Преміум-ліга: «Красилів-Ортопед» і «Ветеран» зміцнюють свої лідерські позиції

0
2787

Матчі 8-ого туру змагань  в дивізіонах 2 та 3 видалися багатими на забиті м’ячі

Загострюється інтрига в розіграші Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу, організованого Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. Минулого вік-енду змагальний марафон продовжився матчами 8-ого туру в дивізіонах 2 та 3, які сповна потішили багаточисленну глядацьку аудиторію видовищним футзалом та зливою забитих м’ячів. Про це все далі в нашому огляді.

«Патріот» – «Красилів-Ортопед» – 3:10 (0:5)

Арбітри: Сас, Попик

Голи: Микитюк (32), Палійчук (45, 48) – Середюк (4, 8), Вербовий (13), Федченко (17), Кльоц (23, 33, 49), Алексеєв (29), Перцович (36), Когут (40)

«Патріот»: Лівчинський, Марущак, Марчук, Микитюк, Палійчук, Гах, Зозуля, Вольський

«Красилів-Ортопед»: Алексеєв, Середюк, Мельник, Борщ, Федченко, Когут, Вербовий, Дячук, Кльоц, Перцович

Попередження: Микитюк (40)

Центральний матч 8-ого туру в дивізіоні 2, у якому зустрічалися «Патріот» та «Красилів-Ортопед», так і не виправдав надій багаточисленних вболівальників. Виною тому, перш за все, більш ніж переконлива гра команди із Красилова, яка продемонструвавши свої найкращі якості на майданчику, відвантажила по п’ять м’ячів у ворота Лівчинського в кожному із таймів, знявши усі питання щодо переможця ще задовго до фінального свистка. Спантиличені таким розвитком подій «патріотівці» зуміли відповісти лише трьома влучними ударами – розгромна перемога «Красилова-Ортопеда» із рахунком 10:3, який завдяки цьому успіху закріплюється на чолі турнірної таблиці змагань у дивізіоні 2. В складі переможців найбільш активним був Ігор Кльоц – в його активі хет-трик.

«Олімпік» – «Менс» – 6:3 (1:1)

Арбітри: Попик, Сас

Голи: Деговець (22, 40, 43), Гапон (40), Гілюк (42, аг., 48, аг.) – Шадрін (13), Гілюк (48), Левчук (48)

«Олімпік»: Кліщенко, Соломко, Гапон, Деговець, Полупан, Бабак, Залевський, Котик

«Менс»: Мишко, Лісоводський, Гілюк, Юзвак, В. Павлюк, Левчук, Шадрін, Є. Павлюк, Загоранський

Попередження: Соломко (30) – Шадрін (11)

Вилучення: Шадрін (32, друге попередження)

Не відстає від лідера і старокостянтинівський «Олімпік», який в 8-ому турі виявився сильнішим за «Менс». Перший тайм завершився за нічийного рахунку, що обіцяло доволі цікаве продовження подій на майданчику після перерви, однак не так сталося, як гадалося. Продемонструвавши усі свої сильні сторони, колектив із Старокостянтинова доволі швидко відвантажив м’ячів у ворота Мишка, зробивши цим самим більш ніж вагому заявку на підсумковий успіх. Відзначимо, що в двох випадках супернику «допомагали» самі «менсівці», які зрізали шкіряний снаряд у власні ворота після флангових прострілів. Номінальні гості ж поступово зуміли перехопити ігрову ініціативу, та зусиллями Гілюка та Левчука дещо скоротити відставання, однак на те, аби врятуватися від поразки у «Менса» вже не було ні часу, ні можливості – 6:3 на користь «Олімпіка», який продовжує дихати у спину лідера дивізіону 2, «Красилова-Ортопед», відстаючи від нього усього лише на один заліковий бал. У складі переможців в цій грі відзначимо Олега Деговця, який записав на свій бомбардирський рахунок три забиті м’ячі.

«Бамбук» – «Товтри» – 5:1 (1:0)

Арбітри: Сас, Попик

Голи: Антонов (9), Солонинко (30, 49), Стеценко (42), Кульбачний (48) – Садовнік (41)

«Бамбук»: Денисов, Антонов, Плосконос, Олесь, Кушнірук, Павліш, Кучерук, Солонинко, Кульбачний, Стеценко

«Товтри»: Деркач, Забродський, Червоняк, Садовнік, Луньо, Ліщук, Клапченко, Вільчинський, Дзюбак, Сердунич

Попередження: Олесь (22)

Здобув перемогу і «Бамбук», який виявився сильнішим за «Товтри». Номінальні господарі в усіх ігрових компонентах переважали свого опонента на майданчику, в підсумку п’ять із своїх численних атак довівши до логічного завершення у вигляді забитих м’ячів, на що «Товтри» спромоглися відповісти лише голом престижу – 5:1 на користь «Бамбука», який завдяки цій перемозі піднімається на шосту позицію у дивізіоні 2, суттєво покращуючи власні шанси на вихід у стадію плей-офф. У стані переможців відзначимо Ярослава Солонинка, який відзначився двома забитими м’ячами.

«Мустанг-Автолідер» – «Філтекс-Аваль» – 3:2 (1:0)

Арбітри: Гончарук, Фарина

Голи: Косевич (24), Кореганов (49), Третьяков (50) – Юнчик (32), Ярославський (38)

«Мустанг-Автолідер»: Кисельов, Кореганов, Петрук, Віт. Сироватко, Косевич, Третьяков, Будченко

«Філтекс-Аваль»: Підлісний, Якубовський, Вакух, Васильчук, Дацишин, Ярославський, Васільєв, Свіщов, Юнчик

Попередження: Кореганов (44) – Васільєв (43)

Неймовірно напруженим видався двобій сусідів по турнірній таблиці, «Мустангу-Автолідера» та «Філтексу-Аваль». Після першого тайму ближчими до успіху були номінальні господарі, які володіли мінімальною перевагою у рахунку після голу Косевича «у роздягальню», однак після відпочинку цікавіше виглядали на майданчику вже гравці «Філтексу-Аваль», які зусиллями Юнчика та Ярославського перевернули у матчі все з ніг на голову. Здавалося, що все так і завершиться, однак зовсім по-іншому на рахунок цього вважали «мустангівці»: на 49-ій хвилині Кореганов зрівняв рахунок, а Третьяков, завершивши влучним ударом багатоходівку своєї команди на останніх секундах, схилив шальки терезів на користь номінальних господарів – вольова перемога «Мустангу-Автолідера» із рахунком 3:2, який завдяки цьому успіху дещо віддаляється від небезпечної зони вильоту.

«Олімп» – «Прикордонник» – 7:6 (4:4)

Арбітри: Фарина, Гончарук

Голи: Гуліватий (11), Блажко (14, 22, 27), Романов (20), Мельников (27, аг.), Золотар (33) – Цуприк (6, 12, 22), Дьомін (15, 37, 45)

«Олімп»: Гайновський, Гуліватий, Романов, Блажко, Біляк, Гуценюк, Воробей, Івановський, Золотар, Наконечний, Подневич, Молнар, Дмитришен, Берлінський

«Прикордонник»: Тимощук, Мельников, Цуприк, Дьомін, Голенко, Власов

Попередження: Гуліватий (13) – Власов (20)

Неймовірною гольовою феєрією потішили власних вболівальників «Олімп» та «Прикордонник», матч між якими продовжував програму 8-ого туру змагань у дивізіоні 2. З перших секунд суперники розпочали діяти у відкритій манері, відповідаючи атакою на атаку, і як часто буває у подібних випадках, вирішальними у визначенні переможця стали вдалі дії у стадії їх завершення. З цим компонентом краще в цей день справи були у колективу із Деражні, який сім із своїх численних атакувальних випадів завершив забитими м’ячами. «Прикордонник», в складі якого солював дует Цуприк-Дьомін, кожен з якого по три рази змушував капітулювати Гайновського, відповів лише шістьма влучними ударами, чого виявилося замало бодай для нічиєї – результативна перемога «Олімпа» із рахунком 7:6, який завдяки власному успіху та осічці «Патріота» виходить на третє місце у дивізіоні 2. В складі переможців найбільш активним був Микола Блажко – в його активі хет-трик.

«Вентс» – «Новатор» – 6:2 (1:2)

Арбітри: Фарина, Бойко

Голи: Святий (19), Грицик (29), Д. Жаріков (33, 39), Побережник (36, пен., 43) – Лисий (5), Мельник (10)

«Вентс»: Болістовський, Восканян, Побережник, Монастирський, Луцюк, Святий, Бідюк, Діброва, Грицик, Дикий, Д. Жаріков, М. Жаріков, Бондар

«Новатор»: Прокопишен, Новік, Осадчук, Бедратий, О. Вараниця, М. Вараниця, Горошко, Лисий, Мельник, Тернавський

Попередження: Мельник (10), Новік (25)

Вилучення: Мельник (45, друге попередження)

Потроху оговтується після не надто вдалого старту «Вентс», який в 8-ому турі здолав опір «Новатора». Хоча все розпочиналося доволі оптимістично для «новаторців», які пішли на перерву із мінімальною перевагою у рахунку, однак у другій 25-ти хвилинці на майданчику солювали вже гравці «Вентса», які в ефектному стилі провівши п’ять «сухих» м’ячів у ворота Прокопишена зуміли переламати хід подій на свою користь та вирвати переможний результат – 6:2 на користь «Вентса», який завдяки цьому успіху впритул наближається до групи лідерів змагань у дивізіоні 2.

«Фаворит» – «Лада» – 2:6 (0:2)

Арбітри: Бойко, Фарина

Голи: Ташкінов (34), Мевша (49) – Підлісний (9), Дияк (24), Мустафін (35, 50), Іск. Умаров (42, 45)

«Фаворит»: Януш, Мевша, Ташкінов, Альміз, Р. Огороднічук, Веселовський, Д. Огороднічук, Ткачишин, Заузолков, Залуцький

«Лада»: Анд. Панасенков, Мустафін, П. Шульган, Іщук, Іск. Умаров, Дияк, Шульган, Арт. Панасенков, Лисюк, Підлісний

В заключному матчі 8-ого туру у дивізіоні 2 святкувала перемогу «Лада», яка виявилася сильнішою за «Фаворит». Зробивши вагому заявку на підсумковий успіх ще у першому таймі, в якому номінальні гості двічі змусили капітулювати Януша, «Лада» вирішила не зупинятися на досягнутому у другій 25-ти хвилинці, в ефектному стилі провівши ще чотири м’ячі у ворота свого опонента, які стали наслідком блискучої індивідуальної майстерності дуету Мустафін-Умаров, кожен з якого записав на свій рахунок по дублю. На все це «Фаворит» зумів відповісти лише двома влучними ударами, в підсумку дещо підсолодивши гіркоту власної поразки – 6:2 на користь «Лади», яку ця перемога піднімає на п’ятий щабель у турнірній таблиці змагань у дивізіоні 2.

«Атлетик-Ферозіт» – «AVIVA» – 3:6 (0:2)

Арбітр: Муляр

Голи: Ліповуз (29), Степанюк (29, 30) – Чеботарьов (4), Резніченко (23), Якубов (25, 26), Рабченюк (35), Казва (37)

«Атлетик-Ферозіт»: Загребельний, Яюс, Розізнаний, Ліповуз, Степанюк, Базелюк, Лисюк, Кривак, Денисюк

«AVIVA»: Бондаренко, Вислободський, Клімішин, Якубов, Чеботарьов, Резніченко, Рабченюк, Подуфалий, Доліба, Казмірчук, Казва, Кобзаренко

Попередження: Лисюк (15), Кривак (28)

В стартовому матчі 8-ого туру у дивізіоні 3 святкувала перемогу «AVIVA», яка переграла «Атлетик-Ферозіт». В середині другого тайму номінальні гості володіли відчутною перевагою у чотири забиті м’ячі, однак віддамо належне «атлетикам», які не опустили руки, і проявивши неймовірні моральні-вольові якості, впродовж однієї хвилини зуміли провести три м’ячі у ворота Бондаренка, скоротивши відставання у рахунку до мінімального та відродивши інтригу в матчі, однак на більше зусиль «Атлетика-Ферозіт» у цьому матчі не вистачило. Навпаки, Рабченюк та Казва влучними ударами під завісу протистояння зняли усі питання щодо переможця – 6:3 на користь «AVIVA», яка завдяки цьому успіху закріплюється на другій позиції у дивізіоні 3.

«Родові помістя-Адвокат» – «ЕкоАльт-Адрія» – 4:3 (3:2)

Арбітр: Муляр

Голи: Козак (2, 10), Никонюк (17), Галюк (34) – Трофанюк (3), Музика (19, пен.), Яворський (37)

«Родові помістя-Адвокат»: Кащенко, Зозуля, Галюк, Козак, Крафт, Дунець, Кравчук, Цибрій, Буткевич, Никонюк, Горчиця, Білецький, Пипа, Забавчук

«ЕкоАльт-Адрія»: Коник, Гончар, Музика, Трофанюк, Яворський, Шнира, Гонтківський, Щепінський, Рогульський

Попередження: Никонюк (7), Галюк (34) – Музика (35), Трофанюк (46)

Вилучення: Никонюк (28, друге попередження)

Неймовірно напруженим видався двобій між «Родовими помістями-Адвокат» та «ЕкоАльтом-Адрією». Після першого тайму привабливішими шанси на підсумковий успіх виглядали у номінальних господарів, які володіли мінімальною перевагою у рахунку, їх ж в дебюті другої 23-ти хвилинки суттєво збілишив Галюк. Віддамо належне «ЕкоАльт-Адрії», яка не опустила руки і вже майже відразу зусиллями Яворського скоротила розрив до мінімуму, а в час, який залишався до фінальної сирени, відчайдушно намагалася врятуватися від поразки, проте номінальним гостям ціною надзусиль таки вдалося втримати переможний результат – 4:3 на користь «Родових помість-Адвокату», які завдяки цій перемозі піднімаються на третій щабель у табелі про ранги змагань в дивізіоні 3. У складі переможців найбільш активним був Євген Козак – в його доробку два забиті м’ячі.

«Дантист» – «Спорттовари.com» – 2:5 (1:2)

Арбітр: Фертюк

Голи: Мельник (5), Бондар (26) – Блазунь (15), Гнатюк (22, 43, 46), Нікіфоров (34)

«Дантист»: Рибак, Кукурудза, Тимофієв, Терещенко, Мельник, Бондар, Лупійчук, Городецький, Стефанишин, Кузема, Кубряк

«Спорттовари.com»: Мадзяновський, Скотинянський, Присяжнюк, Допералов, Нікіфоров, Пахно, О. Понятовський, С. Понятовський, Гнатюк, Блазунь, Аль Асфар

Попередження: Городецький (43)

Вперше смак перемоги у новому сезоні відчули «Спорттовари.com», які виявилися сильнішими за «Дантист». Звітний матч сміливо можна охрестити бенефісом одного гравця, а саме харизматичного нападника «Спорттоварів», Валентина Гнатюка, який хет-триком у власному виконанні підготував номінальним гостям вагоме підгрунтя для першої перемоги у сезоні. Його вдалий почин підтримали й інші партнери по команді, ще двічі змусивши капітулювати Рибака. Спантиличені таким розвитком подій гравці «Дантиста» зуміли відповісти лише двома влучними ударами, чого виявилося замало бодай для нічиєї – 5:2 на користь «Спорттоварів.com», які завдяки цьому успіху залишають останнє місце у турнірній таблиці.

«Полонія» – «Карат-Олешин» – 1:7 (0:2)

Арбітр: Фертюк

Голи: Іщук (27) – Пасічник (9, 22, 32), Сінькевич (34), Хребтатий (37), М. Лисий (43), В. Лисий (45)

«Полонія»: Левіцький, Ніскевич, Ковальчук, Іщук, Мусієнко, Цілінський, Батурко, Ковальський, Боденчук, Цимбал, Качур, Галкін, Кравчук, Янковий

«Карат-Олешин»: Нагорняк, Садовський, Століта, Гуляк, Хребтатий, Пасічник, М. Лисий, Сінькевич, В. Лисий, Гринчук

Попередження: Кравчук (14)

Потішив власних вболівальників «Карат-Олешин», який в 8-ому турі впевнено переграв одного із аутсайдерів турнірної гонки у змагані 3, «Полонію». Провівши два «сухі» м’ячі у ворота свого опонента у першому таймі, «каратівці» вирішили не зупинятися на досягнутому, і ще п’ять разів змусивши капітулювати Левіцького після перерви, зняли усі питання щодо переможця ще задовго до фінального свистка. «Полонія» ж зуміла лише голом престижу лише дещо підсолодити гіркоту власної поразки – 7:1 на користь «Карату-Олешина», який завдяки цій перемозі впритул наближається до трійки лідерів змагань у дивізіоні 3. В складі переможців найбільш активним був Олексій Пасічник – на його рахунку три забиті м’ячі.

ФК «ЛП-Добряк» – ФК «Литвина» – 0:0

Арбітр: Ю. Папірович

ФК «ЛП-Добряк»: Касапчук, Скальський, О. Муравський, Зінченко, Пучков, Ковальчук, Семенюк, Козубович

ФК «Литвина»: А. Чернецький, Марчук, Григоренко, Ягозінський, Демкович, Буцький, Качур, Койчев, Цапін

Попередження: Ягозінський (16)

Напруженим видався двобій між ФК «ЛП-Добряк» та ФК «Литвина». З перших хвилин суперники розпочали діяти у відкритій манері, відповідаючи атакою на атаку, однак, жодна з них так і не завершилася взяттям воріт, що сильно здивувало багаточисленних вболівальників у спорткомлексі «Конфермат». В підсумку – рідкісна як для футзалу нульова нічия, яку не може занести собі у актив жоден із суперників.

«ККФА-Vivasan» – «ЕкоАльт» – 4:4 (0:3)

Арбітр: Ю. Папірович

Голи: Бігус (32, 46, 46), Феринський (37) – Михайлов (20), Мокрота (23), Потюк (23, 34)

«ККФА-Vivasan»: Свідерський, Маркович, Забавський, Матковський, Дрозда, Сушицький, Токовенко, Феринський, Рудоман, Жовтобрюх, Бігус, Мельник, Суліма, Гуторов

«ЕкоАльт»: Величко, Тихонюк, Потюк, Камінський, Волощук, Михайлов, Мокрота, Булка, Рибчинський, Щіпанський

Продовжував програму 8-ого туру у дивізіоні 3 ще один цікавий двобій, у якому силами на майданчику мірялися «ККФА-Vivasan» та «ЕкоАльт». Після першого тайму привабливішими шанси на підсумковий успіх були у гравців «ЕкоАльту», які пішли відпочивати на перерву із комфортним гандикапом у три забиті м’ячі. Схоже, що підопічні Максима Роговського, як пізніше виявилося, дещо зарано повірили у власний успіх, чим сповна скористався їх суперник, який продемонструвавши неймовірний характер та морально-вольові якості знайшов у собі сили, аби переламати хід подій та врятуватися від поразки. Героєм поєдинку став харизматичний нападник «вівасанівців», Сергій Бігус, дубль якого на останній (!) хвилині ігрового часу приніс номінальним господарям один заліковий бал – результативна нічия із рахунком 4:4.

«Ветеран» – «Прикордонник-2» – 5:3 (2:0)

Арбітр: Ю. Папірович

Голи: В. Лазарчук (5), Сендель (23, 40, 45), Деусов (28) – Ращик (31, аг.), Б. Савчук (39, 45)

«Ветеран»: Лановий, Ращик, Деусов, Сендель, В. Лазарчук, Матанчук, Туз, Горенко, Федоров, Рендяк, Клещенков

«Прикордонник-2»: Герчак, Б. Савчук, Якубенко, Басистий, Леонтієв, Стус, Вавринюк

В останньому поєдинку ігрового вік-енду впевнену перемогу святкував «Ветеран», який виявився сильнішим за «Прикордонник-2». Фактично, доля зустріча була вирішена ще у першій 23-ти хвилинці, впродовж якої «ветерани» провели два «сухі» м’ячі у ворота свого опонента. Після відпочинку номінальним гостям вдалося вирівняти хід подій на майданчику, однак нівелювати відставання за підсумками першої половини матчу Савчуку і компанії так і не вдалося – 5:3 на користь «Ветерану», який завдяки цьому успіху закріплює власні позиції на чолі турнірної таблиці змагань у дивізіоні 3. У стані переможців найбільш помітним в цій зустрічі був Олексій Сендель – на його рахунку три забиті м’ячі.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ