Преміум-ліга: «Олімпік» захоплює лідерство у дивізіоні 2

0
2265

Поєдинки 9-ого туру змагань у дивізіонах 2 та 3 видалися напрочуд багатими на цікаві події

Все цікавіше та цікавіше розгортаються події у Преміум-лізі відкритому чемпіонаті Хмельницького з футзалу, організованому Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. Минулого вік-енду у дивізіонах 2 та 3 були зіграні матчі 9-ого туру, за підсумками яких суттєво загострилася інтрига в боротьбі за вихід у плей-офф, де найкращі за підсумками групового етапу визначатимуть долю призових місць. Про це все далі в нашому огляді.

«Менс» – «Вентс» – 4:5 (2:1)

Арбітри: Попик, Фертюк

Голи: В. Павлюк (5, 43, 50), Самонов (20) – Сторожук (19), Побережник (36, 38), Грицик (40), Святий (44)

«Менс»: Мишко, Лісоводський, Гілюк, Юзвак, В. Павлюк, Левчук, Є. Павлюк, Самонов, Загоранський

«Вентс»: Болістовський, Восканян, Побережник, Д. Жаріков, Дикий, Грицик, Бондар, Луцюк, М. Жаріков, Сторожук, Бідюк, Святий

Попередження: Гілюк (10) – Дикий (49), Д. Жаріков (50)

Відкривав програму 9-ого туру у дивізіоні 2 цікавий двобій між «Менсом» та «Вентсом». Після першого тайму привабливішими шанси на підсумковий успіх були у «менсівців», які володіли мінімальною перевагою у рахунку, однак, як і в попередньому турі «Вентс», продемонструвавши характер, зумів переламати хід подій на майданчику, в ефектному стилі провівши чотири поспіль м’ячі у ворота Мишка. Тепер настала черга відіграватися «Менса», який зусиллями Віктора Павлюка, безперечно кращого гравця у складі «червоних» в цій грі зумів скоротити відставання у рахунку до мінімуму, однак на більше зусиль номінальних господарів у цій грі не вистачило – 5:4 на користь «Вентса», який здобуваючи другу перемогу поспіль, виходить на шосте місце у табелі про ранги змагань у дивізіоні 2. В складі переможців найбільш активним був Дмитро Побережник – в його гольовому доробку два забитих м’ячі.

«Прикордонник» – «Олімпік» – 5:8 (2:4)

Арбітри: Фертюк, Попик

Голи: Мельников (2, 26, 31), Куліковський (15), Савчук (45) – О. Бабак (5, 20), Муляр (6, 42), В. Бабак (8), Полупан (27, 28), Деговець (40)

«Прикордонник»: Тимощук, Мельников, Дьомін, Куліковський, Кашаба, Власов, Голенко, Грига, Савчук, Басистий, Ільков

«Олімпік»: Кліщенко, Соломко, Гапон, Деговець, Полупан, О. Бабак, Муляр, В. Бабак

Попередження: Савчук (36) – Муляр (35), Соломко (44)

Чергову перемогу святкував і «Олімпік», який в 9-ому турі виявився у гольовій перестрілці влучнішим за «Прикордонник». З перших секунд розпочали діяти на зустрічних курсах, відповідаючи атакою на атаку, що неабияк тішило багаточисленних вболівальників на трибунах спорткомплексу ХНУ. За таких умов часто вирішує реалізація, яка в цей день виявилася кращою у номінальних гостей, які вісім із своїх численних випадів довели до логічного завершення у вигляді забитих м’ячів. «Прикордонникам», в складі яких виділявся Мельников, подібне вдалося лише п’ять разів, чого виявилося замало бодай для нічиєї – результативна перемога «Олімпіка» із рахунком 8:5, який завдяки цьому успіху та осічці «Красилова-Ортопеда» стає одноосібним лідером турнірної гонки у дивізіоні 2. В складі переможців найбільший вклад у підсумковий результат вніс дует Бабак-Полупан, кожен з якого оформив по дублю.

«Товтри» – «Фаворит» – 5:0 (0:0)

Арбітри: Сас, Юдін

Голи: Садовнік (34, 50), Ліщук (41), Дзюбак (43), Бойко (50)

«Товтри»: Деркач, Червоняк, Бойко, Садовнік, Чорний, Ліщук, Клапченко, Вільчинський, Дзюбак, Сердунич, Рудюк

«Фаворит»: Януш, Мевша, Люховець, Веселовський, Заузолков, Ташкінов, Д. Огороднічук, Р. Огороднічук, Ткачишин, Матус, Рутковський, Залуцький

Попередження: Заузолков (18)

Здобули три очки і «Товтри», які в 9-ому турі виявилися сильнішими за «Фаворит». Хоча, не все так погано розпочиналося для «фаворитівців», які завдяки неймовірній самовіддачі зуміли в першій 25-ти хвилинці втримати власні ворота «на замку», однак після відпочинку все стало на свої місця. Дався взнаки більший клас «Товтр», які продемонструвавши після перерви свої найкращі якості на майданчику, в ефектному стилі провели п’ять «сухих» м’ячів у ворота Януша, у впевненій манері довівши справу до третьої у сезоні перемоги – 5:0 на користь «Товтр», які завдяки цій перемозі закріплюють власні позиції у середині «турнірки» в дивізіоні 2.

«Красилів-Ортопед» – «Бамбук» – 3:5 (0:4)

Арбітри: Юдін, Сас

Голи: Алексеєв (34), Мельник (36, 40) – Кульбачний (2, 4), Стеценко (7, 38), Перцович (23, аг.)

«Красилів-Ортопед»: Когут, Мельник, Алексеєв, Борщ, Середюк, Антонець, Дячук, Вербовий, Худік, Перцович, Кльоц

«Бамбук»: Гарбар, Антонов, Олесь, Плосконос, Кушнірук, Кучерук, Павліш, Солонинко, Кульбачний, Денисов, Стеценко

Попередження: Середюк (42), Мельник (50) – Кульбачний (15)

Головну сенсацію 9-ого туру у дивізіоні 2 подарував «Бамбук», який в ефектному стилі переграв на той момент лідера турнірних перегонів, «Красилів-Ортопед». З перших хвилин підопічні Володимира Громницького стали активно діяти першим номером, змушуючи відверто нервувати свого опонента та допускати позиційні помилки. Чотири з них «бамбуківці» використали результативно ще до перерви, зробивши цим самим вагому заявку на підсумковий успіх. У другій 25-ти хвилинці «Красилів-Ортопед» зумів дещо вирівняти гру, однак нівелювати відставання за підсумками першого тайму номінальним господарям, які в цій грі не могли розраховувати на свого кращого голеадора, Сергія Олексюка, який пропускав матч через перебір жовтих карток, так і не вдалося. Могло все завершитися для «ортопедівців» і більш оптимістичніше, однак в цій грі колектив із Красилова примудрився не реалізувати два пенальті: Середюк з «точки» пробив вище воріт, а постріл Мельника в пенальті у верхній кут в красивому стрибку парирував Гарбар. В підсумку – 5:3 на користь «Бамбука», який продовжує власну виграшну серію та закріплюється на п’ятому місці у дивізіоні 2. В складі переможців найбільш активним був дует Кульбачний-Стеценко, кожен з якого по два рази змусив капітулювати Борща.

«Філтекс-Аваль» – «Олімп» – 1:2 (1:0)

Арбітри: Щепанський, Бойко

Голи: Васильчук (12) – Романов (37), Гуліватий (39)

«Філтекс-Аваль»: Незборецький, Свіщов, Дацишин, Васильчук, Якубовський, Ярославський, Лутковський, Подольський, Шляховий, Вакух, Хдейр, Підлісний, Чижов, Юнчик

«Олімп»: Гайновський, Гуліватий, Гуценюк, Романов, Івановський, Блажко, Біляк, Золотар, Наконечний, Подневич, Дмитришен, Берлінський, Молнар, Підпанюк

Попередження: Вакух (35), Якубовський (50) – Гуліватий (22), Гуценюк (24)

Вилучення: Гайновський (14, позбавлення суперника явної можливості забити м’яч)

Здобув перемогу і деражнянський «Олімп», який в неймовірно напруженому поєдинку здолав опір «Філтекса-Аваль». Перший тайм краще провели «філтексівці», які після голу Васильчука вирушили на перерву із мінімальним гандикапом у рахунку. Надалі довгий час рахунок на табло не змінювався, і здавалося, що все так і завершиться, однак зовсім іншої думки на рахунок цього був колектив із Деражні, який видавши на гора ударну двохвилинку ближче до завершення другого тайму, впродовж якої забитими м’ячами відзначилися Романов та Гуліватий, зуміли переламати хід подій на свою користь. В подальшому суперники створили масу нагод для того, аби змінити рахунок на табло, проте більше забитих м’ячів у цій грі вболівальники так і не побачили – вольова перемога «Олімпа» із рахунком 2:1, який завдяки цьому успіху закріплюється на третьому місці у дивізіоні 2.

«Лада» – «Мустанг-Автолідер» – 3:3 (1:2)

Арбітри: Бойко, Щепанський

Голи: Мустафін (24, 44), П. Шульган (44) – Будченко (4), Віт. Сироватко (14), Петрук (50)

«Лада»: Анд. Панасенков, А. Шульган, Лисюк, П. Шульган, Дияк, Мустафін, Іск. Умаров, Підлісний, Малюта

«Мустанг-Автолідер»: Кисельов, Петрук, Голець, Третьяков, Віт. Сироватко, Косевич, Мельничук, Будченко, Вельський

Попередження: Іск. Умаров (29) – Голець (15), Косевич (25)

В схожому ключі пройшов і поєдинок між «Ладою» та «Мустангом-Автолідером». Після першого тайму привабливішими шанси на підсумковий успіх виглядали у «мустангівців», які володіли мінімальною перевагою у рахунку, однак у другій 25-ти хвилинці впевненіше виглядали вже гравці «Лади», які зусиллями Мустафіна та Шульгана впродовж однієї хвилини схилили шальки терезів на свою користь. Віддамо належне номінальним гостям, які не опустили руки, і за три (!) секунди до фінальної сирени зуміли врятуватися від поразки після голу Петрука – бойова нічия із рахунком 3:3, яка стала, мабуть, найсправедливішим підсумком цього протистояння.

«Новатор» – «Патріот» – 4:6 (2:5)

Арбітри: Бойко, Щепанський

Голи: О. Вараниця (20), Лисий (23, 50, 50) – Палійчук (6, 12), Патоїшин (11), Папроцький (18), Марчук (23, 50)

«Новатор»: Прокопишен, Новік, Лисий, Осадчук, Горошко, М. Вараниця, О. Вараниця, Бедратий, Мостовий

«Патріот»: Лівчинський, Папроцький, Марущак, Марчук, Палійчук, Микитюк, Вольський, Патоїшин

Попередження: Микитюк (14), Вольський (30)

В заключній грі 9-ого туру у дивізіоні святкував перемогу «Патріот», який виявився сильнішим за «Новатор». Номінальні гості, в складі яких найбільше виділявся дует Палійчук-Марчук, в усіх ігрових компонентах переважали свого опонента, в підсумку шість із своїх численних випадів довівши до логічного завершення у вигляді забитих м’ячів. Як не старався лідер атак «новаторців», Іван Лисий, який в підсумку відзначився хет-триком, його зусиль номінальним господарям вистачило лише на те, аби дещо підсолодити гіркоту власної поразки – перемога «Патріота» із рахунком 6:4, який завдяки цьому успіху продовжує дихати в спину трійці лідерів змагань у дивізіоні 2.

«AVIVA» – «ККФА-Vivasan» – 4:1 (2:1)

Арбітр: Фарина

Голи: Намба (13), Чеботарьов (23), Клімішин (36), Рабченюк (45) – Сушицький (23)

«AVIVA»: Бондаренко, Вислободський, Казва, Клімішин, Казмірчук, Намба, Чеботарьов, Рабченюк, Подуфалий, Шпичко

«ККФА-Vivasan»: Свідерський, Гамолов, Каретнік, Маркович, Суліма, Забавський, Матковський, Дрозда, Сушицький, Токовенко, Феринський, Рудоман, Мельник, Гуторов

Попередження: Клімішин (22) – Рудоман (20)

В стартовій грі 9-ого туру у дивізіоні 3 святкувала перемогу «AVIVA», яка здолала опір «ККФА-Vivasan». Перший тайм завершився за мінімальної переваги номінальних господарів, що обіцяло доволі цікаве продовження подій на майданчику, однак його свідками вболівальники у спорткомплексі «Конфермат» так і не стали. Виною тому, перш за все, більш ніж переконлива гра «AVIVA» після перерви, яка вже доволі швидко завдяки влучним ударам Клімішина та Рабченюка зняла усі питання щодо переможця. В підсумку – 4:1 на користь «AVIVA», яка продовжує обіймати другу сходинку у дивізіоні 3.

«Карат-Олешин» – «Ветеран» – 3:6 (1:2)

Арбітр: Фарина

Голи: Пасічник (19), Хребтатий (40), М. Лисий (42) – Сендель (3, 12, 46), В. Лазарчук (24), Ращик (36, 37)

«Карат-Олешин»: Нагорняк, Садовський, Гуляк, Століта, Хребтатий, Пасічник, М. Лисий, Гринчук, Сінькевич, В. Лисий

«Ветаран»: Лановий, Деусов, Сендель, Ращик, В. Лазарчук, Клещенков, Туз, Матанчук, Столярчук, Борисюк

Попередження: М. Лисий (8), Хребтатий (39), Гуляк (40) – Лановий (39)

Центральний поєдинок 9-ого туру у дивізіоні 3, в якому зустрічалися «Карат-Олешин» та «Ветеран», так і не виправдав свій статус. Звітне протистояння цілком можна охрестити бенефісом атакувального тандему «ветеранів» Сендель-Ращик, вдалі дії якого фактично самотужки забезпечили переможний результат номінальним гостям. В активі Олексія хет-трик, Віталій ж відзначився двома результативними ударами. Спантеличені таким розвитком подій «каратівці» спромоглися відповісти лише трьома голами, чого виявилося замало бодай для нічиєї – 6:3 на користь «Ветерану», який завдяки цій перемозі продовжує зберігати одноосібне лідерство у дивізіоні 3.

ФК «Литвина» – «Полонія» – 3:4 (1:4)

Арбітри: Фарина, Ратушний

Голи: Григоренко (20), Марчук (28), Демкович (28) – Мусієнко (1), Цимбал (18), Батурко (22), Боденчук (29)

ФК «Литвина»: Столяр, Марчук, Григоренко, Ю. Чернецький, Демкович, Вітошко, Буцький, Гонта, Баліцький, Койчев, Качур, Цапін, А. Чернецький

«Полонія»: Левицький, Ніскевич, Ковальчук, Іщук, Мусієнко, Цілінський, Батурко, Ковальський, Боденчук, Цимбал, Качур, Галкін, Кравчук, Янковий

Попередження: Демкович (22) – Іщук (22), Батурко (32), Боденчук (41), Кравчук (45)

Вилучення: Іщук (27, друге попередження)

Другу перемогу у сезоні здобула «Полонія», яка в 9-ому турі несподівано переграла одного із лідерів, ФК «Литвина». Номінальні гості приємно вразили у першому таймі своєю зарядженістю на результат та постійною націленністю на ворота свого опонента, що стало справжнім одкровенням для команди із Городка. Як наслідок, на перерву «Полонія» вирушила із відчутним гандикапом у три забиті м’ячі. У другій 23-ти хвилинці ФК «Литвина» зусиллями Марчука та Демковича зуміла відродити інтригу, та на куражі відчайдушно прагнула врятуватися від поразки, однак «Полонії» ціною надзусиль таки вдалося втримати переможний результат. Матч затьмарився ганебним вчинком Іщука, який отримавши друге попередження не стримав емоції, дозволивши собі вдарити футболкою в обличчя арбітра матчу. В підсумку – непроста перемога «Полонії» із рахунком 4:3, яка завдяки цьому успіху залишає останню сходинку у турнірній таблиці змагань у дивізіоні 3.

«Спортттовари.com» – «Родові помістя-Адвокат» – 2:4 (0:2)

Арбітр: Муляр

Голи: Скотинянський (43), Гнатюк (46) – Горчиця (5), Білецький (6), Кравчук (24), Козак (28)

«Спортттовари.com»: Мадзяновський, Допералов, Скотинянський, Пахно, Блазунь, О. Понятовський, С. Понятовський, Нікіфоров, Гнатюк

«Родові помістя-Адвокат»: Кащенко, Галюк, Козак, Крафт, Горчиця, Дунець, Кравчук, Білецький, Буткевич, Забавчук, Цибрій

Попередження: Кравчук (25), Галюк (46)

Три очки здобули і «Родові помістя-Адвокат», які в 9-ому турі виявилися сильнішими за «Спорттовари.com». Підопічні Віктора Буткевича в усіх ігрових компонентах переважали свого опонента на майданчику, і забивши по два м’ячі у ворота Мадзяновського в кожному із таймів, зняли усі питання щодо переможця ще задовго до фінального свистка. «Спорттовари» зуміли відповісти лише двома влучними ударами, в підсумку дещо підсолодивши гіркоту власної поразки – 4:2 на користь «Родових помість-Адвокату», яких ця перемога закріплює на третьому місці у табелі про ранги змагань у дивізіоні 3.

«ЕкоАльт-Адрія» – ФК «ЛП-Добряк» – 5:5 (1:1)

Арбітр: Муляр

Голи: Трофанюк (4), Гонтківський (27), Музика (32), Пучков (33, аг.), Шнира (36) – О. Муравський (17), Козубович (26, 45), А. Муравський (33), Рогульський (40, аг.)

«ЕкоАльт-Адрія»: Рогульський, Музика, Трофанюк, Яворський, Шнира, Гонтківський, Щепінський, Коник

ФК «ЛП-Добряк»: Касапчук, Козубович, Пучков, О. Муравський, Зінченко, А. Муравський, Семенюк, Скальський, Требик

Напруженим видався двобій між «ЕкоАльтом-Адрією» та ФК «ЛП-Добряк». Всередині другого тайму привабливішими шанси на підсумковий успіх виглядали у номінальних господарів, які володіли комфортною перевагою у два забиті м’ячі. Все вирішив епізод на 40-ій хвилині, коли арбітр матчу в неоднозначній ситуації зарахував суперечливе взяття воріт у бік «ЕкоАльт-Адрії», що деморалізувало номінальних господарів. Цим сповна скористалися гравці ФК «ЛП-Добряк», які зусиллями Козубовича на останніх секундах ігрового часу зуміли врятуватися від поразки – бойова нічия із рахунком 5:5.

«Прикордонник-2» – «Атлетик-Ферозіт» – 1:10 (0:2)

Арбітр: Юдін

Голи: Жуковський (27) – Яюс (1, 4), Ярмоленко (32, пен., 45), Кривак (36, 44), Ліповуз (40, 46), Базелюк (45), Розізнаний (46)

«Прикордонник-2»: Герчак, Котирло, Стус, Жуковський, Леонтієв

«Атлетик-Ферозіт»: Загребельний, Яюс, Ярмоленко, Степанюк, Ліповуз, Панчук, Розізнаний, Кривак, Базелюк, Лисюк, Денисюк

Попередження: Базелюк (9), Яюс (13), Степанюк (21), Лисюк (22), Розізнаний (30)

Вилучення: Герчак (32, позбавлення суперника явної можливості забити м’яч)

Святкував перемогу «Атлетик-Ферозіт», який розгромив «Прикордонник-2». Хоча, не все так негативно розпочиналося для номінальних гостей, які маючи у власному розпорядженні лише п’ятьох гравців, довгий час давали доволі гідний бій одному з лідерів дивізіону 3. Все вирішив епізод на 32-ій хвилині, коли отримав вилучення Герчак, залишивши свою команду у чисельній меншості. Залишившись вчотирьох, «Прикордонник-2» відверто «посипався», чим сповна скористався їх суперник, який провівши до фінальної сирени вісім «сухих» м’ячів у ворота свого візаві в ефектному стиді довів справу до розгрому – 10:1 на користь «Атлетика-Ферозіт», який завдяки цій перемозі виходить на четверту позицію у дивізіоні 3.

«ЕкоАльт» – «Дантист» – 3:2 (2:1)

Арбітр: Юдін

Голи: Барабаш (8), Камінський (14), Потюк (32) – Бондар (15, 38)

«ЕкоАльт»: Величко, Тихонюк, Камінський, Потюк, Михайлов, Мокрота, Булка, Щіпанський, Рибчинський, Волощук, Кримінський, Барабаш

«Дантист»: Рибак, Кукурудза, Тимофієв, Мельник, Бондар, Терещенко, Рудий, Гук, Городецький, Лупійчук

Попередження: Камінський (23) – Городецький (12), Мельник (46)

В заключній грі 9-ого туру у дивізіоні трімфував «ЕкоАльт», який виявився сильнішим за «Дантист». Перший тайм завершився за мінімальної переваги номінальних господарів, які вже в дебюті другої 23-ти хвилинки зусиллями Потюка довели перевагу до двох забитих м’ячів, зробивши вагому заявку на підсумковий успіх. Віддамо належне «Дантисту», який завдяки голу Бондара зумів відродити інтригу в матчі, скоротивши відставання у рахунку до мінімального, однак на більше у цій зустрічі номінальні гості не спромоглися – 3:2 на користь «ЕкоАльту», який завдяки цій перемозі суттєво покращує власне турнірне становище, підіймаючись на сьомий рядок у табелі про ранги дивізіону 3.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ