Преміум-ліга: «Феміда» – «Сокіл-2». Анонс фінального поєдинку

0
2298

Преміум-ліга з міні-футболу-2020. Дивізіон 2. 

Фінал, 2 гра

«Феміда» – «Сокіл-2»

29 серпня. 14:00. НВК №10. 1 майданчик.

Один крок залишився команді Віталія Розпаченюка до бажаного чемпіонства. Здавалось би, відносно мало, однак скільки ж зусиль, скільки поту та бажання стоять за цим коротким словом. Місяці тренування, сотні кілометрів бігу, десятки тисяч втрачених калорій. Все це для того, щоб вважатись кращими у своїй справі. Це і є голова ознака професіоналізму – бажання рухатись до мети, відчувати її, знати шлях до неї і прагнути неодмінно досягти вершини. Задача мінімум – потрапляння до вищої ліги уже виконана. Шляхом незламного характеру, залізного командного духу та відомого закону – один за всіх. Задача максимум – перше місце та кубок чемпіона Дивізіону 2 все ще стоять перед клубом та її гравцями.

118196274_2379839445645236_2039513037421173895_o

Суперник вже знайомий – футзальний клуб «Феміда». Лише цього сезону суперники по фіналу уже двічі зустрічались між собою. Обидва рази сильнішими були «соколи», однак кожний з поєдинків тримав інтригу до останнього. Що у матчі регулярного чемпіонату, що у першій грі фіналу, опоненти доводили глядачам і один одному, що саме вони гідні називатись найсильнішою командою Дивізіону 2 сезону 2020! І цього разу ми очікуємо не менш яскравий та видовищний двобій між двома сильними, хитрими та майстеровитими опонентами. У першій серії двобою ми побачили усе, за що любимо футзал – красені-голи, миттєві зміни сюжету, тренерські хитрощі, інтригу, боротьбу на кожному клаптику зеленого майданчику та величезне бажання кожного з учасників вистави. Трохи більше пощастило команді в малиновій формі, однак сказати, що вона цього не заслужила – язик не повернеться. Цього разу обидва колективи будуть знаходитись у рівних умовах, чого не було минулого уїк-енду. Адже «Феміда»  достроково вирішила свої проблеми в півфіналі й могла спокійно готуватись до вирішальної гри. В той час, як «Сокіл-2» тримав в голові кадрові проблеми та намагався нашкидкуруч перебудувати власну гру, враховуючи увесь свій людський дефіцит та зміну тактичної філософії.

117907004_2379828628979651_2658804011739855852_o

Напевно немає сенсу детально представляти завтрашнього суперника «соколів». «Феміда» давно відома усім поціновувачам хмельницього футзалу, як регулярний претендент на медалі. Цієї зими колектив Едуарда Щепанського вкотре довів власну профпридатність, здобувши бронзу зимової Преміум-ліги. Склад з того часу майже не змінився, єдиною втратою може вважатись Романюк, який несподівано перейшов у «Хмельницькі делікатеси». Зате «Феміду» підсилив кращий бомбардир зимового чемпіонату Владислав Гончар, який поки що призвичаюється до нових швидкостей та рівня суперників, що протистоять йому. Всі інші зіркові виконавці – в строю. Попереду «роблять вітер» молоді Люблінський, Пасічник та Михайленко, з глибини їм у цьому допомагають креативні Музичук та Гребенюк, позаду впевнено руйнують атаки суперника досвідчені Палійчук і Бродзянський. У воротах надійний Остяк, на підміні перспективні Гуринович та згаданий вже Гончар.

Ідеальною збалансованістю та вражаючими командними діями завжди славились усі команди Едуарда Щепанського. Особливо це стосується миттєвого переходу з оборони в атаку та дисциплінованого допрацювання у захисті. Поранений звір небезпечний вдвічі, а «Феміді» уже немає куди відступати. Нас очікує дійсно ФІНАЛ, за яким бажано спостерігати та цікавитись. Два рівні суперники протистоять один одному і ключовим фактором перемоги стане вміння команди змусити помилитись опонента в надважливий момент. Чиї нерви виявляться більш міцнішими та хто здобуде право називатись кращою командою Дивізіону 2 у сезоні 2020, ми побачимо завтра, о 14:00. У разі потреби нас очікує третя гра в неділю, 30 серпня.

Сокыл-2

Орієнтовні склади:

«Феміда»: Бойко, Остяк, Палійчук, Гребенюк, Олексюк, В. Гончар, Пасічник, Гуринович, Р. Михайленко, Бродзянський, Ахмедов, Музичук

«Сокіл-2»: Гринь, Я. Гончар, Зданевич, Барабаш, Храпач, Омарі, Д. Михайленко, Розпаченюк, Рудюк, Грушкевич, Бігос, Обруч

Прес-служба СК «Сокіл» 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ