Преміум-ліга: «Фахівець» продовжує свою переможну ходу

0
2366

За підсумками 8-ого туру змагань у дивізіонах 4 та 5 стали відомими імена левової частки володарів путівок у плей-офф

Входить у вирішальну стадію груповий етап у дивізіонах 4 та 5 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу, організованого Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. Минулого вік-енду там були зіграні поєдинки 8-ого туру, за результатами яких визначилися імена левової частки володарів путівок у плей-офф, де і визначатиметься ім’я переможця та призерів змагань. У дивізіоні 5 уже всі вісім путівок  у наступний раунд знайшли своїх власників. Ними стали «Агробізнес», ФК «Зеніт-Юрія-Фарм», «Інтерпродсервіс», «Нейрон», «Тролейбусник», ДЮСШ «Спортлідер+», «Фортуна» та ДЮЦ «Іскра». А ось у дивізіоні 4 за підсумками 8-ого туру вихід у плей-офф гарантувало собі п’ять колективів: «Фахівець», «Ракета», «Ауді», МФК «Ехо» та «МобіФренд». Про це все далі у нашому огляді.

ДЮЦ «Іскра» – «Інтерпродсервіс» – 4:12 (3:4)

Арбітр: Фертюк

Голи: Гурняк (4, 20, 35), Мировіцький (19) – О. Нік (2, 29, 32), Панькевич (13, 37, 38), Вихренко (14, 15, 35, 36), Мазур (28), Шумський (36, аг)

ДЮЦ «Іскра»: Стецюк, Шумський, Мировіцький, Кучеревич, Гурняк, Ноль, Варвус, Лазаренко, Сопілко, Пендичук, Гузь, Ільчук, Місюра

«Інтерпродсервіс»: С. Малукалов, Іщук, О. Нік, М. Нік, Ніцак, Гарбар, Панькевич, Вихренко, Рауфі, Паштепа, Кобрін, Мазур

В стартовій грі ігрового вік-енду святкував перемогу «Інтерпродсервіс», який у 8-ому турі виявився сильнішим за ДЮЦ «Іскру». Перший тайм завершився за мінімальної переваги номінальних гостей, що обіцяло доволі цікаве продовження подій на майданчику після перерви, однак його свідками численні вболівальники у спорткомплексі «Конфермат» так і не дочекалися. Виною тому, перш за все, більш ніж переконлива гра «Інтерпродсервіса» у другій 20-ти хвилинці, в якій Панькевич і компанія у впевненій манері «відвантажили» вісім м’ячів у ворота Стецюка, знявши усі питання щодо переможця ще задовго до фінального свистка. Спантиличена таким розвитком подій ДЮЦ «Іскра» голом Гурняка, який в цій зустрічі був найактивнішим у складі номінальних господарів, зуміла лише дещо підсолодити гіркоту власної поразки – 12:4 на користь «Інтерпродсервіса», який завдяки цій перемозі виходить на третю позицію у табелі про ранги змагань у дивізіоні 5, достроково забезпечуючи собі путівку у плей-офф. ДЮЦ «Іскра» ж залишається на восьмому, «прохідному» місці, і теж виборює путівку у наступний етап.

«Армада» – МФК «Ехо» – 3:7 (1:7)

Арбітр: Фертюк

Голи: Максименко (19, 34), Верескун (39) – Сметана (3, 10, 12, 15, 19), С. Якимчук (9, 15)

«Армада»: Велічко, Юрчук, Побережний, Жеребний, Максименко, Верескун, Демчук, Шевчук, Левковіцький, Курманський

МФК «Ехо»: Ястремський, С. Якимчук, А. Якимчук, Бурковський, Віколаш, Сметана, Пастух

Попередження: Шевчук (39)

Продовжив виграшну серію МФК «Ехо», який у 8-ому турі переграв «Армаду». Колектив із Ярмолинець впевнено провів першу половину матчу, завершивши її із відчутним гандикапом у шість забитих м’ячів, зробивши цим самим вагому заявку на підсумковий успіх. Після перерви номінальним господарям зусиллями Максименка та Верескуна вдалося дещо скоротити відставання, однак на більше у цьому матчі «Армада» не спромоглася – 7:3 на користь МФК «Ехо», який завдяки цій перемозі також достроково здобуває путівку до плей-офф, забезпечуючи собі четверте підсумкове місце за підсумками «регулярки». В складі переможців найбільш активним був Дмитро Сметана – в його активі п’ять забитих м’ячів.

«Смайл» – ФК «Зеніт-Юрія-Фарм» – 0:19 (0:8)

Арбітр: Стецюк

Голи: Олещук (8, 18, 40), Токарський (11, 24), Шостак (14, 38), Гизлик (15, 16, 16, 19, 28, 30, 35, 36, 37, 40), Зеленко (23), Рудніцький (27)

«Смайл»: Блажков, Фамілярський, Грильов, Лисий, Кузько, Островський, Павловський, Швець, Ціпко

ФК «Зеніт-Юрія-Фарм»: Гулько, Токарський, Зеленко, Шостак, Гизлик, Олещук, Рудніцький, Радюк, Бистрицький

Попередження: Фамілярський (7), Швець (12), Лисий (19) – Шостак (38)

Вкотре потішив власних вболівальників ФК «Зеніт-Юрія-Фарм», який в 8-ому турі познущався над «Смайлом». Доля зустрічі, фактично, була вирішена ще у першій 20-ти хвилинці, впродовж якої «зенітівці» в ефектному стилі «відвантажили» вісім м’ячів без відповіді у ворота Блажкова. Після відпочинку команда із Городка вирішила не зупинятися на досягнутому, і ще одинадцять разів змусивши капітулювати голкіпера «Смайла» довели рахунок на табло до непристойного. Найбільш активним в стадії завершення атак «зенітівців» був Олександр Гизлик – в його активі десять забитих м’ячів, які дозволили «десятці» команди із Городка захопити лідерство у гонці бомбардирів дивізіону 5. «Смайл» ж як не старався, в підсумку не зумів відповісти бодай голом престижу – 19:0 на користь ФК «Зеніт-Юрія-Фарм», який завдяки цій перемозі закріплюється на другій позиції у дивізіоні 5, достроково здобуваючт путівку до плей-офф.

ДЮФК «Проскурів-Фортуна» – «Фортуна» – 1:6 (0:5)

Арбітр: Сас

Голи: Вал. Побута (25) – К. Флерко (11), Фурсеєв (13, 16), Туменко (18), Гурницький (20), Молодих (40)

ДЮФК «Проскурів-Фортуна»: Попов, О. Кучерявий, Дядюк, Вал. Побута, Вад. Побута, І. Кучерявий, Шперчук, Матвеєв, Ільчишин, Ремушевський, Ковальчук, Ягольницький

«Фортуна»: Балабанов, Кузюткін, К. Флерко, Ю. Флерко, Туменко, Куцак, Фурсеєв, Гурницький, Молодих

Попередження: О. Кучерявий (33)

Здобула три очки і «Фортуна», яка в 8-ому турі здолала ДЮФК «Проскурів-Фортуну». Номінальні гості неймовірно активно провели перший тайм, впродовж якого провели п’ять м’ячів у ворота Попова, зробивши цим самим вагому заявку на підсумковий успіх. Після відпочинку юним гравцям ДЮФК «Проскурів-Фортуни» дещо вдалося вирівняти хід подій на майданчику, однак нівелювати відставання за підсумками першої 20-ти хвилинки Ремушевський і компанія так і не змогли – 6:1 на користь «Фортуни», яка за тур до завершення групових перегонів забезпечує собі прохідне сьоме місце та путівку у плей-офф, а ось для ДЮФК «Проскурів-Фортуни» ця поразка остаточно перекреслила усі надії на продовження боротьби за призові місця.

«МобіФренд» – «Раково-сіті» – 5:2 (2:0)

Арбітр: Сас

Голи: Шаварський (13), Султанов (17), Вакух (22, 35), Герасимчук (33) – Жук (30), Лапенюк (40)

«МобіФренд»: Вакух, Султанов, Посмітюха, Герасимчук, Мазур, Шаварський, Філіпчук, Співак, Рукавець

«Раково-сіті»: Сорока, Гурман, Дашкевич, Сонник, Шкарбун, Жук, Рубцов, Лапенюк, Кочетков, Михайленко, Рогатюк

Святкував перемогу і «МобіФренд», який в 8-ому турі впевнено переграв «Раково-сіті». Номінальні господарі в усіх ігрових компонентах переважали свого опонента на майданчику, в підсумку п’ять із своїх численних атакувальних випадів довівши до логічного завершення у вигляді забитих м’ячів. «Раково-сіті» ж подібне вдалося лише двічі, чого виявилося замало бодай для нічиєї – 5:2 на користь «МобіФренда», який завдяки цій перемозі закріплюється на п’ятій позиції у табелі про ранги змагань у дивізіоні 4, достроково здобуваючи путівку у плей-офф. В складі переможців найбільш активним був Дмитро Вакух – в його активі дубль.

ДЮСШ «Спортлідер+» – «Тролейбусник» – 3:5 (2:2)

Арбітр: Гончарук

Голи: Мельник (3), Бойчук (20), Цилепа (22) – Волинець (16, 16), Побережний (37), Самолига (39), Стрембіцький (40)

ДЮСШ «Спортлідер+»: Ліпчинський, Райтаровський, Цилепа, Вербовий, Мельник, Король, Кіт, Бойчук, Коваль, Коваленко

«Тролейбусник»: Дубінін, Афанасьєв, Гіджеліцький, Галатир, Кошевко, Самолига, Стрембіцький, Побережний, Волинець

Попередження: Кошевко (31)

Напруженим видалося протистояння сусідів по турнірній таблиці змагань у дивізіоні 5, ДЮСШ «Спортлідер+» та «Тролейбусника». Левову частку ігрового часу на майданчику можна було спостерігати неймовірно напружену гру, в якій успіх довгий час був на боці «лідерів», які володіли мінімальною перевагою у рахунку. Здавалося, що все так і завершиться, однак зовсім по-іншому вважали на рахунок цього гравці команди ХКП «Електротранс», які ударно провівши кінцівку зустрічі, впродовж якої провели три м’ячі без відповіді у ворота свого опонента зуміли переламати хід подій на свою користь та вирвати переможний результат – 5:3 на користь «Тролейбусника», який також стає ще одним колективом, який достроково здобуває путівку у плей-офф, і продовжує зберігати шанси на підсумкове третє місце за підсумками «регулярки» у дивізіоні 5. Для цього «тролейбусникам» в останньому турі неодмінно потрібно перемагати ДЮФК «Проскурів-Фортуну» та розраховувати на нічию у двобої прямих конкурентів, «Нейрона» та «Інтерпродсервіса».

«Тепловик» – «Політ» – 2:4 (1:1)

Арбітр: Гончарук

Голи: Шатілов (12, 25) – Крулік (17, 27, 31), Дзюбинський (30)

«Тепловик»: Забіяка, В. Степко, Атаманчук, Шатілов, Малий, Поліщук, Квасниця, Кисіль, Гудима, Стець, Стеценко, Тарадай

«Політ»: Пекнич, Крулік, Полюк, Дзюбинський, Майданюк, Коваль, Бондар, Баула, Мельничук

Попередження: Тарадай (7), Кисіль (14) – Коваль (6), Полюк (19)

В схожому стилі пройшов і двобій між «Тепловиком» та «Політом». Після нічийного першого тайму, вже у дебюті другої 20-ти хвилинки «тепловики» зусиллями Шатілова вже доволі щвидко схилили шальки терезів на власну користь, однак розвинути свій успіх номінальним господарям не вдалося. Виною тому грамотні дії номінальних гостей, які продемонструвавши неймовірні морально-вольові зусилля, помноженні на вдалу гру Круліка, зуміли тричі поспіль змусити капітулювати Забіяка та перевернули усе в матчі з ніг на голову. «Тепловик» ж не опустив руки, і на останніх хвилинах цілком міг врятуватися від поразки, однак свої шанси змарнував, не зумівши реалізувати два дабл-пенальті у ворота суперника – вольова перемога «Політа» із рахунком 4:2, який завдяки цьому успіху суттєво покращує власні шанси на вихід у стадію плей-офф змагань у дивізіоні 4.

«Фахівець» – «Стандарт» – 12:0 (2:0)

Арбітри: Ратушний, Шашин

Голи: Присяжнюк (14), Хлопонін (19, 24, 27, 37, 38), Атласюк (23), Гавага (25, 39), Голоднюк (31, 40), Шевчук (35)

«Фахівець»: Клімцов, Хлопонін, Гавага, Атласюк, Шевчук, Голоднюк, Присяжнюк, Бобік

«Стандарт»: Горбатюк, Гаврилюк, В. Дідишен, Полупан, Бердецький, Рев’якін, Касімов, Чернилевський

Попередження: Хлопонін (18) – Рев’якін (9), Касімов (11)

Продовжує переможну ходу «Фахівець», який в 8-ому турі розгромив «Стандарт». Після двох «сухих» м’ячів у першій 20-ти хвилинці, «фахівці» вирішили не зупинятися на досягнутому після перерви, в підсумку ще разів змусивши капітулювати Горбатюка, роблячи це на будь-який смак вибагливої публіки та демонструючи неймовірну впевненість у власних силах. «Стандарт», спантеличений таким розвитком подій, не спромігся відповісти бодай голом престижу – 12:0 на користь «Фахівця», який здобуваючи восьму перемогу у восьми зіграних матчах, достроко гарантує собі першу сходинку за підсумками «регулярки» у дивізіоні 4. В складі переможців найбільш помітним був Андрій Хлопонін – в його активі п’ять забитих м’ячів.

«Нейрон» – «Агробізнес» – 2:5 (0:3)

Арбітр: Муляр

Голи: Дудко (25), Драпак (36) – Гарнець (7), О. Цимбалюк (18), Кошовський (19, 40), Гоцуляк (33)

«Нейрон»: Вознюк, Кушнір, Дудко, Драпак, Моспан, Прудніков, Сабадаш

«Агробізнес»: Бабійчук, Кошовський, Суховерко, Гоцуляк, О. Цимбалюк, Гарнець, Новіцький

Попередження: Драпак (39) – Гарнець (30)

Здобув три очки і «Агробізнес», який в центральному матчі 8-ого туру у дивізіоні 5 здолав «Нейрон». Основні події у матчі відбулися в першій 20-ти хвилинці, впродовж якої колектив із Нової Ушиці провів три м’ячі без відповіді у ворота свого опонента. Після відпочинку «Нейрону» вдалося вирівняти хід подій на майданчику, однак нівелювати відставання за підсумками першої половини матчу Дудко і компанії так і не судилося – 5:2 на користь «Агробізнеса», який продовжує зберігати пальму лідерства у дивізіоні 5, а ось «Нейрон», зазнавши поразки в цій грі, опускається з третьої сходинки у табелі про ранги на четверту.

«Ауді» – «Ракета» – 1:4 (0:1)

Арбітр: Муляр

Голи: Савчук (39) – Стрілець (16, 29), Горбієвський (22, 33)

«Ауді»: Гриньков, Войтович, Алексеєв, Баценко, Загребельний, Савчук, Козар, Ялтуховський, Симчак, Ковбасюк, Процанюк, Стратійчук, Бондарчук

«Ракета»: Дзюбак, Нечипор, Слободян, Скринський, Стрілець, Антончик, Садовець, Муравський, Горбієвський, Матусов, Шушвар

Попередження: Ялтуховський (17), Симчак (35) – Муравський (6), Матусов (30), Горбієвський (40)

Центральний поєдинок 8-ого туру у дивізіоні 4, в якому зустрічалися «Ауді» та «Ракета», так і не виправдав сподівань вболівальників. Після першого тайму, який завершився мінімальною перевагою номінальних гостей, усі присутні небезпідставно очікували захопливого «продовження банкету», однак не так сталося, як гадалося. Виною тому, перш за все, переконлива гра «Ракети» після перерви, а конкретніше дуету Стрілець-Горбієвський, кожен з якого вже доволі швидко оформив по дубль. «Ауді» ж голом престижу у виконанні свого кращого голеадора, Віктора Савчука, спромоглося лише підсолодити гіркоту власної поразки – 4:1 на користь «Ракети», яка забезпечує за підсумками групового етапу собі другу позицію, а ось «Ауді» вийде у плей-офф з третього місця.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ