Преміум-ліга: неймовірний камбек «Красилова-Ортопеда»

0
2269

Поєдинки 12-ого туру у дивізіонах 2 та 3 видалися неймовірно результативними

Поступово наближається до свого завершення груповий етап Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу, організованого Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. До фінішу першої частини розіграшу залишився лише один тур, отож боротьба в останніх матчах буде неймовірно захоплюючою на всіх полюсах турнірної таблиці. Чергові матчі у дивізіонах 2 та 3, які відбулися цього вік-енду, це підтвердили сповна: вистачало і ефектних голів, і безліч оригінальних комбінацій, емоцій (куди ж без них у футзалі!) та несподіваних результатів. Про це все далі в нашому огляді.

«Вентс» – «Бамбук» – 2:1 (1:1)

Арбітри: Щепанський, Бойко

Голи: Бідюк (11), Побережник (49, пен.) – Олесь (8)

«Вентс»: Болістовський, Восканян, Побережник, Дикий, Святий, Бондар, Д. Жаріков, Бідюк, Луцюк

«Бамбук»: Гарбар, Антонов, Олесь, Кушнірук, Стеценко, Кучерук, Денисов, Краєвський

Чергову перемогу здобув «Вентс», який в стартовому матчі 12-ого туру переграв «Бамбук». Розпочали краще гру номінальні гості, які на 8-ій хвилині повели у рахунку після влучного удару Олеся, однак «вентсівці» не опустили руки, і майже відразу зусиллями Бідюка відновили статус-кво. Надалі довгий час рівна гра на майданчику справедливо знаходила своє відображення у цифрах на табло. Все вирішив епізод на 49-ій хвилині, коли захисника «Бамбука» не за правилами зіграли у власному карному майданчику проти Побережника, і арбітр, не вагаючись вказав на «позначку». Сам постраждалий й холоднокровно реалізував «вирок», встановивши остаточний рахунок на табло – 2:1 на користь «Вентса», який піднімається вже на третю сходинку у дивізіоні 2.

«Фаворит» – «Патріот» – 5:8 (2:4)

Арбітри: Щепанський, Бойко

Голи: Мевша (20), Заузолков (25), Ташкінов (29, 50), Ткачишин (48) – Палійчук (2, 39), Марчук (16, 39), Патоїшин (19), Микитюк (24), Папроцький (34, 47)

«Фаворит»: Януш, Мевша, Веселовський, Ташкінов, Р. Огороднічук, Ткачишин, Заузолков

«Патріот»: Дрижа, Папроцький, Палійчук, Марчук, Вольський, Микитюк, Патоїшин

Перервав безвиграшну серію «Патріот», який в 12-ому турі в гольовій перестрілці виявився точнішим за «Фаворит». З перших секунд суперники розпочали діяти у відкритій манері, відповідаючи атакою на атаку, і як часто буває у подібних випадках, все вирішила  реалізація, яка в цей день була кращою у «патріотівців», які вісім із своїх численних атакувальних випадів довели до логічного завершення у вигляді забитих м’ячів. «Фавориту» ж подібне вдалося лише п’ять разів, чого виявилося замало бодай для нічиєї – 8:5 на користь «Патріота», який завдяки цьому успіху забезпечує собі путівку у плей-офф змагань у дивізіоні 2. В складі переможців найбільш активним було тріо Палійчук-Марчук-Папроцький, кожен з якого оформив по дублю.

«Мустанг-Автолідер» – «Новатор» – 2:2 (1:0)

Арбітри: Бойко, Щепанський

Голи: Кореганов (21), Третьяков (50) – Лисий (38), О. Вараниця (45)

«Мустанг-Автолідер»: Кисельов, Голець, Петрук, Кореганов, Третьяков, Віт. Сироватко, Будченко, Косевич

«Новатор»: Жовнір, Лисий, О. Вараниця, М. Вараниця, Горошко, Осадчук, Бедратий, Мостовий, Тернавський

Попередження: Голець (7), Кореганов (43) – Бедратий (49)

Напруженим видався двобій між «Мустангом-Автолідером» та «Новатором». Перший тайм краще провели «мустангівці», які завдяки голу Кореганова вирушили на перерву із мінімальною перевагою у рахунку, однак варте віддати належне «новаторцям», які не опустили руки, і всередині другої 25-ти хвилинки зусиллями Лисого та Вараниці зуміли переламати хід подій на свою користь. Однак втримати переможний результат «новаторцям» не судилося. Кореганов і компанія не полишали надій відігратися, активно діючи в атаці, змушуючи цим самим свого суперника нервувати та грішити порушеннями правил. Інтрига досягла свого апогею на 50-ій хвилині, коли номінальні гості перевищили допустимий ліміт фолів та отримали дабл-пенальті у власні ворота. Третьяков з «точки» холоднокровно переграв Жовніра, дозволивши своїй команді врятуватися від поразки – бойова нічия із рахунком 2:2.

«Олімпік» – «Товтри» – 5:0 (2:0)

Арбітри: Попик, Куцак

Голи: Полупан (4, 50), Деговець (24), Муляр (33), В. Бабак (40)

«Олімпік»: Чмелюк, Соломко, Деговець, Полупан, О. Бабак, Муляр, В. Бабак, Кліщенко

«Товтри»: Рудюк, Червоняк, Бойко, Садовнік, Чорний, Ліщук, Клапченко, Вільчинський, Дзюбак, Сердуніч, Деркач, Гаєвський

Продовжує «збирати скальпи» старокостянтинівський «Олімпік», який в 12-ому турі розгромив «Товтри». Забивши два «сухі» м’ячі у ворота свого опонента, колектив із Старокостянтинова вирішив не зупинятися на досягнутому, і після перерви ще тричі змусивши капітулювати Рудюка в ефектному стилі довів справу до переможного завершення. Спантиличені таким розвитком подій «Товтри» не спромоглися відповісти бодай голом престижу – 5:0 на користь «Олімпіка», який продовжує утримувати другу позицію у дивізіоні 2, відстаючи від лідера, «Красилова-Ортопеда» лише на один заліковий бал. В останньому турі «регулярки» ці суперники зустрінуться між собою та в очному двобої і визначать хто ж вийде у стадію плей-офф з першого місця, а хто – з другого.

«Олімп» – «Красилів-Ортопед» – 2:3 (1:0)

Арбітри: Куцак, Попик

Голи: Романов (14), Гуліватий (33) – Антонець (47), Мельник (50), Алексеєв (50)

«Олімп»: Бровчук, Гуліватий, Гуценюк, Романов, Івановський, Блажко, Біляк, Наконечний, Подневич, Берлінський, Гайновський, Підпанюк

«Красилів-Ортопед»: Борщ, Когут, Олексюк, Мельник, Алексеєв, Дячук, Вербовий, Середюк, Перцович, Антонюк

Попередження: Блажко (16), Біляк (35) – Мельник (9), Олексюк (13), Когут (33)

Вилучення: Когут (33, нецензурні вислови на адресу арбітра матчу)

Центральний матч туру у дивізіоні 2, в якому зустрічалися «Олімп» та «Красилів-Ортопед», сповна виправдав свій статус. Левову частку ігрового часу привабливіше на майданчику в ігровому плані виглядала команда із Деражні, яка пішла на перерву із мінімальним гандипом у рахунку після голу Романова, а в середині другої 25-ти хвилинки подвоїла власну перевагу завдяки влучному удару Гуліватого. «Красилів-Ортопед» не опускав руки, і відігравши під завісу гри один м’яч (відзначився Антонець), прийняв сміливе та ризиковане рішення – перейти на гру в п’ять польових. Ризик виправдав себе сповна – спочатку Мельник відновив статус-кво, а вже Алексеєв через 17 секунд схилив шальки терезів на користь номінальних гостей!!! В «Олімпа» вже для того аби врятуватися від поразки ні було вже ні часу, ні можливості – вольова перемога «Красилова-Ортопед» із рахунком 3:2, який завдяки цьому успіху продовжує зберігати лідерство у дивізіоні 2.

«Менс» – «Лада» – 1:2 (1:2)

Арбітри: Подворний, Гончарук

Голи: Є. Павлюк (21) – А. Шульган (21), Мустафін (22)

«Менс»: Мишко, Вінницький, Лісоводський, Лисий, Є. Павлюк, Юзвак, Дарченко, В. Павлюк

«Лада»: Анд. Панасенков, Лисюк, П. Шульган, Дияк, Іск. Умаров, Мустафін, Підлісний, Малюта, А. Шульган

Попередження: Юзвак (25) – П. Шульган (12)

Здобула три очки і «Лада», яка в наднапруженому поєдинку виявилася сильнішою за «Менс». Розпочали гру суперники доволі активно, однак до забитих м’ячів справа дійшла ближче до завершення першого тайму, коли результативними ударами обмінялися Євген Павлюк та Андрій Шульган, а через декілька секунд Мустафін голом у власному виконанні схилив шальки терезів на користь своєї команди. Надалі суперники створили вдосталь нагод для взяття воріт одне одного, однак цифри на табло так і залишилися незмінними – 2:1 на користь «Лади», яка здобуваючи надважливі три очки піднімається на шосте місце у дивізіоні 2.

«Прикордонник» – «Філтекс-Аваль» – 1:3 (1:0)

Арбітри: Подворний, Гончарук

Голи: Мельников (1) – Чижов (46), Шляховий (47), Васільєв (50)

«Прикордонник»: Ільков, Мельников, Дьомін, Куліковський, Басистий, Цуприк, Грига, Савчук, Голенко, Власов, Тимощук

«Філтекс-Аваль»: Незборецький, Якубовський, Вакух, Подольський, Свіщов, Васильєв, Чижов, Васильчук, Ярославський, Шляховий, Хдейр, Підлісний

Попередження: Куліковський (33) – Подольський (14), Васильчук (30)

В заключному матчі 12-ого туру у дивізіоні 2 святкував перемогу «Філтекс-Аваль», який здолав опір «Прикордонника». «Прикордонники», над якими нависла серйозна загрозу вильоту, вже на першій хвилині повели у рахунку після голу Мельникова, однак розвинути свій успіх не змогли. Номінальні гості не опустили руки, і ударно провівши кінцівку матчу, впродовж якої тричі змусили капітулювати Ількова, зуміли перевернути все з ніг на голову та вирвати переможний результат – 3:1 на користь «Філтекса-Аваль», який завдяки цьому успіху закріплює власні позиції у середині турнірної таблиці, а ось «Прикордонник», програвши у цій грі, оформлює виліт із дивізіону 2.

«Атлетик-Ферозіт» – «Дантист» – 3:3 (1:1)

Арбітр: Попик

Голи: Ліповуз (3, 44), Розізнаний (46) – Кукурудза (5), Терещенко (26, 42)

«Атлетик-Ферозіт»: Тюменцев, Ярмоленко, Яюс, Ліповуз, Степанюк, Кривак, Базелюк, Розізнаний, Загребельний, Денисюк

«Дантист»: Рибак, Кукурудза, Розуман, Терещенко, Улітін, Кузема, Тимофієв, Бондар, Мельник, Рудий

Попередження: Ярмоленко (17), Ліповуз (28), Базелюк (28)

Вилучення: Денисюк (46, нецензурні вислови на адресу арбітра матчу)

Програму 12-ого туру у дивізіоні 3 відкривав поєдинок між «Атлетиком-Ферозіт» та «Дантистом». Всередині другого тайму привабливішими шанси на підсумковий успіх виглядали у номінальних гостей, які володіли відчутним гандикапом у два забиті м’ячі, однак варте віддати належне «Атлетику-Ферозіту», який не опустив руки, і проявивши характер, зумів врятуватися від поразки. Спочатку Ліповуз, скоротивши розрив до мінімуму, а масну крапку у матчі поставив Розізнаний, який на останніх секундах завершив стрімку атаку власної команди результативним ударом – бойова нічия із рахунком 3:3, яка залишає обидва колективи у нижній частині турнірної таблиці.

«Прикордонник-2» – «ЕкоАльт-Адрія» – 1:5 (1:2)

Арбітр: Попик

Голи: Шевчук (19) – Шнира (4, 43), Лис (16, 35, 36)

«Прикордонник-2»: Герчак, Заячук, Лукачик, Вавринюк, Шевчук, Жуковський, Леонтієв, Котирло

«ЕкоАльт-Адрія»: Коник, Гончар, Музика, Трофанюк, Яворський, Шнира, Лис, Гонтківський, Щепінський, Рогульський

Попередження: Щепінський (46)

Здобула три очки «ЕкоАльт-Адрія», яка в 12-ому турі виявилася сильнішою за «Прикордонник-2». Перший тайм завершився за мінімальної переваги номінальних господарів у рахунку, що обіцяло доволі цікаве продовження подій на майданчику після перерви, однак його свідками вболівальники у спорткомплексі «Конфермат» так і не стали. Виною тому, перш за все, більш ніж переконлива гра підопічних Олега Рогульського у другій половині матчу, які провівши в ефектному стилі три «сухі» м’ячі у ворота Герчака зняли усі питання щодо переможця – 5:1 на користь «ЕкоАльт-Адрії», яка завдяки цьому успіху відривається від небезпечної зони вильоту у дивізіоні 3.

«Ветеран» – «Спорттовари.com» – 19:4 (9:1)

Арбітр: Фарина

Голи: Деусов (6, 22), Сендель (8, 19, 23, 33, 38, 41, 41, 42), Клещенков (11), Ращик (13, 23, 40, 44), Туз (16, 32), Рендяк (26, 38) – Скотинянський (21), С. Понятовський (37), Присяжнюк (38), Пахно (46)

«Ветеран»: Лановий, Деусов, Туз, Сендель, Матанчук, Рендяк, Ращик, Власов, Клещенков

«Спорттовари.com»: Мадзяновський, Допералов, Пахно, Присяжнюк, С. Понятовський, Скотинянський, Нікіфоров, Аль Асфар, Семиконь

Попередження: Лановий (22), Деусов (28)

Вкотре потішив своїх вболівальників «Ветеран», який в 12-ому турі каменя на каменя не залишив від «Спорттоварів.com». Номінальні господарі в усіх ігрових компонентах переважали свого опонента на майданчику, в підсумку втіливши власну перевагу у дев’ятнадцять (!) забитих м’ячів у ворота бідолашного Мадзяновського, які проводилися на будь-який смак вибагливої публіки. Найбільш активним у стадії завершення атак був Олексій Сендель – на його рахунку вісім результативних ударів. «Спорттовари.com» спромоглися відповісти лише чотирма влучними ударами, лише дещо підсолодивши гіркоту власної поразки – розгромна перемога «Ветерану» із рахунком 19:4.

«Карат-Олешин» – ФК «Литвина» – 5:9 (1:5)

Арбітри: Фарина

Голи: Гринчук (19), Сінькевич (26, 32), Пасічник (42), Століта (46) – Ю. Чернецький (1, 45), Качур (6), Костецький (13, 17, 45, 46), Буцький (44, 46)

«Карат-Олешин»: Акінін, Хребтатий, Гринчук, Гуляк, Століта, Сінькевич, Лисий, Пасічник

ФК «Литвина»: А. Чернецький, Марчук, Григоренко, Костецький, Ю. Чернецький, Буцький, Качур, Столяр, Койчев

Попередження: Пасічник (37), Сінькевич (46) – Марчук (14), Буцький (23)

Центральний матч 12-ого туру у дивізіоні 3, в якому зустрічалися «Карат-Олешин» та ФК «Литвина», потішив незабутньою гольовою феєрією. З перших хвилин суперники розпочали діяти у відкритій манері, відповідаючи атакою на атаку, і як завжди буває у подібних випадках, вирішальними у визначенні переможця стали вдалі дії у їх завершенні. З цим компонентом краще справи в цей день виглядали у команди з Городка, яка дев’ять із своїх численних атакувальних випадів довела до логічного завершення у вигляді забитих м’ячів. «Каратівцям», знекровленими травмами групи ключових виконавців, подібне вдалося лише п’ять разів, чого виявилося замало бодай для нічиєї – результативна перемога ФК «Литвина» із рахунком 9:5, яка завдяки цьому успіху піднімається на п’яте місце у дивізіоні 3. В складі переможців найбільш активним був Юзеф Костецький – в його активі покер.

«Родові помістя-Адвокат» – «ККФА-Vivasan» – 10:3 (3:1)

Арбітр: Фарина

Голи: Білецький (11, 30, 40, 46), Козак (18), Горчиця (23), Галюк (27, 33), Кравчук (27), Забавчук (40) – Матковський (14, 39), Забавський (46)

«Родові помістя-Адвокат»: Кащенко, Козак, Галюк, Горчиця, Крафт, Дунець, Кравчук, Забавчук, Білецький, Буткевич, Цибрій, Никонюк, Зозуля

«ККФА-Vivasan»: Токовенко, Маркович, Суліма, Забавський, Матковський, Дрозда, Феринський, Рудоман, Жовтобрюх, Король, Мельник, Гуторов, Свідерський, Щіпановський

Попередження: Матковський (23)

Потішили своїх вболівальників «Родові помістя-Адвокат», які в 12-ому турі доволі несподівано, однак заслужено розгромили міцний «ККФА-Vivasan». Номінальні господарі, в складі яких головною ударною силою в цьому матчі був Сергій Білецький, з перших хвилин заволоділи відчутною ігровою перевагою, яку в підсумку втілили у десять забитих м’ячів у ворота Токовенка. «Вівасанівці» за відсутності Сушицького, який цей матч пропускав через дискваліфікацію, виглядали незвично для себе блідо в атаці, відповивши в підсумку лише трьома влучними ударами – 10:3 на користь «Родових помість-Адвокату», які завдяки цьому успіху піднімаються на другу позицію у дивізіоні 3 та за тур до завершення групового етапу забезпечують путівку у плей-офф.

ФК «ЛП-Добряк» – «AVIVA» – 3:2 (2:1)

Арбітр: Сас

Голи: О. Муравський (6, 22), Жучковський (39) – Якубов (23, 26)

ФК «ЛП-Добряк»: Ковальчук, О. Муравський, А. Муравський, Зінченко, Скальський, Жучковський, Пучков, Семенюк

«AVIVA»: Бондаренко, Євтушок, Клімішин, Якубов, Чеботарьов, Резніченко, Рабченюк, Подуфалий, Доліба

Попередження: О. Муравський (28)

Неймовірно напруженим видався двобій між ФК «ЛП-Добряк» та «AVIVA». Левову частку ігрового часу на майданчику можна було спостерігати рівну гру, яка справедливо знаходила своє відображення у цифрах на табло, і здавалося, що все так і завершиться, однак зовсім іншої думки на рахунок цього був Жучковський, який голом у власному виконанні під завісу зустрічі приніс номінальним господарям надважливу у турнірному плані перемогу – 3:2 на користь ФК «ЛП-Добряк».

«Полонія» – «ЕкоАльт» – 2:5 (0:3)

Арбітр: Сас

Голи: Батурко (36), Мусієнко (46) – Михайлов (4, 9, 22, 29), Рибчинський (26)

«Полонія»: Ніскевич, Левицький, Галкін, Батурко, Кравчук, Янковий, Мусієнко, Качур, Ковальський, Цимбал, Боденчук, Цілінський

«ЕкоАльт»: Величко, Тихонюк, Камінський, Михайлов, Рибчинський, Кримінський, Булка, Щіпановський

Попередження: Батурко (14)

Вилучення: Ковальський (37, позбавлення суперника явної можливості забити м’яч)

В заключній грі 12-ого туру у дивізіоні 3 перемогу святкував «ЕкоАльт», який виявився сильнішим за «Полонію». Фактично, доля зустрічі була вирішена ще у першій 23-ти хвилинці, впродовж якої підопічні Максима Роговського у впевненій манері провели три «сухі» м’ячі у ворота свого опонента. Після перерви «Полонії» вдалося вирівняти хід гри, однак нівелювати відставання за підсумками першої половини матчу Мусієнко і компанія так і не змогли – 5:2 на користь «ЕкоАльту», який завдяки цьому успіху стає ще одним учасником плей-офф у дивізіоні 3. В складі переможців найбільш активним був Олександр Михайлов – на його рахунку чотири забиті м’ячі.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ