Преміум-ліга: “Сокіл-3” вдруге зіграє із “Патріотом-Vігор”

0
3335

“Соколята” в рамках восьмого туру чемпіонату в дивізіоні 1 зустрінуться із “патріотами”, яких нещодавно перемагали в Кубку Преміум-ліги.

В останніх двох турах чемпіонату з міні-футболу “Сокіл-3” здобув дві мінімальні та важкі перемоги: 5:4 над “Прикордонником” і 7:6 над “Ротором”. Продовжити свою вдалу серію команда Віталія Розпаченюка зможе проти одного із аутсайдерів дивізіону 1. “Патріот-Vігор” йде на передостанньому місці в турнірній таблиці, маючи в активі два нічийних результати.

Майбутній суперник добре відомий “соколятам”, оскільки два тижні тому команди зустрічалися в рамках Кубку Преміум-ліги. Тоді наші хлопці за дощової погоди впевнено переграли команду Ігоря Вислободського з рахунком 6:0.

“Патріоти” востаннє не програвали в чемпіонаті у шостому турі, коли поділили очки з іншим аутсайдером “Ротором-2”. А в минулому турі команда зазнала розгромної поразки від міцного колективу “Forex Club” – 0:7.

Серед гравців суперника результативністю в цьому сезоні вирізняється Максим Калошин, який має на своєму рахунку 4 голи. Це майже половина від усіх командних – 9. До слова, три із них він забив у вже згаданому матчі із “Ротором-2”.

Серед інших виконавців слід виділити досвідчених Ігоря Вислободського, Ігоря Глушка та Сергія Атласюка. Важливу роль в грі команди відіграють Іван Косяк, Павло Гарібян, Сергій Шкрябець і той же Максим Калошин.

Як складеться чергова зустріч “Сокола-3” із “Патріотом-Vігор”, ми дізнаємося уже в суботу, 14 липня. Початок матчу на другому майданчику НВК №10 – 14:00.

Прес-служба СК “Сокіл”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ