Преміум-ліга: Попереду спарений тур. Анонс поєдинків

0
1993

Чемпіонат Преміум-ліги в самому розпалі, а тому розслаблятись будь-якій команді в жодному разі не можна. За наступних два уїк-енди кожна з учасниць проведе по чотири гри і саме вони, скоріш за все, вирішать долю підсумкового розташування клубів у турнірній таблиці. Тим паче, що фінішна пряма в «соколят» буде просто вогняною – саме матчами з «Фемідою» та «Аванті» вона буде завершувати регулярну частину. А значить до ключових поєдинків потрібно підійти з максимальним очковим ґандикапом. Чергові суперники нашого клубу – це колективи «Brilliant» та «ЕкоАльт». Сусіди по турнірній таблиці, кожний з яких веде відчайдушну боротьбу за попадання в першу вісімку. Гадаємо, що збереження прописки в дивізіоні 2 – є головною ціллю для кожного з майбутніх опонентів «соколів». Адже «Brilliant» проводить перший сезон у дивізіоні 2, а «ЕкоАльт» залишився у ньому лише завдяки зникненню «Agor-и» з мапи хмельницького міні-футболу. А тепер поговоримо більш детально про наших майбутніх суперників

6 тур.

«Brilliant» – «Сокіл-2»

Преміум-ліга з міні-футболу-2020. Дивізіон 2. 

11 липня. 15:00. НВК №10. 2 майданчик.

«Brilliant» сповна заслужив право виступати у Дивізіоні 2 своєю працею та характером. Майже не хватаючи зірок з неба, колектив Артема Тихонюка крок за кроком піднімався з найнижчої ліги до другого по силі дивізіону міста. Згуртований ідеєю, зіграний роками, «Brilliant» демонструє усім, як повинен функціонувати клуб без великих фінансових можливостей та солідного кадрового потенціалу. Без яскравих зірок у складі «білі» намагаються дисципліною та власною працею продемонструвати, що їх поступовий прогрес – це підсумок згуртованості та єдності усіх складових та учасників колективу. Як тільки зимою цей механізм тимчасово дав збій, клуб запросив за тренерський місток Віктора Власова.

105897054_2341379616157886_7602368714415578724_o

І кваліфікований тренер одразу ж дав бажаний результат – команда не понизилась у класі, перемігши в перехідних іграх, та з оптимізмом розпочала участь в літньому чемпіонаті. Безсумнівно підсилили «Brilliant» перспективні Романов та Попов, а в воротах прагнутиме проявити себе надійний Слобоженюк. Поки що команда здобула лише одну перемогу в 5-ти зустрічах (над Філтекс-Авалем – 7:4), однак перешкодою цього можливо був досить важкий календар. «Brilliant-у» поки що не вистачає зіграності та банального виконавчого класу на матчах такого рівня, деколи бракує швидкості, однак організованість та тактична вишколеність обов’язково принесуть свої плоди в найближчому майбутньому.

Орієнтовні склади:

«Brilliant»: Пономарьов, Слобоженюк, Потюк, Булка, Волощук, Карпосюк, Луцюк, Тихонюк, Алла Хадж Халаф, Романов, Попов

«Сокіл-2»: Гринь, Гончар, Донець, Стрельцов, Зданевич, Барабаш, Храпач, Кручек, Омарі, Михайленко, Розпаченюк, Рудюк

7 тур.

«Сокіл-2» – «ЕкоАльт»

Преміум-ліга з міні-футболу-2020. Дивізіон 2. 

12 липня. 15:00. НВК №10. 2 майданчик.

Нинішні суперники «Сокола-2» дещо схожі між собою. Обидва рахуються ветеранами в турнірах під егідою АМФФХО та розпочинали свій шлях із нижчих дивізіонів літньої Преміум-ліги. Натомість від «Brilliant-а» команда в зеленій формі скоріше досягла більш високого рівня і минулий сезон проводила в дивізіоні 2. Однак поступившись у ключовій грі саме нашим «соколятам», змушена була боротися в перехідних іграх і дещо несподівано поступилась там «Дантисту». Першу гру «екоальтівці» виграли 4:2 і здавалось, що все складається якнайкраще на їхню користь. Однак повторний поєдинок перевернув у цій дуелі все з ніг на голову та завершився ефектною перемогою «Дантиста» 4:1 і вильотом більш іменитого опонента в дивізіон 3.

64991356_2059507941011723_4474815121624924160_o

Поки що клуб закріпився на восьмій сходинці, маючи на своєму балансі дві перемоги та шість очок. Причому перемоги дуже важливі в стратегічному плані, адже на старті чемпіонату були обіграні прямі конкуренти за потрапляння в плей-офф, клуби «Атлетик» та «Дантист». Команда вікова, зіграна, дисциплінована. Частіше за все використовує схему стрімкого виходу з оборони через стовпа (Лис, Ісхаков) та підключення крайніх захисників. Любить використовувати та вміє розігрувати стандартні положення, та гру з п’ятим польовим. Тому «соколів» чекає непростий поєдинок проти досвідченого та хитрого суперника.

Орієнтовні склади:

«Сокіл-2»: Гринь, Гончар, Донець, Стрельцов, Зданевич, Барабаш, Храпач, Кручек, Омарі, Михайленко, Розпаченюк, Рудюк

«ЕкоАльт»: В. Рогульський, Миронюк, Карпенко, Яворський, Трофанюк, Лис, Мокрота, Музика, Коник, Годованюк

Прес-служба СК «Сокіл»    

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ