Преміум-ліга: «Сокіл-2» не зумів перестріляти «Агробізнес»

0
1690

«Агробізнес» – «Сокіл-2» – 4:3 (4:2)

Голи: Миронюк (6, 15, 16), Чиж (23) – Чорний (2), Данилюк (11), Барабаш (29)

«Агробізнес»: Чиж, Шум, Миронюк, Кубик, Гайковий, Мазур, Ємаєв, Козак

«Сокіл-2»: Гринь, Данилюк, Стрельцов, Сохорук, Чорний, Донець, Барабаш, Зданевич, Боднар

Попередження: Зданевич (14)

Після насиченого групового етапу команди Преміум-ліги розподілились на три частини. Перша вісімка продовжила боротьбу за медалі, 16-те та 17-те місця напряму вилетіли до дивізіону нижче, а шість команд продовжують запеклу боротьбу за «місце під сонцем». В їх числі опинилась і наша молодіжна команда, якій зараз належить довести своє право на перебування у каґорті найсильніших клубів міста та області.

Першим суперником на цьому шляху став колектив «Агробізнес». Минулого тижня клуб з міста Волочиськ уже протистояв нашій молоді і здобув тоді переконливу перемогу 4:0. Однак вже з перших хвилин підопічні Віталія Розпаченюка продемонстрували, що зробили правильні висновки з поразки. Створивши цілу низку небезпечних нагод, «малинові» дуже швидко  досягли свого. Чорний замкнув зручну передачу Данилюка та відмітився дебютним голом у цьому сезоні. Відігрався «Агробізнес» завдяки стандарту. Перший удар Миронюка влучив у стійку, однак повторним пострілом нападник таки знайшов шпарину у частоколі ніг – 1:1.

І знову «Сокіл-2» пішов в атаку. Згаявши кілька перспективних атак, гості знову вийшли вперед. Данилюк влучно пробив метрів з шести і 2:1. Варто зазначити, що у випадку голу і гольової передачі універсал спрацював правою ногою, що для нього зовсім не звично. На допомогу господарям знову прийшов стандарт. На цей раз Миронюк з першої спроби відправив м’яч у дальній кут воріт Гриня – 2:2. А через хвилину він же покарав захисників за неуважність після стрімкого розіграшу кутового – 2:3. Три помилки після стандартних положень – три пропущених голи. А наприкінці першого тайму «соколята» пропустили вчетверте. Чиж підключився до атаки власної команди і чітко відправив кулю у дальній кут.

Друга половина зустрічі розпочалась вже з голу «Сокола». Барабаш наважився на постріл з дальньої відстані і м’яч підступно ковзнув за лінію – 3:4. Надалі гра проходила за наступним сценарієм – гості ретельно вишукували проріхи у захисній ланці суперника, а той в свою чергу ретельно та регулярно тікав у контратаки. Могли «малинові» як забити, так і пропустити. Близький до голу був Сохорук та Стрельцов, а в складі «Агробізнесу» могли забивати Ємаєв та Шум. Але до самісінької сирени рахунок так і не змінився. 3:4 – «Сокіл-2» провів достойний поєдинок, однак розжитися заліковими балами так і не зумів. Свій наступний матч хлопці Віталія Розпаченюка  проведуть проти команди «Прикордонник-Frisor». Час та дата гри ще затверджується.

Виклик 1 тур

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ