Преміум-ліга: «Сокіл-2» – «Ротор». Анонс матчу

0
2363

Преміум-ліга з футзалу-2019/2020. Кубок Виклику. 5 тур

14 березня. 16:25. Спорткомплекс ДЮСШ-1.

У останньому турі Кубку Виклику «соколята» зійдуться помірятись силами з футзальним клубом «Ротор». Так склалось, що турнірна боротьба у цих колективів вже майже закінчена. Так, у разі успіху, «Ротор» може піднятись на 4 місце, однак для цього потрібен, перш за все, збіг сприятливих обставин, а, по-друге, ця позиція також не дає змоги звільнитись від участі в перехідних іграх. А сила учасників, враховуючи рівність суперників у Дивізіоні 2 – це надто відносна одиниця, щоб сприймати її серйозно.

Кубок Виклику 3 тур

Тому цей поєдинок можна розглядати, як останній підготовчий крок до головних ігор сезону. Що стосується нашого суперника, то такий розвиток подій для «Ротора» не в новинку. Останні сезони саме така ситуація притаманна для «салатових». Два роки тому в перехідних матчах вони переграли молодий «Філтекс», а минулого розіграшу впевнено відстояли своє право участі у найсильнішому дивізіоні міста в матчах проти «Ракети». Але ми вже давно звикли, що з чим-чим, а з характером у Шпакова і компанії проблем немає. Якщо брати до прикладу нашу молодь, то це їх перший досвід у подібних випробуваннях. Минулого року більш вікова та досвідчена команда зайняла восьме місце у регулярній частині, однак курс на омолодження дався взнаки і змусив «малинових» продовжити власний сезон мінімум на тиждень.

Кадрові втрати є у нашого опонента. Необов’язкову червону картку отримав ключовий захисник – Чепурний і цей матч пропустить. Стосовно нашої команди, то четверте попередження отримав Сохорук і також не прийме участь у завтрашній грі.

Згадуючи останню зустріч між опонентами, то ці спогади є більш приємними для нас. У важкій напруженій грі «Сокіл-2» здобув важливу перемогу 4:2, однак вирішальний четвертий м’яч хлопці забили лише на останніх секундах. А до цього їм прийшлось відверто понервуватись, особливо після переходу гри «Ротора» на схему з п’ятим польовим, в якій вони почувають себе, як риба в воді.

Але все це – здобутки минулого, а що нас очікує далі – покаже лише сама гра. Початок о 16:25.

Орієнтовні склади:

«Сокіл-2»: Гринь, Данилюк, Стрельцов, Сохорук, Чорний, Донець, Зданевич, Боднар, В’язовецький, Барабаш, Храпач, Омарі

«Ротор»: Рудий, Камінський, Гаєвський, Стасюк, Альміз, Ліщук, Логвиненко, Шпаков, Паляниця, Чабан, Гайдашевський, Орошкевич, Туз

Прес-служба СК «Сокіл»    

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ