Преміум-ліга: фаворити стартують у плей-офф із перемог

0
2127

Перші поєдинки чвертьфінальних серій плей-офф у дивізіоні 1 несподіванок не принесли

Все цікавіше та цікавіше розгортаються події у Преміум-лізі відкритому чемпіонаті Хмельницького з футзалу, організованому Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. Минулого вік-енду, 20-ого та 21-ого лютого, змагальний марафон в дивізіоні 1 продовжився заключними стиковими іграми, за підсумками яких визначалися дві останні команди, які у плей-офф продовжать боротьбу за медалі чемпіонату та безпосередньо першими матчами чвертьфінальних серій вирішальної стадії змагань. Хоч несподіванок вони не принесли, адже усі фаворити святкували прогнозовані перемоги, усі зустрічі сповна потішили багаточисленних вболівальників видовищним та результативним футзалом. Про все це далі у нашому огляді.

«Ротор» – «Евеліна» – 3:5 (0:4)

Арбітри: Подворний, Жмурко

Голи: Ісхаков (30), Левченко (36), Туз (54) – Гайдашевський (6, аг.), Стожик (8, 40), Белінський (12), Мельник (20)

«Ротор»: Данилюк, Левченко, Паляниця, Шпаков, Камінський, Гайдашевський, Крутяков, Васильчишин, Морозов, Ісхаков, Туз, Логвіненко, Костишин

«Евеліна»: Мердюк, Приступа, Мельник, Стожик, Ошовський, Рудий, Штокало, Белінський

Попередження: Левченко (46)

Відкривав ігровий вік-енд стартовий двобій Кубку Виклику у дивізіоні 1, в якому зустрічалимя «Ротор» та «Евеліна».

Після запеклого недавнього протистояння цих суперників у регулярному чемпіонаті, яке завершилося бойовою нічиєю, очікувалося щось побачити і у звітному матчі, однак на практиці все вийшло дещо по-іншому. «Евеліна» виглядала на майданчику явно впевненіше та переконливіше за свого опонента, в підсумку здобувши ефектну перемогу.

Розпочався матч з атак номінальних гостей, які повели у рахунку на 6-ій хвилині матчу. Мельник після ефектної «стіночки» на швидкості із Стожиком вдотик пробив у ліву «шістку» – Гайдашевський відчайдушно намагався винести сферу із порожніх воріт, однак в підсумку залетів по інерції з ним у ворота – 0:1. Швидкий пропущений м’яч дещо надламав морально номінальних господарів, чим з блиском скористалися їх суперники. Подвоїв перевагу «Евеліни» Стожик, влучним ударом завершивши передачу Белінського, а згодом Белінський відзначився вже забитим м’ячем, виявившись найспритнішим на дальній стійці після прострілу Ошовського. Під завісу першого тайму довів рахунок на табло до непристойного Мельник, красивим ударом зльоту у праву «дев’ятку» завершивши навісну передачу від Мердюка – 0:4.

Віддамо належне «роторцям», які не опустили руки, і в дебюті другого тайму зуміли дещо відновити інтригу в матчі. Спочатку один м’яч відквитав Ісхаков, у падінні переправивши сферу у ціль після скидки Гайдашевського, а невдовзі Левченко, холоднокровно пробивши у праву «шістку», вдруге у матчі змусив капітулювати Мердюка – 2:4. Далі на авансцену вийшов Стожик, який результативно скориставшись неузгодженістю голкіпера та захисту «Ротора», зняв усі питання щодо переможця зустрічі – 3:5. Ефектний гол Туза, який на останніх секундах красивим ударом в верхній кут від штанги завершив націлену передачу від Шпакова, дозволив номінальним господарям лише дещо підсолодити гіркоту власної поразки – 5:3 на користь «Евеліни».

«Тетра» – «Конфермат-Епіцентр К» – 7:2 (0:0)

Перший матч: 6:5

Арбітри: Жмурко, Божко

Голи: Полупан (36, 43, 47, 51), Т. Диняк (42), Тургеля (51), Муляр (54) – Безвещук (39), Успенський (52)

«Тетра»: Сікора, Ахмедов, Полупан, П. Терлецький, Кузьмін, Семенчук, Т. Диняк, Муляр, Тургеля

«Конфермат-Епіцентр К»: Богай, Моночков, Безвещук, Гарієвський, Успенський, Овчинніков, Петриковець, Самсонюк, Олянчук, Вербовий, Мейко, Мартинюк

Попередження: Кузьмін (29), Тургеля (32), Т. Диняк (42), Полупан (53)

Здобула путівку у чвертьфінал плей-офф «Тетра», яка і в другому стиковому матчі плей-офф переграла «Конфермат-Епіцентр К».

Забитих м’ячів у зустрічі вболівальники чекали аж до 36-ої хвилини, коли Полупан красивим ударом в праву «дев’ятку» завершив націлену передачу від Ахмедова – 1:0. Саме цей епізод поклав початок подальшому голепаду, який подарували численним глядачам обидві команди. Майже відразу Безвещук, замкнувши дальню стійку після прострілу Гарієвського, зробив рахунок на табло рівним, однак примножити свій успіх підопічним Віктора Власова не судилося. Вже у наступній атаці вивів «Тетру» вперед у рахунку Тимофій Диняк, який після зразкового пасу врозріз від Муляра, вдруге у матчі змусив капітулювати Богая, а ще через декілька хвилин приймав вітання від партнерів і Полупан, удар якого з середньої дистанції став нерозв’язною проблемою для кіпера «будівельників» – 3:1. В надії переламати хід подій на майданчику, номінальні гості перейшли на гру в п’ять польових, але і тут не склалося. «Тетра», протягом кількох наступних хвилин тричі забивши у порожні ворота суперника після його разючих помилок при розіграші «зайвого», зняла усі питання щодо переможця – 6:1. «Будівельники», які продовжували діяти без голкіпера, спромоглися один м’яч відвитати зусиллями Успенського, який затяжну атаку своєї команди завершив прицільним ударом під поперечину з кута воротарського, однак останнє слово у цій зустрічі все одно залишилося за номінальними господарями. Муляр, результативно використавши чергову помилку опонента при розіграші «зайвого», вразив по красивій дузі вже незахищену ціль, встановивши остаточні цифри на табло – переконлива перемога «Тетри» із рахунком 7:2, на яку в чвертьфіналі плей-офф очікує побачення із діючим чемпіоном змагань, «Спортлідером-3», а ось для «Конфермату-Епіцентра К» сезон завершуватиметься матчами Кубку Виклику.

«Університет-Молокія» – «Арсенал» – 9:3 (5:0)

Перший матч: 8:3

Арбітри: Божко, Куцак

Голи: Богославський (3, 16), Ячмінь (8), Антонюк (14), Сакович (23, 36, 42, 47), Орошкевич (29) – Красножон (36), Глушко (52), Стасюк (54)

«Університет-Молокія»: Сандулов, Шевченко, Сакович, Сяньков, Мороз, Овчинніков, А. Федорко, Ячмінь, Антонюк, Воловик, Богославський, Орошкевич

«Арсенал»: Яцків, Красножон, Шлапак, Стасюк, Глушко, Мадзяновський, Янчук

Попередження: Богославський (42) – Шлапак (48)

Останнім чвертьфіналістом плей-офф у дивізіоні 1 став «Університет-Молокія», який і в другій стиковій грі розгромив «Арсенал».

По-суті, доля зустрічі була вирішена ще у першій 27-ти хвилинці, впродовж якої номінальні господарі провели п’ять «сухих» у м’ячів у ворота свого опонента, які в силу різних кадрових причин захищав польовий за амплуа гравець, Михайло Яцків. Відкрив рахунок у зустрічі Богославський, якому після чудового пасу від Саковича та повного потурання з боку захисту «канонірів» залишалося з кількох метрів лише влучити у порожній кут – 1:0. Пропустивши швидкий гол, номінальні гості «посипалися», чим вміло скористалися їх суперники. Солював на майданчику Антонюк, який спочатку віддав розкішну гольову передачу Ячміню, який вдотик невідпорно пробив під поперечину, а невдовзі відзначився і сам, холоднокровно пробивши у протихід голкіперу після пасу із глибини майданчику – 3:0. Але й цього «Універу», який ще двічі відзначився під завісу першої половини матчу виявилося замало. Спочатку закріпив і до того більш ніж вагому перевагу своєї команди у рахунку Богославський, після швидкої атаки номінальних господарів влучно пробивши у «будиночок» голкіперу, а через декілька хвилин відкрив лік своїм забитим м’ячам у зустрічі Сакович, потужно пробивши під поперечину з лінії воротарського – 5:0.

Здавалося, що далі підопічні Миколи Федорка стануть економити сили напередодні стартового матчу чвертьфінальної серії плей-офф, який очікував номінальних господарів вже наступного дня, однак «Універ» продовжував грати на публіку, радуюючи її нестандартними та сміливими рішеннями у стадії розвитку та завершення власних атак. Овації трибун зірвав гол Орошкевича п’ятою, а далі молодий універсал «Універа» відзначився гольовою передачею на Саковича, якому залишалося з кількох метрів лише влучити у незахищений кут – 7:0. «Арсенал» зумів відповісти голом Красножона, що стало каталізатором атакувальних дій номінальних господарів, в складі яких виділявся Сакович, в підсумку оформивши покер – 9:1. В кінцівці гри привабливіше виглядали вже «каноніри», які завдяки голам Глушко та Стасюка зуміли дещо підсолодити гіркоту власної поразки – розгромна перемога «Університету-Молокії», який в 1/4 фіналу плей-офф зустрінеться із «Фемідою-Старлайф».

«Газовик» – «Кардіфф» – 3:4 (1:1)

Рахунок у серії: 0:1

Арбітри: Куцак, Божко

Голи: Нємий (12), Рефель (37), Бармак (54) – Пампурак (7), Лемішевський (49), Черкезов (53, 54)

«Газовик»: Чабан, Рефель, Остапишен, Баландюк, Нємий, Глаз, Ситнік, Бармак, Опольський, Михальчук, Загородній

«Кардіфф»: Чиж, Лемішевський, Черкезов, Яремчук, І. Козак, Темнюк, Пампурак, Юрко, С. Козак

Попередження: Рефель (3), Михальчук (25), Бармак (43) – І. Козак (8), Темнюк (50)

Чвертьфінальну стадію плей-офф відкривав матч між «Газовиком» та «Кардіффом», який, безперечно, став головною окрасою ігрової суботи. Обидві команди сповна потішили глядачів видовищним та результативним футзалом, а інтрига в протистоянні жила до самісінького фінального свистка.

Розпочався матч з атак номінальних гостей, які з перших секунд заволоділи мінімальною територіальною перевагою. Хорошу нагоду для того, аби відкрити рахунок у матчі мав Лемішевський, який після скидки Козака з флангу вдотик пробивав у праву «шістку» – Чабан цей м’яч проводжав лише поглядом, однак від неприємностей «Газовик» в цьому епізоді врятувала стійка воріт. Повіривши у власні сили, «Кардіфф» став з ще більшим завзяттям шукати свого щастя в атаці, і досяг свого на 7-ій хвилині. Активний Козак вивів чудовим пасом на ударну позицію Пампурака, і той, витримавши гросмейстерську паузу, холоднокровно пробив у ліву «шістку» без шансів для голкіпера – 0:1. На куражі номінальні гості могли відразу забити і вдруге, однак Яремчук відверто вибачив суперника, неймовірним чином примудрившись не влучити у порожній кут із близької відстані після скидки того ж Пампурака. Відоме футбольне правило спрацювало відразу: Ситнік після швидкого переходу від оборонних дій до атакувальних Ситнік відпасував праворуч на набігаючого Нємого, який зусиль партнера не змарнував, влучно вдотик пробивши точнісінько у правий верхній кут – 1:1. Після цього «Кардіфф» помітно занервував, і цілком міг піти на перерву у ролі наздоганяючого у рахунку, однак Михальчук своїм шансом не скористався, пробивши з дабл-пенальті повз ворота.

Не менш цікаво розгорталися події на майданчику і після перерви. Другий тайм розпочався з атак «газовиків», які вже доволі швидко схилили шальки терезів на власну користь. Чижу вдалося парирувати сферу після вбивчого удару від Нємого, але на добиванні першим виявився Рефель, якому не склало особливих зусиль вразити вже порожню ціль – 2:1. Поступово «Кардіфф» «прокинувся», перехопивши ігрову ініціативу, і тоді його супернику стало ой як несолодко. До пори до часу Рефель і компанія вміло «тримали оборону», однак ближче під завісу другого тайму перевищили допустимий ліміт фолів та отрималм дабл-пенальті у власні ворота. Лемішевський з «точки» був невблаганним – 2:2. Не встигли «газовики» як слід прийти в себе, як вже невдовзі знову були вимушені розпочинати гру від центральної лінії. Лемішевський чудовим пасом врозріз із глибини майданчику вивів на ударну позицію Черкезова, і той, перегравши з другої спроби Чабана, перевернув у матчі все з ніг на голову – 2:3. «Газовик» відразу в надії переламати хід подій на паркеті перейшов на гру в п’ять польових, однак цей тактичний хід номінальним господарям не приніс спочатку жодних дивідендів номінальним господарям. Навпаки, Черкезов вразивши вже порожню ціль закріпив перевагу «Кардіффа». «Газовик» відразу ж скоротив відставання у рахунку до мінімального зусиллями Бармака, який ефектно пробив вдотик у «дев’ятку» після передачі Рефеля, однак аби врятуватися від поразки у номінальних господарів вже не було ні часу, ні можливості – непроста перемога «Кардіффа» із рахунком 4:3.

«Динамо-УМВС» – «Хмельницькі делікатеси» – 5:2 (1:1)

Рахунок у серії: 1:0

Арбітри: Божко, Жмурко

Голи: Лахмай (20), Колесников (31, 50, 54, 54) – Морочківський (6), Сиворог (34)

«Динамо-УМВС»: Попроцький, Ковальчук, Бабій, Колесников, Сохорук, Соботюк, Подлюк, Розгон, Наскальний, Глушок, Заєць, Березовський, Лахмай, Сторожук

«Хмельницькі делікатеси»: Самчук, Морочківський, Буртовий, Юхимчук, Криськов, Ціпко, Сиворог, Бражук, Гайдук, Богдан

Попередження: Бражук (14), Сиворог (53)

Продовжував програму чвертьфінальної серії плей-офф матч між третьою та шостою командою за підсумками «регулярки», «Динамо-УМВС» та «Хмельницькими делікатесами».

Вже перша осмислена атака у матчі увінчалася взяттям воріт. Це Бражук відпасував від кутової позначки на набігаючого Морочківського, який зльоту пробив точнісінько у ліву «дев’ятку» – 0:1. Пропущений м’яч не на жарт по-спортивному розлютив «динамівців», які вмить перехопили ігрову ініціативу, і вже доволі швидко цілком могли її втілювати у забиті м’ячі зусиллями Лахмая та Колесникова, однак Самчук на останньому рубежі власних воріт діяв надпереконливо. Але і він виявився безсилим на 20-ій хвилині, коли Лахмая після стрімкої атаки номінальних господарів потужно з носка пробив у ліву «шістку» – кіпер «делікатесів» в красивому стрибку зреагував на цей удар, однак від його рук сфера закотилася у сітку – 1:1.

Другий тайм розпочався за мінімальної ігрової переваги «динамівців», яку вони матеріалізували у забиті голи у ворота суперника на 31-ій хвилині. Соботюк зразковим пасом вивів на ударну позицію Колесникова, і капітан номінальних господарів зусиль партнера не змарнував – 2:1. Однак такий рахунок тримався на табло не дуже довго. Сиворог відгукнувся на скидку Морочківського, і потужно пробив низом з лінії воротарського – 2:2. Надалі рівна гра на майданчику справедливо знаходила своє відображення у цифрах на табло, поки на 50-ій хвилині не зірвав овації трибун Колесников. «Десятка» номінальних господарів серією обманних рухів пошив у дурні Сиворога на підступах до карного майданчику «делікатесів», і холоднокровно з розвороту пробив точнісінько у праву «шістку» – 3:2. Підопічні Віктора Вербого відразу перейшли на гру в п’ять польових в надії переламати хід подій на паркеті, однак цей тактичний хід жодних дивідендів їм не приніс. Навпаки, той ж таки Колесников двічі результативно використав помилки суперника при розіграші «зайвого», і оформивши в підсумку покер у зустрічі, дозволив «динамівцям» впевнено довести матч до переможного завершення – перемога «Динамо-УМВС» із рахунком 5:2.

«Спортлідер-2» – «Ковчег-Воля» – 4:1 (2:1)

Арбітри: Жмурко, Божко

Голи: Соколюк (14), Чех (22), Кручек (32, 54) – Задерейко (25)

«Спортлідер-2»: Чех, Соколюк, Кручек, Люблінський, Рябоконь, Ковалишин, Черевко

«Ковчег-Воля»: Дячук, Токарчук, Гранатюк, Шитенков, Нік, Куречко, Штолько, Стець, Задерейко, Левченко, Дуда, Оборонков

Попередження: Чех (40), Люблінський (53) – Левченко (36)

Продовжував програму ігрового вік-енду стартовий поєдинок Втішного Кубку, у якому зустрічалися представники дивізіону 1 у цих змаганнях, «Спортлідер-2» та «Ковчег-Воля».

«Спортлідер-2» знову нестандартно розпочав матч, випустивши у воротарській футболці з перших секунд Рябоконя, який активно виконував функції «літаючого воротаря». Як наслідок, «лідери» відразу взяли нитки гри під свій контроль, розпочавши за допомогою затяжних атак та швидких переміщент шукати слабкі місця в обороні суперника, яка дала «пробоїну» на 14-ій хвилині. Після однієї із затяжних атак номінальних господарів на ударній позиції виявився Соколюк, і на якусь мить звільнившись від опіки захисника, потужно пробив у праву «шістку» з лінії воротарського – Дячук хоч і зреагував на цей удар, однак врятувати свою команду був не в силах – 1:0. Забитий м’яч неабияк додав впевненості підопічним Михайла Токаря, які невдовзі вдруге змусили свого суперника розпочинати гру від центральної лінії. Це Чех вдало підключився до атаки своєї команди після зразкового пасу Ковалишина із глибини майданчику, і потужно вдотик пробив точнісінько у ліву «дев’ятку», однак на перерву номінальні господарі пішли за мінімальної переваги у рахунку. Скоротив відставання Задерейко, який після розіграшу ауту результативно використав помилку опонента при розіграші «зайвого», по красивій дузі вразивши порожню ціль – 2:1.

Після перерви на паркеті можна було спостерігати сумбурну та непередбачувану гру, в якій успіх був на боці «лідерів», які ще двічі змусили капітулювати Дячука. Дубль оформив Кручек. В першому випадку Богдан красим ударом у верхній кут завершив націлену передачу Рябоконя від кутової позначки, а свій другий м’яч і грі забив на її останніх секундах, вдало зігравши на добиванні після потужного удару Ковалишина та встановивши остаточний рахунок на табло – переконлива перемога «Спортлідера-2» із рахунком 4:1.

«Феміда-Старлайф» – «Університет-Молокія» – 4:1 (2:1)

Рахунок у серії: 1:0

Арбітри: Подворний, Сас

Голи: Дележа (26, 51), Гончар (27), Рибак (33) – Богославський (7)

«Феміда-Старлайф»: Остяк, Бойко, Бабак, Бродзянський, Бакалярик, Бородій, Гончарук, Гончар, Дележа, Маковійчук, Рибак

«Університет-Молокія»: Сандулов, Чекерський, Шевченко, Сакович, Сяньков, Мороз, Овчинніков, А. Федорко, Ячмінь, Антонюк, Богославський, Воловик, Орошкевич, Миколайчук

Попередження: Бакалярик (19) – А. Федорко (27)

Продовжував програму ігрової неділі ще один цікавий поєдинок 1/4 плей-офф, у якому зустрічалися «Феміда-Старлайф» та «Університет-Молокія».

Розпочали активніше гру номінальні господарі, які і створили перший по-справжньому гострий момент у матчі. Змінювати нулі на табло повинен був Бойко, однак своїм шансом достойно не розпорядився, після довгого вводу від Остяка з кількох метрів пробивши точнісінько у голкіпера. «Універ» свого суперника за таке футзальне марнотратство покарав відразу: після швидкого переходу від оборонних дій до атакувальних Сакович поперечним пасом вивів на ударну позицію Богославського, і той зусиль партнера не змарнував, холоднокровно пробивши у праву «шістку» – 0:1. Надалі ігрова ініціатива перейшла на бік «фемідівців», однак реалізація їх відверто підводила. Зокрема, перспективні нагоди для взяття воріт змарнували Дележа та Бородій, не зумівши із близької відстані по черзі влучити у фактично незахищену ціль. «Універ» ж діяв переважно другим номером, роблячи ставку на стрімкі контратаки, які в собі несли немало загрози. Після одного з них Миколайчук при повному потуранні з боку захисту суперника двічі поспіль розстрілював Остяка, однак кіперу «Феміди-Старлайф» неймовірним чином таки вдалося зберегти свої ворота у недоторканності. Забитих м’ячів вболівальники дочекалися під завісу першого тайму. Рибак чудовою передачею вивів на ударну позицію Дележу, який влучно пробивши у лівий нижній кут, зробив рахунок на табло рівним – 1:1. Невдовзі той ж Рибак знову відзначився «асистом», м’яко покотивши сферу під удар Гончару після розіграшу вільного удару. Віталій зусиль партнера не змарнував, холоднокровно вдотик пробивши впритирку із стійкою – 2:1.

Такий розвиток подій неабияк додав впевненості підопічним Едуарда Щепанського у власних силах, і як наслідок, всередині другого тайму «фемідівці» забили втретє. Зробив це Рибак, який обманним рухом пошивши у дурні захисника влучно пробив з розвороту у нижній кут з-за меж воротарського – 3:1. «Універ» навіть і не думав складати руки, відразу розпочавши шукати ключі до воріт суперника. Найбільш активним в цьому компоненті був Антонюк, який двічі небезпечно «прикладався» із забійних позицій, однак в обох випадках Остяк на останньому рубежі власних воріт діяв просто неперевершенно. Ігровий час поступово спливавав, а рахунок на табло так і залишався незмінним, і «Універ» аби врятуватися від поразки на останніх хвилинах перейшов на гру в п’ять польових. Однак ця тактика жодних приємних дивідендів підопічним Миколи Федорка не принесла. Навпаки Дележа, вразивши вже порожню ціль після помилки номінальних гостей при розіграші «зайвого», оформив дубль та підсумковий рахунок у зустрічі – впевнена перемога «Феміди-Старлайф» із рахунком 4:1.

«Спортлідер-3» – «Тетра» – 7:2 (4:1)

Рахунок у серії: 1:0

Арбітри: Подворний, Сас

Голи: Роговський (10, 21), Юхимович (13), Малишевський (19, 54), Філь (44), Глас (51) – Полупан (27), Семенчук (46)

«Спортлідер-3»: Трочинський, Гончар, Глас, Філь, Юхимович, Малишевський, Роговський, А. Шляховий, К. Шляховий, Розпаченюк, Алексейчук, Рибчинський

«Тетра»: Сікора, Ахмедов, Семенчук, Муляр, Скалій, Ярош, Полупан, Тургеля

Попередження: Муляр (32), Ярош (41)

Завершував ігровий вік-енд ще один двобій чвертьфінальної серії плей-офф, у якому діючий чемпіон турніру, «Спортлідер-3», зустрічався із «Тетрою».

Розпочали суперники гру доволі обережно, отож і не дивно, що до особливого загострення справа доходила доволі рідко. Кардинально все змінилося у середині першої 27-ти хвилинки, коли і було відкрито рахунок у матчі. Малишевський прострелив від кутової позначки у центр воротарського, де Роговський, чудово зігравши на випередження, потужно пробив під поперечину – 1:0. Забитий м’яч розкріпостив «лідерів», які стали активніше та натхненніше діяти в атаці, і невдовзі подвоїли власну перевагу у рахунку. Зробив це Юхимович, елегантно переправивши п’ятою сферу у ціль після передачі Гласа із глибини – 2:0. Цей гол дещо надломив психологічно «Тетру», чим сповна скористалися їх суперники, які ще двічі протягом кількох наступних хвилин змусили капітулювати Сікору. Спочатку відзначився Малишевський, красиво пробивши вдотик у верхній кут після поперечного пасу від Костянтина Шляхового, а через декілька миттєвостей віддавши гольову передачу Роговському – 4:0. «Тетра» ж відповіла голом Полупана, який холоднокровно виконав штрафний удар – 4:1. Той ж Полупан під завісу першого тайму міг ще скорочувати відставання у рахунку для номінальних гостей, однак із дабл-пенальті пробив вище воріт.

Дебют другої половини зустрічі пройшов в обопільних атаках обох команд, однак забитих м’ячів вболівальники дочекалися лише на 44-ій хвилині, коли Філь після блискавичної багатоходівки «лідерів» з другої спроби таки переграв Сікору. «Тетра» миттєво відповіла голом Семенчука, який після ефектної передачі від Муляра влучно пробив вдотик у праву «шістку», однак останнє слово в цій зустрічі все одно залишилося за номінальними господарями. «Спортлідер-3» перейшов на гру в п’ять польових, в підсумку ще двічі змусивши свого опонента розпочинати гру від центральної лінії майданчику. В обох голах неабияка заслуга Філя, після передач якого Гласу та Малишевському відповідно залишалося з кількох метрів лише влучити у порожній кут. В підсумку – впевнена переконлива перемога «Спортлідера-3» із рахунком 7:2.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ