Преміум-ліга: «Сокіл-3» зіграє останній матч у Кубку Поділля

0
3555

«Соколята» грою з «Прикордонником» завершать сезон в міні-футбольній Преміум-лізі і можуть здобути почесний трофей.

У перших двох турах Кубку Поділля «Сокіл-3» переміг і лідирує в турнірі за 5-8 місця. Аби завершити сезон на мажорній ноті і здобути трофей, нашій команді достатньо не програти «Прикордоннику». Саме амбітна й міцна команда військових стане останнім суперником підопічних Віталія Розпаченюка.

кп

У регулярному чемпіонаті команди зустрічалися в рамках 6-ого туру. Тоді сильнішими були «соколята». Вони здобули мінімальну перемогу із рахунком 5:4. Наші хлопці виявились більш готовими до гри і вирішальні результативні атаки провели в заключні хвилини матчу. Додамо, що зустрінуться наймолодші команди дивізіону 1. Середній вік гравців «Сокола-3» – 17,4 років, а «Прикордонника» – 23,8 років.

У складі майбутнього суперника є чимало сильних гравців, які б підсилили чимало команд Преміум-ліги. Це Володимир Мельников, Ростислав Собко, Євген Іщук, Юрій Малишевський, Олександр Сологуб, Вадим Рефель, Олександр Райтаровський та інші. Кожен із них по-своєму індивідуально сильний і є елементом складової командної гри, акцент на яку робить «Прикордонник». Чимало у ній залежить від граючого наставника Вадима Рефеля, який керує діями партнерів на майданчику й сам здатен завдати серйозних проблем опоненту.

Гра із «Прикордонником» відбудеться в суботу, 1 серпня, на другому майданчику НВК №10, що на вулиці Водопровідній. Початок – 17:00.

На завершення пропонуємо переглянути огляд матчу між «Соколом-3» і «Прикордонником» в регулярному чемпіонаті:

https://youtu.be/8dKeH1Ipncc

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ