Преміум-ліга з міні-футболу. Дивізіон 4. «Сокіл-2» в драматичному фіналі виборов Кубок ліги

0
513

Фінальною грою, на кону в якій стяв Кубок ліги, який проводився серед команд Дивізіону 4, завершила свою участь в Преміум-лізі з міні-футболу друга команда «Сокола», і в ній суперником підопічних Віталія Розпаченюка був МФК «Лідер-Амор». Що й казати, гра вийшла гідною фіналу зі своєю закрученою інтригою та драматизмом.

Перший тайм – беззаперечна перевага «Сокола-2», і три забитих голи – це навіть не половина тих можливостей, які були у нашої молоді. Втім, і м’ячі Максима Бернада та дубль Назара Першина – це було солідною перевагою за підсумком перших 25-ти хвилин гри.

Все змінилося по перерві, коли МФК «Лідер-Амор» заграв агресивніше, біля воріт Тимура Гонтаря стало запекліше, і врешті решт хет-трик Олексія Сокура дозволив нашому супернику поновити рівновагу.

Тож, нічия 3:3 за підсумком основного часу, і доля кубкового трофею вирішувалася в серії пенальті. Спочатку команди використали по дві спроби, але потім повз ворота пробив Данило Гнатишин. «Сокіл-2» отримав невеличку перевагу, яка зійшла нанівець після того, як воротар МФК «Лідер-Амор» відбив удар Кирила Стасюка. Серія шестиметрових підійшла до того моменту, коли треба було бити до першої змарнованої спроби, саме тут Тимур Гонтар і відбив удар Єгора Несмілого. Черга була бити «Сокола-2», до м’яча підійшов Денис Цуцуловський, і своїм влучним ударом він поставив переможному крапку для нашої другої команди в цьому кубковому фіналі.

Преміум-ліга Відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу. Дивізіон 4. Фінал Кубку ліги
27 серпня

«Сокіл-2» – МФК «Лідер-Амор» – 3:3 (3:0). Пенальті 5:4

«Сокіл-2»: Тимур Гонтар – Кирило Стасюк, Назар Першин, Олексій Майдан, Максим Бернада, Максим Мельник, Тимур Кащен, Денис Цуцуловський, Ярослав Басараба, Владислав Глушко, Дмитро Юхимець
Голи: Максим Бернада, 9, Назар Першин, 12,13 – Олексій Сокур, 28,38,48

Пенальті забили: Олексій Майдан, Максим Мельник, Максим Бернада, Назар Першин, Денис Цуцуловський – Роман Гончар, Олексій Сокур, Михайло Коваленко, Іван Гоцалюк
Пенальті не забили: Кирило Стасюк – Данило Гнатишин, Єгор Несмілий

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ