Преміум-ліга: «Фахівець» і «Ауді» зрівнюють рахунок у півфінальних серіях плей-офф у дивізіоні 4

0
2139

Чергові поєдинки вирішальної стадії турніру у дивізіонах 4 та 5 видалися неймовірно видовищними

Загострюється інтрига у розіграші Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу, організованого Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. Минулого вік-енду, 20-ого та 21-ого лютого, змагальний марафон продовжився черговими матчами плей-офф у дивізіонах 4 та 5, які сповна потішили багаточисленну глядацьку аудиторію. У дивізіоні 4 «Фахівець» та «Ауді» здобули переконливі перемоги у других матчах серій, і тепер доля путівки визначатиметься у вирішальних, третіх, іграх. В дивізіоні 5 ФК «Зеніт-Юрія-Фарм» та «Інтерпродсервіс», здолавши в перших матчах своїх суперників, зробили вагому заявку на потрапляння у трійку призерів за підсумками сезону. Про все це і не тільки далі у нашому огляді.

ДЮЦ «Іскра» – «Фортуна» – 4:3 (2:0)

Арбітр: Сас

Голи: Кучеревич (2), Бойко (19), Мировіцький (34), Ноль (40) – Коваль (31, 38), К. Флерко (40)

ДЮЦ «Іскра»: Стецюк, Шумський, Бойко, Ноль, Пендичук, Місюра, Мировіцький, Сорокін, Кучеревич, Божко

«Фортуна»: Балабанов, Молодих, Романов, К. Флерко, Ю. Флерко, Кузюткін, Мельник, Кравчук, Куцак, Гурницький, Туменко, Коваль

Попередження: Шумський (34)

Відкривав ігровий вік-енд стартовий двобій 3-ого туру Кубку Поділля у дивізіоні 5, в якому силами мірялися ДЮЦ «Іскра» та «Фортуна». Фактично, доля зустрічі була вирішена ще у першоиу таймі, впродовж якого юні підопічні Дениса Божка провели два «сухих» м’ячі у ворота свого опонента. Після перерви суперники активно розпочали обмінюватися забитими м’ячами, однак перевага «Іскра» у два голи левову частку залишалася незмінною. На останніх секундах Флерко ж скоротив розрив у рахунку до мінімуму, однак на те, аби врятуватися від поразки, у «Фортуни» не було вже ні часу, ні можливості – мінімальна перемога ДЮЦ «Іскри» із рахунком 4:3.

«Нейрон» – ДЮСШ «Спортлідер+» – 5:4 (3:2)

Арбітр: Ратушний

Голи: Дудко (9, 18, 31), Карелов (10, 37) – Кіт (7, 24), Король (14), Райтаровський (39)

«Нейрон»: Вознюк, Дудко, Карелов, Моспан, Мельник, Прудніков, Драпак

ДЮСШ «Спортлідер+»: Райтаровський, Ліпчинський, Вербовий, Кіт, Король, Бойчук, Коваленко

Попередження: Бойчук (34)

В іншому матчі 3-ого туру Кубку Поділля у дивізіоні 5 зустрічалися «Нейрон» та ДЮСШ «Спортлідер+». З перших секунд суперники розпочали діяти у відкритій манері, відповідаючи атакою на атаку, і як часто буває у подібних випадках, все вирішила реалізація. З цим ігровим компонентом краще виявилися справи у номінальних господарів, які п’ять із своїх численних випадів довели до логічного завершення у вигляді забитих м’ячів. Три з них на рахунку Віталія Дудка, безперечно кращого гравця «нейронівців» у цьому матчі. Підопічні Миколи Сохорука спромоглися відповісти лише чотирма результативними ударами, чого виявилося замало бодай для нічиєї – перемога «Нейрона» із рахунком 5:4, яка цілком може виявитися для колективу пірровою. Річ у тому, що в складі «нейронівців» в цьому матчі приймало декілька незаявлених у встановленому порядку гравців, і тепер долю цього матчу, який цілком може вплинути на підсумкову розстановку сил у турнірній таблиці, визначатиме контрольно-дисциплінарний комітет Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області.

«Армада» – «Стандарт» – 12:3 (5:0)

Арбітри: Фертюк, Шашин

Голи: Левковицький (8, 20), Верескун (9), Юрчук (17, 23, 32), Курманський (18, 27), Шевчук (19, 31), Побережний (34), Максименко (40) – Касімов (32, 34), Гаврилюк (39)

«Армада»: Величко, Юрчук, Демчук, Максименко, Шевчук, Побережний, Жеребний, Левковицький, Верескун, Квасниця, Курманський

«Стандарт»: Бардецький, Рев’якін, Касімов, Полупан, Чернилевський, Гаврилюк, П. Дідишен

Попередження: Рев’якін (37)

Володарем Втішного Кубку стала «Армада», яка у вирішальному матчі переграла «Стандарт». Фактично, доля зустрічі була вирішена ще у першій 20-ти хвилинці, впродовж якої «армадівців» у впевненому стилі відвантажили п’ять м’ячів без відповіді у ворота свого опонента. Після відпочинку номінальні господарі вирішили не зупинятися на досягнутому, ще сім разів змусивши капітулювати Бардецького. Найбільш активним в стадії завершення атак «армадівців» був їх капітан, Андрій Юрчук, на рахунку якого хет-трик. «Стандарт» спромігся відповісти ж лише трьома влучними ударами та дещо врятувати власний престиж – 12:3 на користь «Армади», яка здобувши три переконливі перемоги у трьох матчах Втішного Кубку в підсумку і стає його володарем.

«Раково-сіті» – «Тепловик» – 2:2 (1:1)

Арбітр: Муляр

Голи: Романов (11), Рубцов (23) – Стець (13), Шкарбун (30, аг.)

«Раково-сіті»: Приведенець, Лапенюк, Жук, Рубцов, Шкарбун, Гурман, Рогатюк, Романов, Сорока, Сонник, Дашкевич

«Тепловик»: Гудима, В. Степко, О. Степко, Тарадай, Лисий, Кисіль, Квасниця, Малий, Шатілов, Стець

Попередження: Рубцов (5), Гурман (34), Сорока (36), Рогатюк (37)

Продовжував програму ігрового вік-енду стартовий двобій 2-ого туру Кубку Поділля, в якому силами на майданчику мірялися «Раково-сіті» та «Тепловик». В рівній в цілому грі привабливішими шанси на підсумковий успіх були у номінальних господарів, які левову частку ігрового часу володіли мінімальною перевагою у рахунку, однак всередині другого тайму «допоміг» супернику відновити паритет Шкарбун, рикошетом від якого сфера перетнула лінію воріт. Надалі обидві команди створили вдосталь нагод, аби вирвати переможний результат, проте цифри на табло так і залишилися незмінними – бойова нічия із рахунком 2:2.

«МобіФренд» – «Політ» – 7:4 (2:1)

Арбітр: Муляр

Голи: Посмітюха (2), Ладунець (19), Нігловський (26), Рукавець (28, 32), Герасимчук (35, 40) – Крулік (20, 31, 39), Бондар (29)

«МобіФренд»: Мазур, Рукавець, Герасимчук, Посмітюха, Ладунець, Нігловський

«Політ»: Пекнич, Крулік, Майданюк, Мельничук, Бондар, Коваль, Баула, Шуляк

Попередження: Посмітюха (5), Герасимчук (28) – Коваль (39)

В іншому матчі 2-ого туру Кубку Поділля у дивізіоні 4 святкував перемогу «МобіФренд», який в напруженому поєдинку здодав опір «Польоту». Довгий час на майданчику можна було спостерігати рівну гру, яка справедливо знаходила своє відображення у цифрах на табло, однак номінальні господарі добряче провели кінцівку зустрічі, і проявивши неймовірний характер та волю до перемоги завдяки дублям Рукавця та Герасимчука зуміли схилити шальки терезів на свою користь. Як не старався у складі номінальних гостей Крулік, на рахунку якого хет-трик, його зусиль вистачило «Польоту» лише на те, аби підсолодити гіркоту власної поразки. В підсумку – результативна перемога «МобіФренда» із рахунком 7:4.

«Фахівець» – МФК «Ехо» – 4:2 (2:1)

Рахунок у серії: 1:1

Арбітр: Куцак

Голи: Хлопонін (3), Семенюк (19, 27), Шевчук (34) – Віколаш (2), С. Якимчук (38)

«Фахівець»: Бобік, Шевчук, Атласюк, Присяжнюк, Семенюк, Хлопонін, Голоднюк, Клімцов

МФК «Ехо»: Ястремський, С. Якимчук, А. Якимчук, Бурковський, Віколаш, Сметана, Бородій, Сторожук, Пастух

Попередження: Сметана (15)

Зрівняв рахунок у півфінальній серії плей-офф у дивізіоні 4 «Фахівець», який у другій грі впевнено переграв «Фахівець». Перший тайм завершився за мінімальної переваги у рахунку номінальних господарів, що обіцяло доволі цікаве продовження подій на майданчику після перерви, однак його свідками багаточисленні вболівальники так і не стали. «Фахівець», який зазнав прикрої поразки в серії післяматчевих пенальті у першій грі, цього разу вирішив не ризикувати, і доволі швидко провівши два «сухі» м’ячі у ворота Пастуха, зняв усі питання щодо переможця. Команда із Ярмолинець ж голом Сергія Якимчука на останніх хвилинах протистояння зуміла лише підсолодити гіркоту власної поразки – 4:2 на користь «Фахівця», і тепер долю путівки до фіналу визначить третій матч серії між цими суперниками. У складі переможців найбільш помітним був Федір Семенюк – в його гольовому доробку два забитих м’ячі.

«Ракета» – «Ауді» – 3:10 (1:4)

Рахунок у серії: 1:1

Арбітр: Куцак

Голи: Антончик (20), Дудар (29), Нечипор (39) – Гриньков (4), Савчук (7, 19, 20, 23, 37, 38, 40, 40), Загребельний (38)

«Ракета»: Дзюбак, Нечипор, Слободян, Антончик, Муравський, Дудар, Карасьов, Баськов, Шушвар, Купратий

«Ауді»: Гриньков, Войтович, Савчук, Алексеєв, Загребельний, Симчак, Стратійчук, Бондарчук, Студенець, Ковбасюк

Попередження: Слободян (20), Муравський (25)

Третій матч знадобиться і у іншій півфінальній серії у дивізіоні 4, де «Ауді» в другій грі взяла переконливий реванш у «Ракети» за мінімальну поразку в першому матчі. Знову з найкращої сторони проявив себе кращий голеадор «автомобілістів», Віктор Савчук, який в цій грі вісім разів залишивши у воротах суперника свій «автограф» у вигляді забитих м’ячів, фактично самотужки приніс своїй команді переможний результат. Його вдалий почин підтримали й інші гравці групи атаки «Ауді», колективними зусиллями ще двічі змусивши капітулювати Дзюбака. «Ракета», знекровлена дискваліфікаціями своїх ключових виконавців, на все це зуміла відповісти лише трьома влучними ударами – переконлива перемога «Ауді» із рахунком 10:3.

«Інтерпродсервіс» – «Тролейбусник» – 4:3 (3:1)

Арбітр: Муляр

Голи: О. Нік (12), Гарбар (18, 26), Панькевич (20) – Побережний (6, 35), Самолига (26)

«Інтерпродсервіс»: І. Малукалов, С. Малукалов, Гарбар, Іщук, О. Нік, М. Нік, Панькевич, Вихренко, Ніцак, Паштепа

«Тролейбусник»: Дубінін, Гіджеліцький, Шупер, Кошевко, Галатир, Самолига, Стрембіцький, Побережний, Волинець, Мамонтов

Попередження: Ніцак (25)

В першому матчі за бронзові медалі у дивізіоні 5 зустрічалися «Інтерпродсервіс» та «Тролейбусник». Номінальні господарі неймовірно впевнено провели першу 20-ти хвилинку, в підсумку вирушивши на перерву із відчутним гандикапом у два забиті м’ячі. Після перерви привабливіше виглядали вже «тролейбусники», які проявивши характер зуміли скоротити відставання у рахунку до мінімального, однак на більше зусиль Побережного і компанії у цьому матчі не вистачило – 4:3 на користь «Інтерпродсервіса», який до матчу-відповіді за підсумкове третє місце у дивізіоні 5 підходить із мінімальною перевагою. В складі переможців відзначимо Максима Гарбара, два голи якого зіграли вагому роль у здобутті номінальними господарями підсумкового переможного результату.

«Агробізнес» – ФК «Зеніт-Юрія-Фарм» – 1:5 (0:3)

Арбітр: Муляр

Голи: Гоцуляк (40) – Зеленко (1, 40), Олещук (4), Шостак (13, 25)

«Агробізнес»: Гоцуляк, Кошовський, Новіцький, О. Цимбалюк, В. Цимбалюк, Суховерко

ФК «Зеніт-Юрія-Фарм»: Заобурний, Токарський, Зеленко, Шостак, Гизлик, Олещук, Рудницький, Радюк, Костишин, Лебідь, Бистрицький, Пазюк

Попередження: В. Цимбалюк (2) – Токарський (16)

У першому матчі фіналу турніру у дивізіоні 5 переконливу перемогу святкував ФК «Зеніт-Юрія-Фарм», який впевнено переграв новоушицький «Агробізнес». Номінальні гості, провівши три м’ячі без відповіді у ворота свого суперника у першій 20-ти хвилинці, після перерви вирішили не зупинятися на досягнутому, і ще два рази змусивши капітулювати Гоцуляка, зняли усі питання щодо переможця зустрічі ще задовго до фінального свистка. «Агробізнес» ж на все це спромігся відповісти лише голом престижу, автором якого на останніх секундах поєдинку став вищевказаний Гоцуляк – 5:1 на користь «ФК-Зеніт-Юрія-Фарм». У складі переможців найбільш активним був тандем Зеленко-Шостак, кожен з якого оформив по дублю у ворота суперників.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ