Преміум-ліга: «Сокіл-2» – «Новатор». Анонс матчу

0
1876

«Сокіл-2» – «Новатор».

Преміум-ліга з футзалу-2019/2020. 14 тур

1 лютого. 15:30. Спорткомплекс ГУНП.

Підходить до свого завершення груповий раунд Преміум-ліги сезону-2019/2020, однак головні баталії саме в розпалі. Шалена боротьба йде за потрапляння у вісімку найкращих команд, та й у двобоях за виживання ще нічого не вирішено. А значить Кубок Виклику нас очікує неймовірно напружений. Адже у ньому буде розіграно 15 очок для кожного з колективів, а це майже стільки ж, скільки більшість команд набрали за весь груповий етап. Але все це вже не стосується майбутнього суперника наших «соколят». Футзальний клуб «Новатор» ризикує стати першим клубом в історії Преміум-ліги, який не набере жодного залікового балу за сезон. Колектив, який представляє однойменне державне підприємство, на разі переживає не найкращі свої часи. У своєму інтерв’ю капітан команди взагалі озвучив, що «Новатор» не планував брати участь у чемпіонаті цього сезону, але все ж таки найшов мінімальні ресурси і можливості продовжити власні виступи. І це вже певне досягнення для досить міцного в минулому учасника Дивізіону 1. На сьогодні ж від нього залишилась лише бліда тінь. Лише двадцять забитих м’ячів та дев’яносто пропущених – сумний результат виступів сезону, що минає.

83139476_2217697475192768_6565983596526436352_o

Що стосується «Сокола», то колектив Віталія Розпаченюка поки що займає 14-те місце і відстає від 11-ї сходинки на п’ять очок. Адже саме 11-те місце дає змогу виступу в найвищому дивізіоні міста на наступний сезон. Команди, що займуть місця нижче, будуть грати перехідні ігри з клубами другої ліги. А це завжди ризик. Саме тому нашим юним вихованцям потрібно обов’язково перемагати та завершити груповий етап на мажорній ноті.

Минулий тур обидва майбутні опоненти провели невдало. «Сокіл-2» потрапив під розлючену прикрим вильотом з кубку «Феміду», а «Новатор» хоч і дав справжній бій молодому «Конфермату», але все ж таки поступився з рахунком 2:4. Головною зіркою цієї команди залишається Вараниця, який є кращим бомбардиром команди і головною її надією в атаці. Звичний високий рівень тримають Мельник, Музиченко та Новік, однак дефіцит кадрів все ж дає взнаки. Занадто повільною та функціонально не готовою виглядає команда на фоні більш висококласних виконавців. І якщо в минулі сезони дисципліна, характер та школа Віктора Власова приносили потрібний результат, то зараз «Новатор» просто дограє сезоні та спробує перезавантажити себе у нижчому дивізіоні.

Однак хочеться вірити, що клуб захоче грюкнути дверима та здобути хоча б якісь бали у турах, що залишились. Що з цього вийде, ми зможемо побачити вже завтра. Початок гри о 15:30. Зал Нацполіії.

Орієнтовні склади:

«Сокіл-2»: Гринь, Омарі, Стрельцов, Донець, Данилюк, Барабаш, Чорний, Храпач, В’язовецький, Сохорук, Боднар, Зданевич

«Новатор»: Новік, Мельник, Музиченко, Мандрик, Вараниця, Ксьонзик, Жовнір, Савчук

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ