Преміум-ліга. Дивізіон 5. Статистика після 7-ого туру

0
3319

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після матчів 7-ого туру у дивізіоні 5 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Статистика 7 туру Показник Статистика чемпіонату
12 Ігор 82
89 (7,42) Голи (в сер.) 717 (8,74)
5 (41,67%) Перемоги господарів 34 (41,46%)
4 (33,33%) Нічиї 14 (17,07%)
3 (25%) Перемоги гостей 34 (41,46%)
0 Пенальті призначено 4
0 Пенальті реалізовано 4 (100%)
25 (2,08) Попередження (в сер.) 179 (2,18)
1 (0,08) Вилучення (в сер.) 8 (0,1)
4 Крупні перемоги 42
2 Вольові перемоги 16
18 Дублі 114
5 Хет-трики 51

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Лоборчук Богдан Сокіл 20
Сабадаш Костянтин ФК Розсоша 17
Гонтар Артем FC FNB 15
Пушкар Олексій Лунтік 14
Шаманський Сергій ДЮСШ №1 2000 13
Шнира Андрій ЖЖУК-ZALIV 13
Крицький Юрій ЖЖУК-ZALIV 12
Нечай Сергій FC FNB 12
Шляховий Олександр Аваль 12
Шуляк Мирослав Регбі-Evolution 12
Юдов Валерій ЖЖУК-ZALIV 12
Московчук Ярослав ФК Міць 11 (1)
Батура Дмитро БРАЗЕР 10
Дудка Віталій Зооветпром-Поділля 10
Макаров Даниіл ДЮСШ №1 2000 10
Марчук Данііл FC FNB 10
Нужда Ярослав ДЮСШ №1 2000 10
Білецький Сергій Максимум 9
Московчук Богдан ФК Міць 9
Ільницький Андрій FC FNB 8
Шендера Андрій Аваль 8
Анохін Олексій БРАЗЕР 6
Басараба Денис ФК Розсоша 6
Гонтківський Дмитро ДЮСШ №1 Україна 6
Камінський Артем Регбі-Evolution 6
Косінов Дмитро Стимул 6
Кузнецов Ігор Lifecell 6
Невінський Олександр Лунтік 6
Островський Дмитро Інкогніто 6
Павлик Віктор Сокіл 6
Присяжний Денис FC FNB 6
Слива Андрій ДЮСШ №1 2000 6
Бойчук Василь Інкогніто 5
Демидес Андрій ЖЖУК-ZALIV 5
Заморока Ігор ЖЖУК-ZALIV 5
Королевський Олександр Електротранс 5
Кравчук Роман ДЮСШ №1 Україна 5
Ліщук Петро Легіон 5
Лянскорунський Ярослав ФК Міць 5
Мігунов Олександр Регбі-Evolution 5
Підвисоцький Владислав Лунтік 5
Петреченко Микола Лунтік 5
Сівак Ярослав Лідер 5
Смолій Михайло ФК Розсоша 5
Тихий Андрій УПП 5
Щербатюк Андрій Електротранс 5
Яковчук Володимир Аваль 5
Побута Вадим ДЮФК Проскурів-Фортуна 5 (1)
Іщук Олег Землемір 4
Білоус Дмитро ДЮСШ №1 2000 4
Гіджеліцький Ігор ФК Міць 4
Голова Сергій Легіон 4
Гуральник Владислав Стимул 4
Дмитрук Ярослав БРАЗЕР 4
Ковалець Денис ДЮСШ №1 2000 4
Мартинюк Ігор Зооветпром-Поділля 4
Матковський Максим FC FNB 4
Матковський Сергій FC FNB 4
Медведчук Максим Смайл 4
Радюк Іван Лунтік 4
Резніченко Петро Максимум 4
Сіньковський Вадим Аваль 4
Смульський Володимир Легіон 4
Цибулько Олександр Енергетик 4
Шаткун Євген УПП 4
Швець Олександр Енергетик 4
Шевчук Артем Вікторія 4
Янчук Олексій Lifecell 4
Янчук Сергій Інкогніто 4
Атаманчук Тимур Сокіл 3
Бабчук Сергій БРАЗЕР 3
Балянда Дмитро Аваль 3
Бойко Олег Енергетик 3
Бондарчук Сергій Смайл 3
Віт Віталій Lifecell 3
Ващук Василь Лідер 3
Верескун Роман Вікторія 3
Гула Вадим Стимул 3
Дишльовський Ігор Смайл 3
Драпак Микола Зооветпром-Поділля 3
Замогильний Олександр ДЮСШ №1 Україна 3
Зюбрицький Віталій Смайл 3
Кордіяка Юрій Зооветпром-Поділля 3
Лантвойт Максим Електротранс 3
Лещенко Олексій Регбі-Evolution 3
Литвинюк Сергій Лідер 3
Олійник Сергій FC FNB 3
Попік Олег Легіон 3
Секліцький Олександр Зооветпром-Поділля 3
Чемерис Владислав ДЮСШ №1 Україна 3
Ящук Дмитро УПП 3 (1)
Ільчишин Владислав ДЮФК Проскурів-Фортуна 2
Бобрик Віталій ФК Розсоша 2
Бортовий Сергій FC FNB 2
Босак Максим Зооветпром-Поділля 2
Бурковський Вадим Сокіл 2
Бухер Дмитро Лідер 2
Вівчарик Ігор Вікторія 2
Вавринчук Ярослав Регбі-Evolution 2
Вознюк Руслан Електротранс 2
Войцехівський Сергій ФК Міць 2
Головко Володимир ДЮФК Проскурів-Фортуна 2
Гуринович Олексій ДЮСШ №1 Україна 2
Данилюк Олександр Землемір 2
Заболотний Сергій Лунтік 2
Зеленський Олександр Інкогніто 2
Карп’як Павло Енергетик 2
Квасниця Максим Вікторія 2
Клімішен Дмитро Максимум 2
Клубніцький Дмитро Максимум 2
Козак Антон ДЮФК Проскурів-Фортуна 2
Комарівський Дмитро Електротранс 2
Кондратюк Микола Lifecell 2
Король Володимир Вікторія 2
Кришталь Віктор Землемір 2
Кутузов Сергій УПП 2
Люховець Андрій Lifecell 2
Мілаш Дмитро Легіон 2
Михайленко Олександр Лідер 2
Моспан В’ячеслав Зооветпром-Поділля 2
Нестенюк Руслан Максимум 2
Орін Андрій Регбі-Evolution 2
Островський Денис Lifecell 2
Панасюк Дмитро Регбі-Evolution 2
Панчук Сергій Смайл 2
Росінський Андрій Легіон 2
Стахов Костянтин ДЮСШ №1 2000 2
Теліщак Олег Землемір 2
Тимошенко Антон ФК Розсоша 2
Фамілярський Вадим Смайл 2
Фасуляк Олександр ДЮСШ №1 Україна 2
Ціпко Дмитро Смайл 2
Чернилевський Ростислав УПП 2
Шуляк Денис Лунтік 2
Щербаков Ярослав Вікторія 2
Яцьков Сергій Стимул 2
Анцут Богдан ФК Міць 1
Бабійчук Сергій Зооветпром-Поділля 1
Басістий Дмитро ДЮСШ №1 Україна 1
Басараба Назар ФК Розсоша 1
Валюс Олег Регбі-Evolution 1
Вармінський Володимир Сокіл 1
Вельц Денис Інкогніто 1
Вороністий Владислав Лідер 1
Гавінський Віктор Стимул 1
Гордань Володимир ФК Міць 1
Демчук Андрій Вікторія 1
Дронг Сергій Lifecell 1
Залевський Олексій Енергетик 1
Знайдюк Анатолій БРАЗЕР 1
Кіналь Дмитро Аваль 1
Квасниця Олег Регбі-Evolution 1
Кравчук Андрій Максимум 1
Красногір Євген Електротранс 1
Красуцький Олександр FC FNB 1
Крижанівський Сергій ФК Міць 1
Крищук Максим ДЮФК Проскурів-Фортуна 1
Лебідь Павло ДЮСШ №1 Україна 1
Лоборчук Володимир Сокіл 1
Мілаш Михайло Легіон 1
Міноцький Євген Аваль 1
Мазур Ігор Лідер 1
Мальчик Микола Енергетик 1
Мартинюк Віталій Інкогніто 1
Мисик Артур Лунтік 1
Михайленко Сергій Лідер 1
Мозолюк Олександр Lifecell 1
Ніколайчук Андрій Електротранс 1
Наконечний Олександр Зооветпром-Поділля 1
Ноздрачов Юрій Вікторія 1
Олійник Сергій. Енергетик 1
Оселедько Олексій Легіон 1
Підручний Роман Легіон 1
Паламарчук Андрій Стимул 1
Перчак Вадим Лунтік 1
Побута Дмитро УПП 1
Подуфалий Павло Максимум 1
Положай Валерій ДЮСШ №1 Україна 1
Попов Володимир ДЮФК Проскурів-Фортуна 1
Ремушевський Денис ДЮФК Проскурів-Фортуна 1
Сабош Ілля FC FNB 1
Савчинський Василь Аваль 1
Сич Максим ДЮФК Проскурів-Фортуна 1
Сліпачук Борис Максимум 1
Сметана Володимир Сокіл 1
Стецик Арсен FC FNB 1
Сулима Богдан ДЮСШ №1 2000 1
Танасійчук Антон Lifecell 1
Таранціца Андрій ДЮФК Проскурів-Фортуна 1
Тарасов Андрій Смайл 1
Тріфонов Сергій Смайл 1
Ходаковський Руслан Аваль 1
Чернецький Артур ДЮСШ №1 2000 1
Шилов Юрій Лідер 1
Ярмощук Вадим Електротранс 1
Кучерявий Олександр ДЮФК Проскурів-Фортуна 1 (1)

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Гіджеліцький Ігор ФК Міць 1 4 9
Образцов Андрій FC FNB 1 1 6
Сівак Ярослав Лідер 1 1 6
Слива Андрій ДЮСШ №1 2000 1 1 6
Шаткун Євген УПП 1 1 6
Сабадаш Костянтин ФК Розсоша 0 6 6
Кушнір Роман Зооветпром-Поділля 1 0 5
Секліцький Олександр Зооветпром-Поділля 1 0 5
Циц Сергій Інкогніто 1 0 5
Заболотний Сергій Лунтік 0 4 4
Лянскорунський Ярослав ФК Міць 0 4 4
Чемерис Владислав ДЮСШ №1 Україна 0 4 4
Білоус Дмитро ДЮСШ №1 2000 0 3 3
Верескун Роман Вікторія 0 3 3
Кордіяка Юрій Зооветпром-Поділля 0 3 3
Лянскорунський Ігор ФК Міць 0 3 3
Пушкар Олексій Лунтік 0 3 3
Фасуляк Олександр ДЮСШ №1 Україна 0 3 3
Шуляк Денис Лунтік 0 3 3
Юдов Валерій ЖЖУК-ZALIV 0 3 3
Ящук Дмитро УПП 0 3 3
Білецький Сергій Максимум 0 2 2
Бобрик Віталій ФК Розсоша 0 2 2
Гонтар Артем FC FNB 0 2 2
Дмитрук Ярослав БРАЗЕР 0 2 2
Дронг Сергій Lifecell 0 2 2
Квасниця Максим Вікторія 0 2 2
Королевський Олександр Електротранс 0 2 2
Крицький Юрій ЖЖУК-ZALIV 0 2 2
Кутузов Сергій УПП 0 2 2
Марчук Данііл FC FNB 0 2 2
Машталер Андрій Лідер 0 2 2
Мисик Артур Лунтік 0 2 2
Московчук Ярослав ФК Міць 0 2 2
Слободенюк Олександр Lifecell 0 2 2
Титула Микола БРАЗЕР 0 2 2
Шевчук Віталій Лунтік 0 2 2
Шнира Андрій ЖЖУК-ZALIV 0 2 2
Іщук Олег Землемір 0 1 1
Антощук Дмитро Лідер 0 1 1
Атаманчук Тимур Сокіл 0 1 1
Бібік Анатолій Максимум 0 1 1
Бабійчук Сергій Зооветпром-Поділля 0 1 1
Бабчук Сергій БРАЗЕР 0 1 1
Балянда Дмитро Аваль 0 1 1
Басістий Дмитро ДЮСШ №1 Україна 0 1 1
Бойко Олег Енергетик 0 1 1
Бойчук Василь Інкогніто 0 1 1
Бондар Ігор Землемір 0 1 1
Босак Максим Зооветпром-Поділля 0 1 1
Буга Сергій ЖЖУК-ZALIV 0 1 1
Бурковський Вадим Сокіл 0 1 1
Вармінський Володимир Сокіл 0 1 1
Ващук Василь Лідер 0 1 1
Величко Андрій Вікторія 0 1 1
Вельц Денис Інкогніто 0 1 1
Вознюк Руслан Електротранс 0 1 1
Войцехівський Сергій ФК Міць 0 1 1
Гневанов Владислав ДЮФК Проскурів-Фортуна 0 1 1
Гонтківський Дмитро ДЮСШ №1 Україна 0 1 1
Горобець Максим УПП 0 1 1
Гуральник Владислав Стимул 0 1 1
Гуринович Олексій ДЮСШ №1 Україна 0 1 1
Дехтяр Андрій Енергетик 0 1 1
Добровольський В’ячеслав ФК Міць 0 1 1
Драпак Микола Зооветпром-Поділля 0 1 1
Дядюк Олександр ДЮФК Проскурів-Фортуна 0 1 1
Замогильний Олександр ДЮСШ №1 Україна 0 1 1
Знайдюк Анатолій БРАЗЕР 0 1 1
Камінський Артем Регбі-Evolution 0 1 1
Кириченко Павло Стимул 0 1 1
Клімішен Дмитро Максимум 0 1 1
Клубніцький Дмитро Максимум 0 1 1
Косінов Дмитро Стимул 0 1 1
Красногір Євген Електротранс 0 1 1
Кришталь Віктор Землемір 0 1 1
Кудринецький Вадим Землемір 0 1 1
Кузнецов Ігор Lifecell 0 1 1
Кузьмов Михайло Інкогніто 0 1 1
Кулик Микола Легіон 0 1 1
Куречко Вадим ДЮСШ №1 Україна 0 1 1
Кушнерик Олександр Землемір 0 1 1
Лантвойт Максим Електротранс 0 1 1
Лещенко Олексій Регбі-Evolution 0 1 1
Литвинюк Андрій ФК Розсоша 0 1 1
Лоборчук Богдан Сокіл 0 1 1
Ломоносов Кирило Стимул 0 1 1
Лошатецький Олександр Lifecell 0 1 1
Лянскорунський Сергій ФК Міць 0 1 1
Макаров Даниіл ДЮСШ №1 2000 0 1 1
Мартинюк Віталій Інкогніто 0 1 1
Матковський Максим FC FNB 0 1 1
Медведчук Максим Смайл 0 1 1
Михайленко Олександр Лідер 0 1 1
Московчук Богдан ФК Міць 0 1 1
Моспан В’ячеслав Зооветпром-Поділля 0 1 1
Нестенюк Руслан Максимум 0 1 1
Нужда Ярослав ДЮСШ №1 2000 0 1 1
Олійник Сергій. Енергетик 0 1 1
Підвисоцький Владислав Лунтік 0 1 1
Піцан Владислав ДЮСШ №1 2000 0 1 1
Павліш Максим УПП 0 1 1
Панчук Сергій Смайл 0 1 1
Присяжний Денис FC FNB 0 1 1
Радюк Іван Лунтік 0 1 1
Рогальський Андрій Стимул 0 1 1
Савчинський Василь Аваль 0 1 1
Сардак Олександр Електротранс 0 1 1
Сизов Денис ФК Міць 0 1 1
Сич Максим ДЮФК Проскурів-Фортуна 0 1 1
Сліпачук Борис Максимум 0 1 1
Смульський Володимир Легіон 0 1 1
Стахов Костянтин ДЮСШ №1 2000 0 1 1
Теліщак Олег Землемір 0 1 1
Телюх Ігор Інкогніто 0 1 1
Філіппов Андрій ДЮФК Проскурів-Фортуна 0 1 1
Ціпко Дмитро Смайл 0 1 1
Цибулько Олександр Енергетик 0 1 1
Цибулько Сергій БРАЗЕР 0 1 1
Цимбалюк Олександр ФК Розсоша 0 1 1
Чернилевський Ростислав УПП 0 1 1
Шаманський Сергій ДЮСШ №1 2000 0 1 1
Швець Олександр Енергетик 0 1 1
Шендера Андрій Аваль 0 1 1
Шеремета Андрій ЖЖУК-ZALIV 0 1 1
Шиманський Євген ДЮСШ №1 2000 0 1 1
Шуляк Мирослав Регбі-Evolution 0 1 1
Юрченко Сергій Смайл 0 1 1
Юсубов Руслан ДЮСШ №1 Україна 0 1 1
Яковчук Володимир Аваль 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Секліцький Олександр (“Зооветпром-Поділля”)

Гіджеліцький Ігор (ФК “Міць”)

Лянскорунський Ярослав (ФК “Міць”)

А на завершення – декілька цікавих цифр та фактів за підсумками 7-ого туру у дивізіоні 5:

Найбільше забитих м’ячів 67 FC FNB
Найменше забитих м’ячів 11 Землемір
Найбільше пропущених м’ячів 49 Енергетик
Найменше пропущених м’ячів 15 Максимум, ДЮСШ №1 Україна
Видовищна 93 FC FNB
«Нудна» 38 Максимум
Недисциплінована 1 + 18 ФК Міць
Коректна 0 + 2 Легіон
Команда, яка б’є пенальті 2 ДЮФК Проскурів-Фортуна
Команда, якій б’ють пенальті 1 УПП, Регбі-Evolution, ЖЖУК-ZALIV, Стимул
Проти кого порушують правила 3 + 6 ДЮСШ №1 Україна
Проти кого не порушують правила 0 + 2 Стимул

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ