Преміум-ліга: «Сокіл-2» – «Лунтік». Анонс матчу

0
2682

Преміум-ліга з міні-футболу.  Дивізіон 2. 3 тур.

 8 червня. 14:00. НВК №10 (2 майданчик).

Після перших двох турів літнього чемпіонату “Сокіл-2” вже поклав у свою скарбничку чотири залікових бали (перемога над командою “TEAM Lawyer’s” (5:4) та бойова нічия проти міцного “Алмазу” (5:5)). У третій календарній грі підопічним Віталія Розпаченюка протистоятиме клуб “Лунтік”. Колектив Сергія Заболотного останніми сезонами став постійним учасником змагань під егідою АМФФХО та має солідний досвід виступів у різноманітних турнірах.

Нинішній старт “салатових” у чемпіонаті з міні-футболу  можна вважати досить  вдалим.  Поразка у стартовій гри від ” Аgor-и” (2:5) – не показник, занадто вже потужно виглядає команда Ігоря Малюти в нинішньому календарному році. А ось після неї було здобуто дві впевнені перемоги – у кубку над “Максимумом” (3:1) та у чемпіонаті над “Lifecell-ом” (5:2).

Це й не дивно, тому що по складу нинішній “Лунтік” – досить цікава та міцна команда. Один з найрезультативніших бомбардирів Преміум-ліги останніх сезонів – Рижук, молодий та технічний Чекирда, швидкі та працьовиті Богданович, Люховець та Остафійчук. Крім цього, напередодні  сезону підсилили команду  легіонери з Городка – Гизлик та Ющенко. Прийшов досвідчений Клапченко з “Товтр”. Та головним підсиленням для салатових можна безперечно вважати Костю Ціпко – одного з лідерів клубу “ДБК”, який став чемпіоном у Дивізіоні 3. Аналізуючи такий кадровий потенціал, не дивно, що команда намагається грати в швидкісний, технічний міні-футбол, де кожен гравець знає свою дію та місце на полі максимально точно.

Omary-Ryzhuk

Що стосується нашої молодіжної команди, то поки що за хлопцями спостерігати одне задоволення. Максимально наближене втілення у життя тренерських настанов, фантастичне бажання, ретельна праця та цікава гра, інколи навіть здається за межами фізичних можливостей, приносить свій результат. Після двох зіграних ігор “Сокіл-2” йде на четвертому місці у турнірній таблиці. І хоча нинішній суперник “соколят” добре збалансований та потужний колектив, але після матчу з “Алмазом” можна впевнено стверджувати одне – авторитетів для цієї молоді на футзальному майданчику вже не існує, а це головний крок до успіху.

Орієнтовні склади:

«Сокіл-2»: Гончар, Гринь, Донець, Стрельцов, Омарі, Барабаш, Зданевич, Данилюк, Сохорук, Заєць, Храпач, Чайка, Ожеледа, Подорванюк, Сачалко

«Лунтік»: Шевчук, Люховець, Ціпко, Крулік, Рижук, Чекирда, Богданович, Дзюбак, Пушкар, Петреченко, Клапченко, Заболотний, Кононенко, Остафійчук

Прес-служба СК “Сокіл”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ