Преміум-ліга: коли кожне очко на вагу золота

0
2380

Поєдинки 11-ого туру у дивізіонах 2 та 3 видалися неймовірно видовищними

Поступово наближається до свого завершення груповий етап Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу, організованого Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. До фінішу першої частини розіграшу залишилося ще два тури, отож боротьба в останніх матчах буде неймовірно захоплюючою на всіх полюсах турнірної таблиці. Чергові матчі у дивізіонах 2 та 3, які відбулися цього вік-енду, це підтвердили сповна: вистачало і ефектних голів, і безліч оригінальних комбініцій, емоцій (куди ж без них у футзалі!) та несподіваних результатів. Про це все далі в нашому огляді.

«Прикордонник» – «Вентс» – 0:5 (тех.)

Арбітри: Гончарук, Щепанський

«Прикордонник»: Власов, Голенко, Цуприк, Басистий, Куліковський

«Вентс»: Болістовський, Восканян, Побережник, Дикий, Бідюк, Святий, Грицик, Тафратов, Жаріков, Луцюк, Бондар

В стартовому матчі 11-ого туру у дивізіоні 2 святкував перемогу «Вентс», який без бою здолав «Прикордонник», левову частку виконавців якого «скосила» епідемія грипу, яка в цей період лютує у нашій країні. Як наслідок, на гру «прикордонники» з’явилися, маючи у розпорядженні лише трьох гравців – технічна перемога «Вентсу» із рахунком 5:0, який завдяки цьому успіху та осічкам конкурентів виходить на четверте місце у дивізіоні 2, а ось «Прикордоннику» в останніх турах, аби уникнути прямого вильоту, доведеться неодмінно перемагати та очікувати на осічки конкурентів.

«Філтекс-Аваль» – «Менс» – 4:1 (3:0)

Арбітри: Щепанський, Гончарук

Голи: Вакух (4), Хдейр (22, 46), Ярославський (25) – Лисий (50)

«Філтекс-Аваль»: Незборецький, Васильчук, Шляховий, Яковчук, Хдейр, Ярославський, Вакух, Чижов, Лутковський, Підлісний, Дацишин

«Менс»: Мишко, Вінницький, Юзвак, Шадрін, В. Павлюк, Самонов, Дарченко, Левчук, Лісоводський, Лисий, Киданчук

Попередження: В. Павлюк (25), Юзвак (30), Шадрін (41)

Другу перемогу поспіль здобув «Філтекс-Аваль», який в 11-ому турі впевнено переграв «Менс». Фактично, доля зустрічі була вирішена ще у першій 25-ти хвилинці, впродовж якої «філтексівці» провели три м’ячі без відповіді у ворота Мишка. Після перерви «Менсу» вдалося вирівняти хід гри, однак нівелювати відставання за підсумками першого тайму номінальні гості так і не спромоглися – 4:1 на користь «Філтекса-Аваль», який завдяки цій перемозі істотно покращує власні шанси на вихід у стадію плей-офф, а ось «менсівцям» в останніх турах доведеться прикласти максимум зусиль, аби уникнути стикових матчів за збереження місця у дивізіоні 2 на наступний сезон.

«Патріот» – «Бамбук» – 3:10 (0:5)

Арбітри: Жмурко, Бойко

Голи: Коротун (31), Папроцький (32), Патоїшин (35) – Стеценко (8), Кульбачний (12, 16, 25, 50), Кушнірук (13, 29), Кучерук (45), Гарбар (45), Павліш (48)

«Патріот»: Лівчинський, Коротун, Папроцький, Микитюк, Палійчук, Патоїшин, Марчук, Гах, Вольський

«Бамбук»: Гарбар, Антонов, Олесь, Кульбачний, Кушнірук, Павліш, Кучерук, Краєвський, Стеценко

Попередження: Кушнірук (41)

Потішив своїх вболівальників «Бамбук», який в 11-ому турі несподівано розгромив «Патріот». Підопічні Володимира Громницького неймовірно вдало провели перший тайм, впродовж якого відвантажили п’ять «сухих» м’ячів у ворота Лівчинського. Віддамо належне «патріотівцям», які не опустили руки, і видавши ударну п’ятихвилинку в дебюті другого тайму зуміли істотно скоротити відставання та на куражі в надії врятуватися від поразки, однак цей тактичний хід успіхом для Палійчука і компанії не увінчався. Навпаки, номінальні гості, чотири рази результативно використавши огріхи свого суперника при розіграші «зайвого», в ефектному стилі довели справу до розгромної перемоги – 10:3 на користь «Бамбука», який завдяки цьому успіху піднімається на шосте місце у табелі про ранги змагань у дивізіоні 2.

«Олімпік» – «Лада» – 4:2 (2:0)

Арбітри: Бойко, Жмурко

Голи: О. Бабак (16, 22), В. Бабак (34), Муляр (47) – Мустафін (46), Іск. Умаров (46)

«Олімпік»: Чмелюк, Соломко, Кліщенко, Полупан, О. Бабак, Муляр, В. Бабак, Іваніцький, Котик

«Лада»: Анд. Панасенков, Мустафін, П. Шульган, А. Шульган, Іск. Умаров, Лисюк, Дияк, Малюта

Попередження: Іваніцький (35) – Іск. Умаров (26)

Центральний матч 11-ого туру в дивізіоні 2, в якому зустрічалися «Олімпік» та «Лада», сповна виправдав свій статус, потішивши численних вболівальників видовищним та змістовним футзалом. Після вдало проведеного першого тайму, в якому «Олімпік» завдяки дублю Бабака зробив вагому заявку на підсумковий успіх, номінальні господарі в дебюті другої 25-ти хвилинки завдяки голу іншого Бабака, Вадима, довели рахунок до розгромного. Здавалося, що все у матчі вже вирішено, однак «Лада» на рахунок цього була зовсім іншої думки, і впродовж однієї хвилини, коли відзначилися Мустафін та Умаров, зуміла відродити інтригу, однак на більше зусиль номінальних гостей в цій зустрічі не вистачило. Навпаки, Муляр влучним ударом під завісу гри зняв усі питання щодо переможця – 4:2 на користь «Олімпіка», якому ця перемога дозволяє закріпитися на другій позиції у табелі про ранги змагань у дивізіоні 2.

«Товтри» – «Олімп» – 5:5 (0:2)

Арбітри: Жмурко, Бойко

Голи: Садовнік (30), Червоняк (39), Клапченко (42), Вільчинський (47), Бойко (49) – Романов (8, 28, 50, пен.), Блажко (9, 27)

«Товтри»: Рудюк, Червоняк, Бойко, Садовнік, Чорний, Ліщук, Клапченко, Вільчинський, Дзюбак, Сердунич, Гаєвський, Деркач

«Олімп»: Гайновський, Гуліватий, Гуценюк, Романов, Блажко, Біляк, Золотар, Наконечний, Воробей, Берлінський

Попередження: Чорний (6), Сердунич (30) – Гуліватий (42)

Неймовірно драматичним видався двобій між «Товтрами» та «Олімпом». На початку другого тайму в підсумковому успіху «Олімпа», який на той момент володів відчутним гандикапом у чотири забиті м’ячі не сумнівався, мабуть ніхто, однак тут варте відзначити характер та бійцівські якості гравців «Товтри», які продемонструвавши неймовірну волю до перемоги п’ять поспіль разів змусили капітулювати Гайновського, перевернувши у матчі все з ніг на голову! Розв’язка наступила на останній секунді (!) основного часу, коли Романов, який холоднокровно реалізувувши пенальті, який і сам заробив, встановив остаточний рахунок на табло – бойова нічия із рахунком 5:5.

«Красилів-Ортопед» – «Мустанг-Автолідер» – 7:3 (3:1)

Арбітри: Попик, Сас

Голи: Алексеєв (7), Когут (10, 41, 49), Федченко (16), Антонець (41), Кльоц (50) – Будченко (3), Кореганов (47), Третьяков (50)

«Красилів-Ортопед»: Борщ, Олексюк, Алексеєв, Худік, Федченко, Когут, Вербовий, Антонець, Дячук, Перцович, Кльоц

«Мустанг-Автолідер»: Кисельов, Кореганов, Петрук, Голець, Мельничук, Третьяков, Будченко, Сироватко

Попередження: Когут (6), Федченко (48)

Чергову перемогу здобув «Красилів-Ортопед», який в 11-ому турі переграв «Мустанг-Автолідер». З перших хвилин команда із Красилова заволоділа відчутною ігровою перевагою, в підсумку сім із своїх численних атакувальних випадів довівши до логічного завершення у вигляді забитих м’ячів. Найактивнішим в цьому компоненті був Павло Когут – в його активі хет-трик. «Мустангівці» спромоглися відповісти лише трьома результативними ударами, в підсумку лише дещо підсолодивши гіркоту власної поразки – 7:3 на користь «Красилова-Ортопед», який продовжує очолювати турнірну таблицю змагань у дивізіоні 2.

«Новатор» – «Фаворит» – 14:2 (6:1)

Арбітри: Сас, Попик

Голи: Лисий (6, 15, 17, 24, 25, 38, 45), Бедратий (18, 28, 42, 48), О. Вараниця (33, 43), Горошко (50) – Ткачишин (16), Мевша (30)

«Новатор»: Прокопишен, Новік, Осадчук, Мостовий, М. Вараниця, Горошко, О. Вараниця, Бедратий, Лисий, Тернавський

«Фаворит»: Януш, Мевша, Веселовський, Д. Огороднічук, Люховець, Р. Огороднічук, Заузолков, Ташкінов, Ткачишин, Залуцький

Попередження: Новік (13) – Мевша (22)

Вилучення: Новік (21, друге попередження)

Заключний матч туру у дивізіоні 2, в якому зустрічалися «Новатор» та «Фаворит», сміливо можна охрестити бенефісом одного гравця, а саме харизматичного нападника «новаторців», Івана Лисого, який забивши сім м’ячів у ворота Януша, самотужки приніс своїй команді переможний результат. Натхненні вдалими діями свого партнера по команді, його почин підтримали й інші гравці «Новатора», також ще сім разів колективними зусиллями змусивши капітулювати бідолашного кіпера номінальних гостей. «Фаворит» ж спромігся відповісти лише двома влучними ударами, лише дещо підсолодивши гіркоту власної поразки – розгромна перемога «Новатора» із рахунком 14:2, який завдяки цьому успіху віддаляється від небезпечної зони вильоту, а ось «Фаворит» достроково втрачає надії на продовження боротьби за збереження «місця під сонцем» у дивізіоні 2 на наступний сезон.

«ЕкоАльт» – ФК «ЛП-Добряк» – 4:3 (3:1)

Арбітр: Фертюк

Голи: Рибчинський (20, 22), Булка (22), Мокрота (29) – А. Муравський (3), Пучков (31), Скальський (39)

«ЕкоАльт»: Величко, Тихонюк, Камінський, Потюк, Щіпановський, Михайлов, Рибчинський, Кримінський, Мокрота, Булка

ФК «ЛП-Добряк»: Ковальчук, Пучков, Козубович, О. Муравський, А. Муравський, Скальський, Семенюк, Палійчук

Попередження: Мокрота (23) – Козубович (23)

Вилучення: Козубович (31, друге попередження)

Стартовий матч 11-ого туру у дивізіоні 3, в якому зустрічалися «ЕкоАльт» та ФК «ЛП-Добряк», видався неймовірно напруженим. В дебюті другого тайму привабливішими шанси на підсумковий успіх виглядали у номінальних господарів, які володіли відчутною перевагою у три забиті м’ячі, однак варте віддати належне гравцям ФК «ЛП-Добряк», які не опустили руки, і зуміли відродити інтригу в матчі. Переломним моментом стало вилучення лідера атак номінальних гостей, Тараса Козубовича. Парадокс, але саме воно допомогло гравцям ФК «ЛП-Добряк» діяти згуртованіше та налагодити свою гру у атаці, і результат не забарився – видавши ударну п’ятихвилинку, впродовж якої відзначалися Пучков та Скальський, номінальні гості скоротили відставання у рахунку до мінімуму та відродили інтригу в протистоянні. В останні хвилини ФК «ЛП-Добряк» відчайдушно намагався врятуватися від поразки, однак номінальним господарям ціною надзусиль таки вдалося втримати переможний результат – непроста перемога «ЕкоАльту» із рахунком 4:3, який завдяки цьому успіху підіймається на п’яте місце у табелі про ранги змагань у дивізіоні 3.

«AVIVA» – «Родові помістя-Адвокат» – 1:2 (0:1)

Арбітр: Ю. Папірович

Голи: Чеботарьов (39) – Никонюк (23), Козак (39)

«AVIVA»: Бондаренко, Клімішин, Якубов, Казмірчук, Чеботарьов, Резніченко, Клубніцький, Рабченюк, Шпичко, Казва, Подуфалий

«Родові помістя-Адвокат»: Кащенко, Галюк, Козак, Крафт, Горчиця, Дунець, Кравчук, Забавчук, Білецький, Буткевич, Цибрій, Никонюк

Центральний матч туру у дивізіоні 3, в якому зустрічалися «AVIVA» та «Родові помістя-Адвокат», видався неймовірно багатим на боротьбу, однак не на забиті м’ячі, які вболівальники вперше побачили під завісу першого тайму, коли Никонюк «голом у роздягальню» вивів вперед у рахунку «Родові помістя-Адвокат». Надалі на кожному клаптику майданчику можна було спостерігати відчайдушну чоловічу боротьбу, в якій гравці обох команд, розуміючи ціну помилки, не шкодували ні себе, ні суперників. Так тривало до 39-ої хвилини, коли Козак влучним ударом завершив стрімку атаку своєї команди, подвоїв перевагу номінальних гостей. «AVIVA» ж відразу кинулася відіграватися, і зусиллями Чеботарьов скоротила відставання до мінімуму, однак на більше зусиль номінальних господарів не вистачило – мінімальна перемога «Родових помість-Адвокату» із рахунком 2:1, які завдяки цьому успіху закріплюють власні позиції у трійці лідерів змагань у дивізіоні 3.

ФК «Литвина» – «Прикордонник-2» – 9:7 (4:4)

Арбітр: Ю. Папірович

Голи: Качур (7), Белінський (9, 10, 15), Марчук (26), Ягозінський (36), Стус (41, аг.), Ю. Чернецький (46, 46) – Стус (2, 6, 17, 38, 42), Герчак (2, 45)

ФК «Литвина»: Столяр, Марчук, Ягозінський, Буцький, Белінський, Качур, Ю. Чернецький, А. Чернецький, Небесний

«Прикодонник-2»: Герчак, Заячук, Жуковський, Стус, Леонтієв, Вавринюк, Котирло, Якубенко

Попередження: Небесний (35), Качур (36) – Герчак (11)

Гольовою феєрією потішили власних вболівальників ФК «Литвина» та «Прикордонник-2». З перших секунд суперники розпочали діяти у відкритій манері, відповідаючи атакою на атаку та по черзі обміняючись забитими м’ячами, однак в цілому рівна гра левову частку ігрового часу справедливо знаходила своє відображення у цифрах на табло. Здавалося, що все так і завершиться, однак зовсім іншої думки на рахунок цього був лідер атак номінальних господарів, Юрія Чернецький, два голи якого за 40 (!) секунд до фінального свистка в підсумку подарували команді із Городка дуже важливі три очки – результативна перемога ФК «Литвина» із рахунком 9:7, який завдяки цьому успіху впритул наближається до зони плей-офф змагань у дивізіоні 3.

«Спорттовари.com» – «Полонія» – 9:5 (5:1)

Арбітр: Ю. Папірович

Голи: Гнатюк (5, 7, 14, 30, 40, 46), Нікіфоров (14, 18), С. Понятовський (40) – Мусієнко (3), Батурко (32), Цилінський (36, 36), Янковий (44)

«Спорттовари.com»: Мадзяновський, Допералов, О. Понятовський, С. Понятовський, О. Скотинянський, Гнатюк, Нікіфоров, Аль Асфар

«Полонія»: Ніскевич, Левіцький, Мусієнко, Батурко, Боденчук, Кравчук, Янковий, Качур, Ковальчук, Цимбал, Галкін, Цилінський, Ковальський

Попередження: О. Понятовський (44)

Вилучення: О. Понятовський (44, друге попередження)

Другу перемогу в сезоні святкували «Спорттовари.com», які у «матчі за 6 очок» переграли іншого конкурента в боротьбі за виживання, «Полонія». Позитивному результату цієї гри номінальні господарі повинні цілком завдячувати вдалим діям Валентина Гнатюка, який в цей день безперечно був кращим у складі «Спорттоварів.com». Про це свідчать і його шість забитих м’ячів у ворота суперників. Його вдалий почин підтримали Нікіфіров та Понятовський, які колективними зусиллями ще три рази змусили капітулювати Ніскевича. «Полонія» старалася як могла, однак в підсумку спромоглася відповісти лише п’ятьма забитими м’ячами, чого виявилося замало бодай для нічиєї – 9:5 на користь «Спорттоварів.com», які завдяки цьому успіху вперше у сезоні залишають зону вильоту у дивізіоні 3.

«ККФА-Vivasan» – «Дантист» – 3:2 (1:1)

Арбітр: Щепанський

Голи: Матковський (13, 46), Суліма (43) – Кукурудза (7, 42)

«ККФА-Vivasan»: Токовенко, Гамолов, Маркович, Суліма, Забавський, Матковський, Дрозда, Сушицький, Феринський, Рудоман, Жовтобрюх, Король, Мельник, Гуторов

«Дантист»: Рибак, Кукурудза, Розуман, Терещенко, Бондар, Мельник, Гук, Рудий, Улітін, Стефанишин, Тимофієв, Кузема, Кубряк

Попередження: Феринський (25), Сушицький (46) – Бондар (27), Розуман (46)

Продовжував програму 11-ого туру у дивізіоні 3 неймовірно напружений двобій між «ККФА-Vivasan» та «Дантистом». Двічі «дантисти» виходили вперед у рахунку після влучних ударів свого капітана, Євгена Кукурудзи, однак номінальні господарі не опускали руки, і тут же відігравалися. Здавалося, що все так завершиться, однак зовсім іншої думки на рахунок цього був Матковський, який на останніх секундах ігрового часу підібравши м’яч неподалік від центрального півкола, пробіг з ним декілька метрів, і підробивши собі сферу під робочу ногу, влучно пробив під поперечину без шансів для Рибака – 3:2 на користь «ККФА-Vivasan», для якого ця перемога стає найкращим подарунком до своєрідного ювілею. Річ у тому, що матч проти «Дантиста» став для «ККФА-Vivasan» п’ятдесятим під егідою АФЛУ!

«ЕкоАльт-Адрія» – «Ветеран» – 5:6 (2:4)

Арбітр: Щепанський

Голи: Яворський (1), Трофанюк (5, 35), Гонтківський (24), Лис (39) – Клещенков (2, 23), Сендель (5), Ращик (13, 46), Деусов (34)

«ЕкоАльт-Адрія»: Коник, Музика, Трофанюк, Яворський, Шнира, Лис, Гонтківський, Щепінський, Рогульський

«Ветеран»: Лановий, Туз, Матанчук, Деусов, Рендяк, Клещенков, Сендель, Ращик, Власов

Попередження: Гонтківський (10), Коник (23), Шнира (28) – Матанчук (21)

Поповнив свою очкову скарбничку і «Ветеран», який в запеклій боротьбі зламав опір «ЕкоАльту-Адрії». В середині другого тайму «ветерани» володіли комфортною перевагою у два забиті м’ячі, однак «ЕкоАльт-Адрія» не опустила руки, і проявивши характер зуміла відіграти це відставання, відродивши інтригу у протистоянні. Розв’язка настала за 2 (!) секунди до фінального свистка, коли Сендель у високому стрибку головою переправив сферу на ніким не прикритого Ращика, який зльоту пробив без шансів для Коника, поставивши масну крапку у цьому божевільному за напругою поєдинку – 6:5 на користь «Ветерана», який завдяки цьому успіху за два тури до завершення стає переможцем групового етапу змагань у дивізіоні 3.

«Карат-Олешин» – «Атлетик-Ферозіт» – 8:7 (7:1)

Арбітр: Щепанський

Голи: Століта (2, 20, 22), Гуляк (3), Сінькевич (10, 32), Хребтатий (19), Гринчук (23) – Яюс (5), Ліповуз (13, 37, 41, 43), Степанюк (36, 46)

«Карат-Олешин»: Гуляк, Хребтатий, В. Беринда, Гринчук, Століта, Сінькевич, Лисий, Нагорняк

«Атлетик-Ферозіт»: Загребельний, Розізнаний, Яюс, Ліповуз, Степанюк, Галкін, Базелюк, Гончарук, Кривак, Денисюк

Попередження: Сінькевич (46) – Яюс (25)

Завершував програму туру ще один цікавий поєдинок, в якому силами мірялися «Карат-Олешин» та «Атлетик-Ферозіт». З перших хвилин суперники розпочали діяти у відритій манері, відповідаючи атакою на атаку, і як часто буває у подібних випадках, все вирішила реалізація. З цим компонентом краще справи в цей день були у «каратівців», які вісім із своїх численних атакувальних випадів довели до логічного завершення у вигляді забитих м’ячів. «Атлетику-Ферозіт» подібне вдалося здійснити на раз менше за суперника – результативна перемога «Карату-Олешина» із рахунком 8:7, який завдяки цьому успіху продовжує дихати в спину трійці лідерів змагань у дивізіоні 3.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ