Преміум-ліга. Дивізіон 5. Статистика після 8-ого туру

0
2845

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після матчів 8-ого туру у дивізіоні 5 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Статистика 8 туру Показник Статистика чемпіонату
12 Ігор 94
101 (8,42) Голи (в сер.) 818 (8,7)
6 (50%) Перемоги господарів 40 (42,55%)
0 (0%) Нічиї 14 (14,89%)
6 (50%) Перемоги гостей 40 (42,55%)
0 Пенальті призначено 4
0 Пенальті реалізовано 4 (100%)
19 (1,58) Попередження (в сер.) 198 (2,11)
0 (0) Вилучення (в сер.) 8 (0,09)
7 Крупні перемоги 49
2 Вольові перемоги 18
14 Дублі 128
8 Хет-трики 59

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Лоборчук Богдан Сокіл 20
Сабадаш Костянтин ФК Розсоша 20
Гонтар Артем FC FNB 15
Пушкар Олексій Лунтік 15
Шаманський Сергій ДЮСШ №1 2000 15
Шуляк Мирослав Регбі-Evolution 15
Дудка Віталій Зооветпром-Поділля 13
Шляховий Олександр Аваль 13
Шнира Андрій ЖЖУК-ZALIV 13
Білецький Сергій Максимум 12
Крицький Юрій ЖЖУК-ZALIV 12
Нечай Сергій FC FNB 12
Юдов Валерій ЖЖУК-ZALIV 12
Батура Дмитро БРАЗЕР 11
Нужда Ярослав ДЮСШ №1 2000 11
Московчук Ярослав ФК Міць 11 (1)
Макаров Даниіл ДЮСШ №1 2000 10
Марчук Данііл FC FNB 10
Московчук Богдан ФК Міць 10
Басараба Денис ФК Розсоша 9
Ільницький Андрій FC FNB 8
Петреченко Микола Лунтік 8
Шендера Андрій Аваль 8
Анохін Олексій БРАЗЕР 7
Косінов Дмитро Стимул 7
Ліщук Петро Легіон 7
Підвисоцький Владислав Лунтік 7
Павлик Віктор Сокіл 7
Яковчук Володимир Аваль 7
Гонтківський Дмитро ДЮСШ №1 Україна 6
Гуральник Владислав Стимул 6
Камінський Артем Регбі-Evolution 6
Кравчук Роман ДЮСШ №1 Україна 6
Кузнецов Ігор Lifecell 6
Невінський Олександр Лунтік 6
Островський Дмитро Інкогніто 6
Присяжний Денис FC FNB 6
Слива Андрій ДЮСШ №1 2000 6
Шаткун Євген УПП 6
Щербатюк Андрій Електротранс 6
Бойчук Василь Інкогніто 5
Демидес Андрій ЖЖУК-ZALIV 5
Замогильний Олександр ДЮСШ №1 Україна 5
Заморока Ігор ЖЖУК-ZALIV 5
Зюбрицький Віталій Смайл 5
Королевський Олександр Електротранс 5
Лянскорунський Ярослав ФК Міць 5
Мігунов Олександр Регбі-Evolution 5
Сівак Ярослав Лідер 5
Смолій Михайло ФК Розсоша 5
Смульський Володимир Легіон 5
Тихий Андрій УПП 5
Янчук Олексій Lifecell 5
Побута Вадим ДЮФК Проскурів-Фортуна 5 (1)
Іщук Олег Землемір 4
Білоус Дмитро ДЮСШ №1 2000 4
Балянда Дмитро Аваль 4
Гіджеліцький Ігор ФК Міць 4
Голова Сергій Легіон 4
Данилюк Олександр Землемір 4
Дишльовський Ігор Смайл 4
Дмитрук Ярослав БРАЗЕР 4
Ковалець Денис ДЮСШ №1 2000 4
Кордіяка Юрій Зооветпром-Поділля 4
Лантвойт Максим Електротранс 4
Мартинюк Ігор Зооветпром-Поділля 4
Матковський Максим FC FNB 4
Матковський Сергій FC FNB 4
Медведчук Максим Смайл 4
Орін Андрій Регбі-Evolution 4
Радюк Іван Лунтік 4
Резніченко Петро Максимум 4
Сіньковський Вадим Аваль 4
Цибулько Олександр Енергетик 4
Швець Олександр Енергетик 4
Шевчук Артем Вікторія 4
Щербаков Ярослав Вікторія 4
Янчук Сергій Інкогніто 4
Ящук Дмитро УПП 4 (1)
Іщук Олександр Lifecell 3
Атаманчук Тимур Сокіл 3
Бабчук Сергій БРАЗЕР 3
Бойко Олег Енергетик 3
Бондарчук Сергій Смайл 3
Босак Максим Зооветпром-Поділля 3
Бурковський Вадим Сокіл 3
Віт Віталій Lifecell 3
Ващук Василь Лідер 3
Верескун Роман Вікторія 3
Войцехівський Сергій ФК Міць 3
Гула Вадим Стимул 3
Драпак Микола Зооветпром-Поділля 3
Комарівський Дмитро Електротранс 3
Лещенко Олексій Регбі-Evolution 3
Литвинюк Сергій Лідер 3
Лошатецький Олександр Lifecell 3
Олійник Сергій FC FNB 3
Попік Олег Легіон 3
Секліцький Олександр Зооветпром-Поділля 3
Сулима Богдан ДЮСШ №1 2000 3
Теліщак Олег Землемір 3
Чемерис Владислав ДЮСШ №1 Україна 3
Чернилевський Ростислав УПП 3
Ільчишин Владислав ДЮФК Проскурів-Фортуна 2
Бобрик Віталій ФК Розсоша 2
Бортовий Сергій FC FNB 2
Бухер Дмитро Лідер 2
Вівчарик Ігор Вікторія 2
Вавринчук Ярослав Регбі-Evolution 2
Вармінський Володимир Сокіл 2
Вознюк Руслан Електротранс 2
Головко Володимир ДЮФК Проскурів-Фортуна 2
Гуринович Олексій ДЮСШ №1 Україна 2
Демчук Андрій Вікторія 2
Дронг Сергій Lifecell 2
Дячук Євген Регбі-Evolution 2
Заболотний Сергій Лунтік 2
Зеленський Олександр Інкогніто 2
Карп’як Павло Енергетик 2
Квасниця Максим Вікторія 2
Клімішен Дмитро Максимум 2
Клубніцький Дмитро Максимум 2
Козак Антон ДЮФК Проскурів-Фортуна 2
Кондратюк Микола Lifecell 2
Король Володимир Вікторія 2
Костенко Андрій Землемір 2
Кравчук Андрій Максимум 2
Кришталь Віктор Землемір 2
Кутузов Сергій УПП 2
Люховець Андрій Lifecell 2
Мілаш Дмитро Легіон 2
Михайленко Олександр Лідер 2
Моспан В’ячеслав Зооветпром-Поділля 2
Нестенюк Руслан Максимум 2
Островський Денис Lifecell 2
Панасюк Дмитро Регбі-Evolution 2
Панчук Сергій Смайл 2
Положай Валерій ДЮСШ №1 Україна 2
Росінський Андрій Легіон 2
Стахов Костянтин ДЮСШ №1 2000 2
Танасійчук Антон Lifecell 2
Тимошенко Антон ФК Розсоша 2
Фамілярський Вадим Смайл 2
Фасуляк Олександр ДЮСШ №1 Україна 2
Ціпко Дмитро Смайл 2
Шилов Юрій Лідер 2
Шуляк Денис Лунтік 2
Яцьков Сергій Стимул 2
Антощук Дмитро Лідер 1
Анцут Богдан ФК Міць 1
Бабійчук Сергій Зооветпром-Поділля 1
Бардієр Богдан Легіон 1
Басістий Дмитро ДЮСШ №1 Україна 1
Басараба Назар ФК Розсоша 1
Валюс Олег Регбі-Evolution 1
Вельц Денис Інкогніто 1
Вороністий Владислав Лідер 1
Гавінський Віктор Стимул 1
Гневанов Владислав ДЮФК Проскурів-Фортуна 1
Гончар Андрій ДЮФК Проскурів-Фортуна 1
Гордань Володимир ФК Міць 1
Залевський Олексій Енергетик 1
Залевський Олександр Енергетик 1
Знайдюк Анатолій БРАЗЕР 1
Кіналь Дмитро Аваль 1
Квасниця Олег Регбі-Evolution 1
Квока Сергій Смайл 1
Красногір Євген Електротранс 1
Красуцький Олександр FC FNB 1
Крижанівський Сергій ФК Міць 1
Крищук Максим ДЮФК Проскурів-Фортуна 1
Крохан Вадим ДЮФК Проскурів-Фортуна 1
Кубряков Олександр Зооветпром-Поділля 1
Кушнір Роман Зооветпром-Поділля 1
Лебідь Павло ДЮСШ №1 Україна 1
Лоборчук Володимир Сокіл 1
Логвінов Едгард Максимум 1
Мілаш Михайло Легіон 1
Міноцький Євген Аваль 1
Мазур Ігор Лідер 1
Мальчик Микола Енергетик 1
Мартинюк Віталій Інкогніто 1
Мисик Артур Лунтік 1
Михайленко Сергій Лідер 1
Михайлов Павло ЖЖУК-ZALIV 1
Мозолюк Олександр Lifecell 1
Ніколайчук Андрій Електротранс 1
Наконечний Олександр Зооветпром-Поділля 1
Ноздрачов Юрій Вікторія 1
Олійник Сергій. Енергетик 1
Оселедько Олексій Легіон 1
Підлісний Валентин Електротранс 1
Підручний Роман Легіон 1
Паламарчук Андрій Стимул 1
Пастух Олександр Енергетик 1
Перчак Вадим Лунтік 1
Побута Дмитро УПП 1
Подуфалий Павло Максимум 1
Попов Володимир ДЮФК Проскурів-Фортуна 1
Ремушевський Денис ДЮФК Проскурів-Фортуна 1
Сабош Ілля FC FNB 1
Савіцький Роман УПП 1
Савчинський Василь Аваль 1
Сич Максим ДЮФК Проскурів-Фортуна 1
Сліпачук Борис Максимум 1
Слободенюк Олександр Lifecell 1
Сметана Володимир Сокіл 1
Сметана Дмитро Сокіл 1
Стецик Арсен FC FNB 1
Таранціца Андрій ДЮФК Проскурів-Фортуна 1
Тарасов Андрій Смайл 1
Тріфонов Сергій Смайл 1
Ходаковський Руслан Аваль 1
Чернецький Артур ДЮСШ №1 2000 1
Ярмощук Вадим Електротранс 1
Кучерявий Олександр ДЮФК Проскурів-Фортуна 1 (1)

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Гіджеліцький Ігор ФК Міць 1 4 9
Образцов Андрій FC FNB 1 1 6
Сівак Ярослав Лідер 1 1 6
Слива Андрій ДЮСШ №1 2000 1 1 6
Шаткун Євген УПП 1 1 6
Сабадаш Костянтин ФК Розсоша 0 6 6
Кушнір Роман Зооветпром-Поділля 1 0 5
Секліцький Олександр Зооветпром-Поділля 1 0 5
Циц Сергій Інкогніто 1 0 5
Чемерис Владислав ДЮСШ №1 Україна 0 5 5
Верескун Роман Вікторія 0 4 4
Заболотний Сергій Лунтік 0 4 4
Лянскорунський Ярослав ФК Міць 0 4 4
Фасуляк Олександр ДЮСШ №1 Україна 0 4 4
Білоус Дмитро ДЮСШ №1 2000 0 3 3
Кордіяка Юрій Зооветпром-Поділля 0 3 3
Лянскорунський Ігор ФК Міць 0 3 3
Пушкар Олексій Лунтік 0 3 3
Шуляк Денис Лунтік 0 3 3
Юдов Валерій ЖЖУК-ZALIV 0 3 3
Ящук Дмитро УПП 0 3 3
Білецький Сергій Максимум 0 2 2
Бобрик Віталій ФК Розсоша 0 2 2
Бойчук Василь Інкогніто 0 2 2
Босак Максим Зооветпром-Поділля 0 2 2
Гонтар Артем FC FNB 0 2 2
Дмитрук Ярослав БРАЗЕР 0 2 2
Дронг Сергій Lifecell 0 2 2
Квасниця Максим Вікторія 0 2 2
Королевський Олександр Електротранс 0 2 2
Косінов Дмитро Стимул 0 2 2
Крицький Юрій ЖЖУК-ZALIV 0 2 2
Кутузов Сергій УПП 0 2 2
Марчук Данііл FC FNB 0 2 2
Машталер Андрій Лідер 0 2 2
Мисик Артур Лунтік 0 2 2
Московчук Ярослав ФК Міць 0 2 2
Сардак Олександр Електротранс 0 2 2
Слободенюк Олександр Lifecell 0 2 2
Теліщак Олег Землемір 0 2 2
Титула Микола БРАЗЕР 0 2 2
Шевчук Віталій Лунтік 0 2 2
Шнира Андрій ЖЖУК-ZALIV 0 2 2
Іщук Олег Землемір 0 1 1
Ананін Віталій Лідер 0 1 1
Антощук Дмитро Лідер 0 1 1
Атаманчук Тимур Сокіл 0 1 1
Бібік Анатолій Максимум 0 1 1
Бабійчук Сергій Зооветпром-Поділля 0 1 1
Бабчук Сергій БРАЗЕР 0 1 1
Балянда Дмитро Аваль 0 1 1
Басістий Дмитро ДЮСШ №1 Україна 0 1 1
Бойко Олег Енергетик 0 1 1
Бондар Ігор Землемір 0 1 1
Буга Сергій ЖЖУК-ZALIV 0 1 1
Бурковський Вадим Сокіл 0 1 1
Вавринчук Ярослав Регбі-Evolution 0 1 1
Вармінський Володимир Сокіл 0 1 1
Ващук Василь Лідер 0 1 1
Величко Андрій Вікторія 0 1 1
Вельц Денис Інкогніто 0 1 1
Вознюк Руслан Електротранс 0 1 1
Войцехівський Сергій ФК Міць 0 1 1
Гневанов Владислав ДЮФК Проскурів-Фортуна 0 1 1
Гонтківський Дмитро ДЮСШ №1 Україна 0 1 1
Горобець Максим УПП 0 1 1
Гула Вадим Стимул 0 1 1
Гуральник Владислав Стимул 0 1 1
Гуринович Олексій ДЮСШ №1 Україна 0 1 1
Данилюк Олександр Землемір 0 1 1
Дехтяр Андрій Енергетик 0 1 1
Добровольський В’ячеслав ФК Міць 0 1 1
Драпак Микола Зооветпром-Поділля 0 1 1
Дядюк Олександр ДЮФК Проскурів-Фортуна 0 1 1
Дячук Євген Регбі-Evolution 0 1 1
Замогильний Олександр ДЮСШ №1 Україна 0 1 1
Знайдюк Анатолій БРАЗЕР 0 1 1
Камінський Артем Регбі-Evolution 0 1 1
Кирик Ігор Максимум 0 1 1
Кириченко Павло Стимул 0 1 1
Клімішен Дмитро Максимум 0 1 1
Клубніцький Дмитро Максимум 0 1 1
Ковалець Денис ДЮСШ №1 2000 0 1 1
Комарівський Дмитро Електротранс 0 1 1
Красногір Євген Електротранс 0 1 1
Кришталь Віктор Землемір 0 1 1
Кудринецький Вадим Землемір 0 1 1
Кузнецов Ігор Lifecell 0 1 1
Кузьмов Михайло Інкогніто 0 1 1
Кулик Микола Легіон 0 1 1
Куречко Вадим ДЮСШ №1 Україна 0 1 1
Кушнерик Олександр Землемір 0 1 1
Лантвойт Максим Електротранс 0 1 1
Лещенко Олексій Регбі-Evolution 0 1 1
Литвинюк Андрій ФК Розсоша 0 1 1
Лоборчук Богдан Сокіл 0 1 1
Ломоносов Кирило Стимул 0 1 1
Лошатецький Олександр Lifecell 0 1 1
Лянскорунський Сергій ФК Міць 0 1 1
Макаров Даниіл ДЮСШ №1 2000 0 1 1
Мартинюк Віталій Інкогніто 0 1 1
Матковський Максим FC FNB 0 1 1
Машталер Сергій Лідер 0 1 1
Медведчук Максим Смайл 0 1 1
Михайленко Олександр Лідер 0 1 1
Московчук Богдан ФК Міць 0 1 1
Моспан В’ячеслав Зооветпром-Поділля 0 1 1
Нестенюк Руслан Максимум 0 1 1
Нужда Ярослав ДЮСШ №1 2000 0 1 1
Олійник Сергій. Енергетик 0 1 1
Підвисоцький Владислав Лунтік 0 1 1
Піцан Владислав ДЮСШ №1 2000 0 1 1
Павліш Максим УПП 0 1 1
Панчук Сергій Смайл 0 1 1
Перчак Вадим Лунтік 0 1 1
Присяжний Денис FC FNB 0 1 1
Радюк Іван Лунтік 0 1 1
Рогальський Андрій Стимул 0 1 1
Савчинський Василь Аваль 0 1 1
Сизов Денис ФК Міць 0 1 1
Сич Максим ДЮФК Проскурів-Фортуна 0 1 1
Сліпачук Борис Максимум 0 1 1
Смульський Володимир Легіон 0 1 1
Стахов Костянтин ДЮСШ №1 2000 0 1 1
Телюх Ігор Інкогніто 0 1 1
Філіппов Андрій ДЮФК Проскурів-Фортуна 0 1 1
Ціпко Дмитро Смайл 0 1 1
Цибулько Олександр Енергетик 0 1 1
Цибулько Сергій БРАЗЕР 0 1 1
Цимбалюк Олександр ФК Розсоша 0 1 1
Чернилевський Ростислав УПП 0 1 1
Шаманський Сергій ДЮСШ №1 2000 0 1 1
Швець Олександр Енергетик 0 1 1
Шендера Андрій Аваль 0 1 1
Шеремета Андрій ЖЖУК-ZALIV 0 1 1
Шиманський Євген ДЮСШ №1 2000 0 1 1
Шмаль Валентин ДЮФК Проскурів-Фортуна 0 1 1
Шуляк Мирослав Регбі-Evolution 0 1 1
Юрченко Сергій Смайл 0 1 1
Юсубов Руслан ДЮСШ №1 Україна 0 1 1
Яковчук Володимир Аваль 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Верескун Роман (“Вікторія”)

Фасуляк Олександр (“ДЮСШ №1 Україна”)

А на завершення – декілька цікавих цифр та фактів за підсумками 8-ого туру у дивізіоні 5:

Найбільше забитих м’ячів 67 FC FNB
Найменше забитих м’ячів 17 Землемір
Найбільше пропущених м’ячів 52 Енергетик
Найменше пропущених м’ячів 17 Максимум
Видовищна 93 FC FNB
«Нудна» 45 Максимум
Недисциплінована 1 + 18 ФК Міць
Коректна 0 + 2 Легіон
Команда, яка б’є пенальті 2 ДЮФК Проскурів-Фортуна
Команда, якій б’ють пенальті 1 УПП, Регбі-Evolution, ЖЖУК-ZALIV, Стимул
Проти кого порушують правила 3 + 6 ДЮСШ №1 Україна
Проти кого не порушують правила 0 + 2 Стимул

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ