Преміум-ліга: Цими вихідними «соколи» зіграють одразу два матчі

0
2710

Цими вихідними наша молодіжна команда проведе одразу два матчі. У Преміум-лізі з міні-футболу відбудеться подвійний тур, а значить кожен з клубів очікує складне випробування. Саме в такі моменти на перший план виходить глибина лавки запасних, фізична та психологічна готовність виконавців. Перший тур підопічні Віталія Розпаченюка провели досить потужно, однак деякі побоювання викликає гра в захисті. «Атлетик» мав досить нагод, щоб повернутись у гру, однак свої нагоди щедро не використав.

 «Сокіл-2» – «WOODMALL»

Преміум-ліга з міні-футболу-2020. Дивізіон 2. 2 тур.

 20 червня. 15:00. НВК №10. 1 майданчик.

Першим суперником «соколят» стане клуб «Woodmall». Досить тривалий час номінальні гості безславно виступали в нижчих дивізіонах, виділяючись більше власними неспортивними вчинками, а ніж самою грою та турнірними звершеннями. Однак минулого літа «вудмолівці» створили сенсацію, потрапивши до фіналу Дивізіону 3 та напряму відібравшись у лігу рангом вище. Відчувши смак перемог, майбутній опонент «Сокола» став більш амбіційно відноситись до власних звершень і незабаром це стало приносити бажаний результат. Перемога в Кубку 5 Дивізіону та сенсаційний виступ у ВСІМ Бізнес-лізі (вихід до півфіналу) дозволив «білим» набратись необхідного досвіду та остаточно повірити у власні сили. Дуже своєчасним виявилось підсилення гравцями з «Конфермата», які вже два роки стабільно виступають у вищій лізі зимового чемпіонату.

103982618_2326148007681047_3684039699624959407_o

Осацький, Гнатюк, Соловей, Брицький ідеально вписались у швидкісну гру команди та ідеально доповнили її виконавчою майстерністю. У першому турі «WOODMALL» каменя на камені не залишив від досвідченого «Менса», повністю перегравши його за рахунок блискавичного командного руху. Зіграність, гра на швидкості, технічність – головні якості завтрашнього суперника «соколів». А підписавши на прапорці талановитого Караіма, «вудмоловці» зможуть ще менше звертати увагу на власні ворота, що безсумнівно примножить їх атакуючий потенціал. Гра буде емоційною, напруженою, енергетично зарядженою, а знаючи непростий характер  деяких гравців «Woodmall-а» то і без розсипу карток, думається, не обійдеться. Головне, щоб арбітри зуміли направити гру в правильне русло і команди не змушені будуть відволікатись на не футбольні події.

Орієнтовні склади:

«Сокіл-2»: Гринь, Гончар, Донець, Стрельцов, Зданевич, Барабаш, Храпач, Кручек, Омарі, Михайленко, Розпаченюк, Рудюк

«WOODMALL»: Караім, Кузь, Д. Шкодяк, Соловей, Осацький, Гнатюк, Брицький, Константінов, Хом’як, Дрезналь, Шевчук, Бресь, Підмурняк

«Дантист» – «Сокіл-2»

Преміум-ліга з міні-футболу-2020. Дивізіон 2. 3 тур.

 21 червня. 14:00. НВК №10. 2 майданчик.

Другого суперника «малинових» вже можна рахувати ветераном Преміум-ліги. Починаючи з найнижчих дивізіонів «Дантист» крок за кроком долав усі перешкоди та систематично примножував власний рейтинг вдалими виступами. Тимофієв та компанія перший сезон проводять у Дивізіоні 2, а тому їм ще належить відчути класову різницю між лігами. Перший млинець виявився не надто вдалим і свій стартовий матч «дантисти» програли 1:4. До перерви рахунок був нічийним – 1:1, однак у другій половині зустрічі «Vігор» зумів поступово схилити шальки терезів на власну користь. 1:4 у підсумку і завтра «смарагдові» будуть намагатись вибороти перші залікові бали в нинішньому сезоні.

103342785_2326118031017378_1603599604612766002_o

«Менс» звично не являється хлопчиком для биття, однак і претендентом на призові місця в нинішньому сезоні рахуватись, напевно, не буде. Що стосується безпосередньо гри майбутнього опонента «соколів», то вона залишається незмінною. Маючи стабільний склад вже кілька сезонів, «Дантист» вдало поєднує високу індивідуальну майстерність Кукурудзи, Розумана та Улітіна з кинджальними комбінаційними проходами Підлісного, Мірошника та інших молодих гравців команди. Думається головною задачею команди на сезон буде закріпитись у Дивізіоні 2, однак і вкусити когось з лідерів «дантистам» традиційно вдасться. Головне, щоб перешкодою не стала низька відвідуваність ключових гравців матчів, що завжди було «ахіллесовою п’ятою»  цієї команди.

Орієнтовні склади:

«Дантист»: Кукурудза, Покотило, Гуторов, О. Мельник, Мірошник, Моспан, Підручний, Розуман, Улітін, Тимофієв, Кубряк, Д. Мельник, Кузьмінчук

«Сокіл-2»: Гринь, Гончар, Донець, Стрельцов, Зданевич, Барабаш, Храпач, Кручек, Омарі, Михайленко, Розпаченюк, Рудюк

Прес-служба СК «Сокіл»    

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ