Преміум-ліга: «Сокіл-2» – «Аванті». Анонс третього матчу півфіналу

0
2366

Преміум-ліга з міні-футболу-2020. Дивізіон 2. 

1/2 фіналу

«Сокіл-2» – «Аванті»

3 гра

22 серпня. 16:00. НВК №10. 2 майданчик.

У суботу 22 серпня «Сокіл-2» очікує вирішальна гра за потрапляння у фінал. Це вже третє протистояння клубів за два тижні та саме у ньому визначиться другий фіналіст Дивізіону 2. Першим стала команда «Феміда», яка в дуже непростих для себе поєдинках обіграла «Woodmall» – 6:4 та 8:3. Що стосується наших матчів, то яскравих подій у них вистачало з запасом. 17 голів, серія пенальті, вилучення – у цьому протистоянні було все. Навіть шкода, що одна з цих команд зупиниться за крок до головного матчу сезону, однак такі правила будь-якого спорту. Поки що важко надати явну перевагу комусь із суперників. У першому поєдинку все вирішила лотерея – нерви виявились більш «залізними» у гравців в малиновій формі. Варто також відмітити і чудову гру голкіперів «Сокола», які по черзі відбили два непростих удари опонентів. Долю другої зустрічі вирішили останні хвилини, протягом  яких гравці «Аванті» холоднокровно покарали «соколят» за кожну помилку. Справжнім героєм у складі свого клубу став Ковтун, який забив п’ять голів та по суті подарував надважливу перемогу своїм партнерам. Потрібно також відмітити гру Шляхового та Фурмана, які також відіграли вагому роль в тактичних побудовах Дмитра Біди. Саме їх швидкісні виходи з оборони в атаку стали ключовими факторами в перемозі. Черговий хороший поєдинок провів Степанюк, відбивши ряд небезпечних ударів та впевнено працюючий на перехватах. Сильна командна гра, неймовірна самовіддача та фантастична фізична готовність – головні якості «Аванті», про які ми і попереджали в минулому анонсі.

114894508_2357880351174479_7977365073282970405_o

Нашій команді навпаки не вистачило кадрового запасу та оптимальних фізичних кондицій. Лідери нинішнього «Сокола» вже не були такими свіжими в неділю, чим охоче скористався їх опонент. Показним став епізод на фінальних хвилинах, коли Кручек не встиг правильно підстелитись під «реактивного» Ковтуна, за що отримав справедливу червону картку. Це дійсно болюча втрата для Віталія Розпаченюка. Артур зараз перебуває в прекрасній фізичній формі та є одним із ключових виконавців цього «Сокола». Тепер потрібно буде терміново перебудовувати четвірки та намагатись компенсувати відсутність основного форварда варіативністю інших членів команди.

115650293_2357879201174594_8177399471465688561_o

Переможець цієї пари не зможе довго ніжитись на лаврах, адже вже у неділю його чекає наступна стадія – фінал. І це безперечно плюс для «Феміди», яка може в спокійному режимі готуватись лише до однієї гри та буде набагато свіжіша в психологічному плані. Переможений у дуелі також проводитиме свій матч – за бронзу (проти Woodmall-а), а потім ще й два стикові поєдинки за потрапляння до еліти хмельницького міні-футболу. «Ротор», «Інтерпродсервіс», «Фахівець» – ось потенційні суперники за право виступів у найсильнішому дивізіоні міста.

календар

Однак все це – питання майбутнього, а завтра нас очікує дійсно два цікавих поєдинки, найвищого ґатунку. Спершу основна команда відкриватиме сезон в Екстра-лізі, грою проти харківського «Моноліта», а потім молодіжна команда буде доводити своє право виступити в фіналі Дивізіону 2!

Орієнтовні склади:

«Сокіл-2»: Гринь, Гончар, Зданевич, Барабаш, Храпач, Омарі, Михайленко, Розпаченюк, Рудюк, Грушкевич, Бігос, Обруч

«Аванті»: Степанюк, Тодоренко, Шабатура, Ковтун, Фурман, Сулима, Чемерис, Зарванський, Шляховий, Фролов, Погорілий, Самолига, Божик, Духанін

Прес-служба СК «Сокіл»    

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ