили «лідери», в складі яких відзначатися забитим м’ячем міг Анатолій Шляховий, який після прострілу з флангу впритул розстрілював голкіпера, однак Купчанку в неймовірному стрибку вдалося врятувати свою команду від вірного голу. «Феміда-Старлайф» ж на це відповіла підступним ударом Рибака з середньої дистанції, який прийняла на себе стійка воріт. За 5.54 до фінальної сирени «Спортлідер-3» взяв тайм-аут, після якого перейшов на гру в п’ять польових, і цілком міг вирвати переможний результат в основний час, однак дива воротарської реакції продемонстрував Купчанко, врятувавши свою команду від неприємностей після підступних ударів Малишевського та Гласа. В підсумку – нічия із рахунком 1:1 в основний час, і хто ж стане чемпіоном у дивізіоні 1 вирішувалося у серії післяматчевих 6-ти метрових ударів.
«Лоторея» видалася неймовірно напруженою та емоційною. До пори до часу гравці обох команд свої спроби реалізовували, допоки не витримали нерви у Розпаченюка, який з «точки» пробив вище воріт. Отримавши психологічну перевагу, «Феміда-Старлайф» стала діяти впевненіше, а далі – як в класиці жанру. Удар з «позначки», який міг вирішити все взявся виконувати Дележа, однак Алексейчуку вдалося вгадати напрямок удару та ліквідувати загрозу. На той час команди вже пробили по 5 обов’язкових ударів, і далі боротьба пішла до першого незабитого м’яча, де знову блискнув майстерністю Алексейчук, парирувавши постріл з «позначки» від Гребенюка, а ось Анатолій Шляховий свою спробу реалізував – 5:4 на користь «Спортлідера-3» в серії післяматчевих пенальті, який здобуває чемпіонство у дивізіоні 1, і готується представляти Хмельниччину на всеукраїнському фіналі АФЛУ, де суперниками «лідерів» будуть переможці інших відбіркових етапів з усіх куточків України. «Феміда-Старлайф» ж здобуває «срібло» та однозначно стає переможцем у номінації «чемпіон сердець», своєю грою закохавши у себе не одну сотню вболівальників. Бажаємо симпатичному в ігровому плані колективу під орудою Едуарда Щепанського подальшого розвитку та підкорення нових змагальних вершин!
«Хмельницькі делікатеси» – «Тетра» – 2:9 (0:4)
Арбітри: Куцак, Божко
Голи: Юхимчук (28), Криськов (50) – Муляр (15, 24, 41), Т. Диняк (17, 38), Полупан (20, 34, 39), Бражук (52, аг.)
«Хмельницькі делікатеси»: Самчук, Юхимчук, Сиворог, Бражук, Криськов, Морочківський, Богдан
«Тетра»: Сікора, Т. Диняк, Семенчук, Кузьмін, Муляр, Полупан, Скалій, Смоляренко
Попередження: Кузьмін (52), Смоляренко (54)
Завершила сезон на мажорній ноті «Тетра», яка в стартовій грі 3-ого туру Кубку Поділля у дивізіоні 1 не залишила жодних шансів «Хмельницьким делікатесам». Вдало провівши першу 27-ти хвилинку, впродовж якої підопічні Вадима Рефеля «відвантажили» чотири м’ячі без відповіді у ворота свого опонента, «Тетра» не зупинялася на досягнутому після перерви, і в підсумку ще п’ять разів змусивши капітулювати Самчука, зняла усі питання щодо переможця ще задовго до фінальної сирени. Найбільш теплих слів в складі номінальних гостей заслужив тандем Муляр-Полупан, кожен з якого забив по три м’ячі у ворота суперника та своїми неординарними рішеннями в стадії розвитку та завершення не раз ставив у незручне становище оборону «делікатесів». Номінальні господарі ж зуміли відповісти лише двома влучними ударами та дещо врятувати свій престиж – розгромна перемога «Тетри» із рахунком 9:2, яка завершує сезон на шостій сходинці, а «Хмельницькі делікатеси» приходять до підсумкового фінішу на восьмій позиції.
«Університет-Молокія» – «Газовик» – 2:2 (1:1)
Арбітри: Божко, Куцак
Голи: Мороз (2, 52) – Глаз (12), Михальчук (43)
«Університет-Молокія»: Сандулов, Сяньков, Чайковський, Сакович, Мороз, Орошкевич, Яровий, Шевченко
«Газовик»: Петричук, Рефель, Остапишен, Баландюк, Глаз, Ситнік, Бармак, Опольський, Мих. Паюк, Михальчук, Чабан, Романюк
Попередження: Сакович (32), Орошкевич (39), Яровий (43) – Баландюк (38), Остапишен (45)
Хто ж стане володарем Кубку Поділля у дивізіоні 1 вирішувалося у його заключному матчі, в якому між собою зустрічалися «Університет-Молокія» та «Газовик». Якщо для здобуття головного трофею «Універ» влаштовувало зіграти і внічию, а ось «Газовику» потрібно було лише перемагати, причому з різницею у два і більше м’ячів.
Вже перша осмислена атака у матчі увінчалася взяттям воріт. Це Мороз виявився в потрібному місці та в потрібний час після розіграшу кутового, і пробивши метрів з 5-ти у ліву «шістку» без шансів для Петричука, відкрив рахунок у матчі – 1:0. Віддамо належне «газовикам», які не опустили руки, і всередині першого тайму зуміли відновити статус-кво у рахунку. Зробив це Глаз, який виявився першим на добиванні після удару Бармака у стійку, і ефектно пробивши вдотик точнісінько у праву «дев’ятку», зірвав гучну овацію багаточисленної вболівальницької торсиди – 1:1.
Після перерви привабливіше виглядали «газовики», вдалі дії яких в атаці номінальним господарям не раз доводилося зривати за допомогою порушень правил гри. Одне з них призвело до пенальті у ворота «Універа» в епізоді коли Орошкевич у власному карному майданчику збив Паюка. «Вирок» взявся виконувати Ситнік, однак, на щастя, для номінальних господарів, його удар прийшовся у поперечину. Невдовзі «Універ» перевищив допустимий ліміт фолів, отримавши дабл-пенальті у власні ворота, який холоднокровно реалізував Михальчук – 1:2. Той ж таки Михальчук міг знімати усі питання щодо переможця, однак його постріл з чергового 10-ти метрового, призначеного у ворота номінальних господарів, прийняла на себе стійка. За таке марнотратство покарав свого суперника Мороз, який влучно пробивши у ліву «дев’ятку» після розіграшу штрафного на останніх хвилинах матчу, встановив остаточний рахунок на табло – бойова нічия із рахунком 2:2, яка дозволяє «Університету-Молокії» вибороти головний трофей, а з ним – підсумкове 5-е місце, «Газовик» ж завершує сезон на підсумковій 7-ій позиції.
Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області