Преміум-ліга. Дивізіон 3. «Сокіл-2» стартував з впевненої перемоги над «Лунтіком»

0
538

21-22 жовтня у Хмельницькому стартував наймасовіший футзальний турнір – Преміум-ліга Відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу. Як і минулого року, змагання проходитимуть в п’яти дивізіонах, і в дивізіоні під номером три гратиме друга команда «Сокола» (тренер – Віталій Розпаченюк). Вона укомплектована гравцями 2007-2009 р.н., але регламент Преміум-ліги дозволяє залучати до неї двох гравців з першої команди «Сокола», Ростислава Ростківського та Артура Хібовського, які молодші 18 років.

Саме вони вели команду за собою і за підсумком першого тайму забезпечили «Соколу-2» перевагу в один м’яч: на 14-й хвилині Артур Хібовський відкрив рахунок, Ростислав Ростківський на 21-й хвилині його подвоїв, реалізувавши 10-тиметровий, але перед перервою Андрій Дурдас один м’яч відіграв. В другому таймі Хібовський та Ростківський оформили по дублю, ще одним м’ячем відзначився Кирило Стасюк, тож, в підсумку впевнена перемога 5:1.

В другому турі за календарем суперником підопічних Віталія Розпаченюка має бути команда «ЕкоАльт».

22 жовтня. Преміум-ліга Відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу. Дивізіон 3. 1 тур

«Сокіл-2» – «Лунтік» – 5:1 (2:1)

«Сокіл-2»: Тимур Гонтар, Кирило Федаш – Максим Мельник, Кирило Стасюк, Тимур Кащен, Назар Першин, Владислав Глушко, Ярослав Басараба, Денис Цуцуловський, Дмитро Юхимець, Артур Авраменко, Данило Давиденко, Артур Хібовський, Ростислав Ростківський
Голи: Артур Хібовський, 13,36, Ростислав Ростківський, 21,46, Кирило Стасюк, 37 – Андрій Дурдас, 25

Результати інших матчів першого туру в Дивізіоні 3:

«Товтри» – «НОВАВЕТ» – 1:4
«Фахівець Лідер Амор» – «Тайфун» – 1:2
«Компанія» – «ЗАЛІВ 10» – 2:8
«Авіатор» – «МобіФренд» – 4:4
«Менс» – «ЕкоАльт» – 6:1
ФК «Сокіл-Тірас» – «FC Diamant» – 0:3
«Ковчег» – «Центр 13» – 3:5

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ