Преміум-ліга: черговий бенефіс Кульбачного та неймовірні камбеки «Філтексу-Аваль» та «Дантиста»

0
2264

Перші стикові матчі за вихід у плей-офф в дивізіонах 2 та 3 видалися неймовірно цікавими

У вирішальну стадію входить турнірна боротьба у розіграші Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу, організованого Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. У середу та четвер, 17-ого та 18-ого лютого, змагальний марафон продовжився першими стиковими матчами за вихід у плей-офф у дивізіонах 2 та 3, які вдосталь потішили вболівальників яскравим та результативним футзалом. Про все це далі у нашому огляді.

«Бамбук» – «Новатор» – 5:3 (3:2)

Арбітри: Сас, Попик

Голи: Кульбачний (5, 24, 30, 49), Олесь (21) – Новік (3), Лисий (21), Тернавський (35)

«Бамбук»: Гарбар, Антонов, Олесь, Кульбачний, Кушнірук, Кучерук, Павліш, Стеценко, Денисов

«Новатор»: Прокопишен, О. Вараниця, Осадчук, Тернавський, Бедратий, Лисий, Горошко, Новік, М. Вараниця, Мостовий, Мельник

Попередження: Олесь (14), Кульбачний (30), Кушнірук (33) – Мельник (14), Бедратий (32)

Вилучення: Олесь (50, друге попередження)

Наблизився до виходу у чвертьфінал плей-офф у дивізіоні 2 «Бамбук», який в першому стиковому матчі впевнено переграв «Новатор». Цей поєдинок сміливо можна охрестити бенефісом одного гравця, а саме харизматичного нападника номінальних господарів, Дениса Кульбачного. «Сімка» «Бамбука» в останніх матчах демонструє просто неймовірну гру, оформивши три покери в трьох останніх матчах, що дозволило йому захопити лідерство у гонці бомбардирів дивізіону 2. І цього разу голи Дениса по-суті подарували перемогу його команді. Спантеличений таким розвитком подій «Новатор» зумів відповісти лише трьома влучними ударами – 5:3 на користь «Бамбука», який до матчу-відповіді підходить із комфортною перевагою у два забиті м’ячі. Додамо, що наступним суперником переможця цього двоматчевого протистояння стане старокостянтинівський «Олімпік».

«Філтекс-Аваль» – «Товтри» – 2:1 (0:1)

Арбітри: Попик, Сас

Голи: Шляховий (31), Васильчук (49) – Дзюбак (4)

«Філтекс-Аваль»: Незборецький, Якубовський, Дацишин, Яковчук, Подольський, Ярославський, Шляховий, Васильчук, Лутковський, Васільєв, Вакух, Чижов

«Товтри»: Деркач, Забродський, Червоняк, Садовнік, Вільчинський, Клапченко, Дзюбак, Сердунич

Попередження: Якубовський (28) – Клапченко (9), Забродський (16)

Напруженим видався інший стиковий матч за вихід у плей-офф у дивізіоні 2, в якому зустрічалися «Філтекс-Аваль» та «Товтри». Перший тайм краще провели номінальні гості, які після швидкого голу Дзюбака вирушили на перерву із мінімальною перевагою у рахунку, однак «філтексівці» не опустили руки, і всередині другої 25-ти хвилинки Шляховий влучноим ударом відновив статус-кво – 1:1. Здавалося, що все так і завершиться, однак зовсім по-іншому на рахунок цього вважав Васильчук, який на останніх секундах вдруге у матчі змусивши капітулювати Деркача, приніс своїй команді переможний результат – 2:1 на користь «Філтексу-Аваля», на боці якого мінімальна перевага перед матчем-відповіддю цих суперників. На переможця цього двоматчевого протистояння в 1/4 фіналу плей-офф очікує зустріч із переможцем регулярного чемпіонату у дивізіоні 2, «Красиловом-Ортопед».

ФК «Литвина» – «Дантист» – 3:5 (3:1)

Арбітр: Муляр

Голи: Белінський (7, 10), Баліцький (25) – Кукурудза (6, 39, 46), Бондар (46), Розуман (26)

ФК «Литвина»: А. Чернецький, Марчук, Григоренко, Баліцький, Костецький, Белінський, Качур, Вітошко, Небесний, Койчев, Демкович, Столяр

«Дантист»: Рибак, Кукурудза, Бондар, Мельник, Розуман, Стефанишин, Терещенко, Тимофієв, Улітін, Кубряк, Рудий, Кузема

Переміг і «Дантист», який в першій стиковій грі за вихід у плей-офф переграв ФК «Литвина». Хоча, все не так погано розпочиналося для команди з Городка, яка пішла відпочивати з перевагою у два забиті м’ячі, однак у другій 23-ти хвилинці розвинути свій успіх номінальним господарям, які в цій грі не могли розраховувати на двох ключових виконавців, які пропускали матч через перебір жовтих карток, не судилося. Натомість «Дантист» знову продемонстрував характер і майже стовідсоткову реалізацію, і в ефектному стилі провівши чотири «сухих» м’ячі у ворота Чернецького в другому таймі, зумів переламати хід подій на майданчику і схилити шальки терезів на власну користь – вольова перемога «Дантиста» із рахунком 5:3. В складі переможців найбільш активним був їх капітан, Євген Кукурудза, який заніс у свій актив три забиті м’ячі.

«Атлетик-Ферозіт» – ФК «ЛП-Добряк» – 6:3 (4:1)

Арбітр: Муляр

Голи: Ліповуз (2, 22, 39), Ярмоленко (6, 24), Розізнаний (10) – Жучковський (9, 40), А. Муравський (42)

«Атлетик-Ферозіт»: Загребельний, Яюс, Розізнаний, Ярмоленко, Ліповуз, Панчук, Галкін, Гончарук, Кривак

ФК «ЛП-Добряк»: Касапчук, Коваль, Палійчук, А. Муравський, Скальський, Козубович, Зінченко, Жучковський

Попередження: Кривак (37)

В ще одній грі перемогу святкував «Атлетик-Ферозіт», який впевнено переграв ФК «ЛП-Добряк». Номінальні господарі неймовірно активно провели перший тайм, вирушивши на перерву із відчутним гандикапом у три забиті м’ячі. Після відпочинку ФК «ЛП-Добряк» зумів вирівняти хід гри, однак нівелювати відставання за підсумками першої 23-ти хвилинки Козубович і компанія так і не змогли – 6:3 на користь «Атлетика-Ферозіт». У стані переможців найбільш помітнішим був Андрій Ліповуз – в його активі хет-трик.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ